Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozwiązanie umowy na czas określony w N.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Rozwiązanie umowy na czas określony w N.

Potrzebuję konkretnej i kompetentnej odpowiedzi na moje pytanie:
    Otóż podpisałem umowę z N na czas określony. Kończy się ostatniego dnia września tego roku.
    1. Do kiedy muszę złożyć wypowiedzenie, jeżeli nie chcę przedłużać umowy?
    2. Jak ma wyglądać takie wypowiedzenie? Może ktoś ma jakiś wzór?

Szkoda, że muszę to zrobić. Ale niestety oferta nc+ w porównaniu z N to niebo a ziemia.
    Proszę tylko o konkretne odpowiedzi. Może jakiś "rozumny" konsultant?
    Tylko nie taki z infolinii z przed 3 miesięcy, jak było to zamieszanie a ktoś kompetentny.

Z góry dziękuję za szybką pomoc.

napisał(a) bizoncjo Zobacz post
    Potrzebuję konkretnej i kompetentnej odpowiedzi na moje pytanie:
    Otóż podpisałem umowę z N na czas określony. Kończy się ostatniego dnia września tego roku.
    1. Do kiedy muszę złożyć wypowiedzenie, jeżeli nie chcę przedłużać umowy?
    2. Jak ma wyglądać takie wypowiedzenie? Może ktoś ma jakiś wzór?

Szkoda, że muszę to zrobić. Ale niestety oferta nc+ w porównaniu z N to niebo a ziemia.
    Proszę tylko o konkretne odpowiedzi. Może jakiś "rozumny" konsultant?
    Tylko nie taki z infolinii z przed 3 miesięcy, jak było to zamieszanie a ktoś kompetentny.

Z góry dziękuję za szybką pomoc.
    Wypowiedzenie musi wpłynąć najpóźniej na 30 dni przed końcem, czyli do końca sierpnia 2013r. Wzory wypowiedzeń dostępne są w punktach.

Z tego co napisałeś wnioskuję , że jesteś zainteresowany przejściem do oferty NC+. Użytkownicy platformy n mogą płynnie przejść na NC+ pozostawiając te same dane umowy i rachunek do wpłat. Możemy w tej sprawie skontaktować się z Tobą i przedstawić ofertę. jeżeli jesteś zainteresowany, to prześlij proszę dane swojej obecnej umowy na nasz adres e-mail (szczegóły poniżej).

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+