Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przenosiny do nowego mieszkania, brak mozliwosci zamontowania na budynku instalalacji

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przenosiny do nowego mieszkania, brak mozliwosci zamontowania na budynku instalalacji

Witam za około 2 miesiące przenoszę się do nowego mieszkania. Administracja kategorycznie zabrania montażu na wyremontowanej elewacji ani zwisających kabli w przypadku montażu anteny na dachu. Byl u mnie pan z autoryzowanego przez NC+ montażu i stwierdził ze niemożne zainstalować anteny w jedynym możliwym miejscu, przy oknie gdyż nie będzie wogole odbioru. W związku z tym mam pytanie jaka kare będę musiał zapłacić w gdy jestem zmuszony zerwać umowę.

To zależy od konkretnej umowy i od jej warunków. Dawniej ta kara była podawana przy podpisywaniu umowy, zależała od promocji.

Komentarz

wszystko masz w warunkach umowy
      czasami warto dalej placic jak masz abo za 5 dych nie ogladajac niz zaplacic jednorazowo wieksza kwotę
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Żadna wspolnota nie może tego zabronić, a jeśli będziesz miał problemy udaj się do Rzecznika Praw Konsumenta, jest w każdym większym miescie.
        PINOL
        --
        CLRA TURBO & wifibox

Komentarz

a co mu pomoże rzecznik praw konsumenta?
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) wilq Zobacz post
            Witam za około 2 miesiące przenoszę się do nowego mieszkania. Administracja kategorycznie zabrania montażu na wyremontowanej elewacji ani zwisających kabli w przypadku montażu anteny na dachu. Byl u mnie pan z autoryzowanego przez NC+ montażu i stwierdził ze niemożne zainstalować anteny w jedynym możliwym miejscu, przy oknie gdyż nie będzie wogole odbioru. W związku z tym mam pytanie jaka kare będę musiał zapłacić w gdy jestem zmuszony zerwać umowę.
            wpisz sobie w Google:prawo do anteny;tam masz obszerny temat.

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
              a co mu pomoże rzecznik praw konsumenta?
              Duzo, wiem z własnego doswiadczenia
              PINOL
              --
              CLRA TURBO & wifibox

Komentarz

Ja również zalecam Ci abyś zapoznał się z artykułem prawo do anteny.
                Możliwe, że jednak będziesz mógł dzięki temu zamontować jednak antenę.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+