Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytania i odpowiedzi dotyczące wyłączenia sygnału analogowego

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pytania i odpowiedzi dotyczące wyłączenia sygnału analogowego

W tym wątku zachęcamy osoby dotknięte wyłączeniem sygnału analogowego do zadawania pytań dotyczących naszej oferty cyfrowej. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i doradzimy rozwiązanie.

Brawo Pani Moniko : trudny temat ale to pokazuje jedno N chce chronić klientów !

Niekiedy nie z winy N : nieuczciwi kontrahenci , firmy współpracujące z N stosują nieczyste zagrywki aby wykazać swoja operatywność ! Co tylko szkodzi wizerunkowi N .

szacunek za podjecie tematu !

Komentarz

ale o so chosi
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Jak wymienić dekoder n-ki biały kanciasty bez dvbt na taki, który posiada ten dvbt? Jestem dotknięty wyłączeniem sygnału analogowego, bądź będę w najbliższym czasie.

Komentarz

napisał(a) fegura Zobacz post
          Brawo Pani Moniko ....
          hmmmm temat założył @Michał_n więc do kogo ten post ??

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
            Jak wymienić dekoder n-ki biały kanciasty bez dvbt na taki, który posiada ten dvbt? Jestem dotknięty wyłączeniem sygnału analogowego, bądź będę w najbliższym czasie.
            Dokup nsticka i dostaniesz się w zasięg DVB-T

Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2012-11-20, 19:16.

Komentarz

HARMONOGRAM WYŁĄCZANIA NAZIEMNEJ TELEWIZJI ANALOGOWEJ:

Może się komuś przyda.
              Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) M4rKo Zobacz post
                Dokup nsticka i dostaniesz się w zasięg DVB-T
                Bez przesady, nie będę płacił stówy za coś co dostanę za darmo.Umowa kończy mi się na 31-01-2013, zakończę i podpiszę nową jak dostanę taki właśnie dekoder.
                Do "Pilot" kolego jak jesteśmy w temacie a tym się orientujesz to napisz, ja jestem w/g Twojej tabeli wyłaczenia na 22-04 czy to oznacza także włączenie wszystkich 3 MUX-ów, czy nie ma ze sobą żadnego związku? Czy noże być tak, że MUX3 bedzie niedostępny a oni już wyłączą analogowy sygnał?
                Ostatni raz edytowany przez Leon; 2012-11-20, 19:21.

Komentarz

napisał(a) Pilot Zobacz post
                  HARMONOGRAM WYŁĄCZANIA NAZIEMNEJ TELEWIZJI ANALOGOWEJ:

Może się komuś przyda.
                  A jakie to miasta: Zielona, ... Góra Żagań ??

Komentarz

Bez przesady, nie będę płacił stówy za coś co dostanę za darmo.Umowa kończy mi się na 31-01-2013, zakończę i podpiszę nową jak dostanę taki właśnie dekoder.
                    Na znanym portalu możesz stać się właścicielem tego cuda za trzy dyszki tyle będzie Cie kosztowało zdanie i pobranie nowego dekodera przy wymianie

Komentarz

Na znanym portalu możesz stać się właścicielem tego cuda za trzy dyszki tyle będzie Cie kosztowało zdanie i pobranie nowego dekodera przy wymianie
                      Ni bardzo trybię, dlaczego mam płacić za wymianę, zdam na koniec umowy i z nową umową dostanę za darmo.

Komentarz

Ja mam pytanie dotyczące coraz bardziej promowanej wraz z rozszerzaniem zasięgu naziemnej telewizji cyfrowej usługi jaką jest telewizja hybrydowa.
                        Czy platforma n planuje wdrożyć podobne rozwiązanie w nBoxach jakie oferowane jest w DVB-T(oczywiście posiadając kompatybilny z usługą odbiornik TV)?

Komentarz

Ni bardzo trybię, dlaczego mam płacić za wymianę, zdam na koniec umowy i z nową umową dostanę za darmo.
                          CZy ja napisałem za wymianę? raczej chodziło o koszty dostarczenia sprzętu do APSiSu ;)

Komentarz

CZy ja napisałem za wymianę? raczej chodziło o koszty dostarczenia sprzętu do APSiSu ;)
                            Oki, trochę błądzę.

Komentarz

Iceberg,

niestety nic nam nie wiadomo o takich planach.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+