Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny pakietów, opcji, boxa

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ceny pakietów, opcji, boxa

Standardowe ceny pakietów:
    - Informacja i Rozrywka: 7 zł (przy wyborze więcej niż dwóch pakietów tematycznych) lub 17 zł (przy wyborze dwóch pakietów tematycznych)
    - pozostałe pakiety tematyczne (tj. Hity Filmowe, Kultura Nauka Świat, Dzieci, Sport i Motoryzacja, Style Moda Muzyka): 17 zł

Minimalna ilość pakietów jakią można posiadać: pakiet Informacja i Rozrywka + dwa wybrane pakiety -> cena: 51 zł

Ceny opcji dodatkowych:
    - Cinemax: 15 zł
    - Filmbox: 15 zł
    - nFilmHD: 20 zł (przy zamówieniu w promocji na okres do 7 miesięcy cena 9,9 zł)
    HBO: 25 zł
    - Max Pack (Cinemax + HBO): 35 zł
    - nFilmHD + HBO: 35 zł (przy zamówieniu w promocji na okres do 7 miesięcy cena 25 zł)

Ceny kolekcji VOD:
    - funVOD: 15 zł
    - nSeriale: 30 zł (przy zamówieniu w promocji na okres do 7 miesięcy cena 15 zł)
    - PictureBox: 30 zł (przy zamówieniu w promocji na okres do 7 miesięcy cena 15 zł)
    - nFilmHD + nSeriale: 30 zł (przy zamówieniu w promocji na okres do 4 miesięcy cena 20 zł)
    - Mix VOD (nSeriale + PictureBox): 40 zł (przy zamówieniu w promocji na okres do 7 miesięcy cena 25 zł)
    - nFilmHD + nSeriale + HBO: 50 zł

Pakiety tematyczne i opcje dodatkowe zostały zestawione w postaci różnych promocji (szczegóły: http://n.pl/nsklep/promocje)

Modele dekoderów:
    - nBox hdtv ITI 2850 ST (model bez nagrywarki z tunerem DVB-T)
    - nBox hdtv recorder z dyskiem 250 GB
    - nBox hdtv recorder z dyskiem 500 GB + oprogramowaniem TURBO

Przy podpisywaniu umowy za dekoder płaci się jednorazową opłatę aktywacyjną, w trakcie trwania umowy za dekoder nie są pobierane żadne miesięczne opłaty. Ceny dekoderów zależne są od promocji, na warunkach której podpisywana jest umowa. Obecnie dekodery dostępne są od 0 zł za dekoder bez nagrywarki, do 199 zł za dekoder z nagrywarką, dyskiem 500 GD i oprogramowaniem TURBO. W chwili obecnej nie ma możliwości zakupienia sprzętu na własność (oznacza to, że po rozwiązaniu umowy sprzęt należy zwrócić do APSiSu). Brak zwrotu sprzętu lub jego uszkodzenie/zagubienie wiąże się z określonymi kosztami zawartymi w Cenniku (szczegóły: http://n.pl/fileadmin/pdf/Cennik_obo...01.04.2011.pdf)

W trakcie trwania umowy istnieje możliwość wymiany dekodera:
    - wymiana dekodera bez nagrywarki na recorder z dyskiem 250 GB: 99 zł
    - wymiana dekodera bez nagrywarki na recorder z dyskiem 500 GB z oprogramowaniem TURBO: 199 zł
    - wymiana recordera z dyskiem 250 GB na recorder z dyskiem 500 GB z oprogramowaniem TURBO: 99 zł
    Wymiana dekodera skutkuje przedłużeniem umowy o okres 13 miesięcy od chwili wymiany (szczegóły: http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...ostcount=1195). Nie ma możliwości wymiany dekodera bez nagrywarki serii BSKA lub BXZB na model nBox hdtv ITI 2850 ST.

W przypadku posiadania recordera serii CLRA istnieje możliwość dokupienia oprogramowania TURBO i uwolnienia pojemności dysku do 500 GB za 148 zł. Zamówienie oprogramowania odbywa się za pośrednictwem telefonicznego Biura Obsługi Klienta.

Zestaw antenowy - przy podpisywaniu umowy istnieje możliwość zamówienia anteny. Jest to antena o średnicy 80 cm z podwójnym konwerterem. Opłata aktywacyjna: 90 zł. Po rozwiązaniu umowy antena przechodzi na własność Abonenta - wystawiana jest wówczas faktura na 1,22 zł za przeniesienie własności sprzętu z firmy na Abonenta.
    This here snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom.

Opłaty za kolekcje

Witam!
    Czy może ktoś mi wyjaśnić jak jest z opłatami za zamówione kolekcje?
    Jeśli zamówię dzisiaj Seriale (czy tam inną kolekcję) to zapłacę już pełną kwotę za lipiec, czy też za połowę lipca, a może do końca lipca gratis a opłaty dopiero od sierpnia??
    Pozdrawiam,
    _Marek_
    CLRA/TURBO

Komentarz

napisał(a) _Marek_ Zobacz post
      Witam!
      Czy może ktoś mi wyjaśnić jak jest z opłatami za zamówione kolekcje?
      Jeśli zamówię dzisiaj Seriale (czy tam inną kolekcję) to zapłacę już pełną kwotę za lipiec, czy też za połowę lipca, a może do końca lipca gratis a opłaty dopiero od sierpnia??
      Pozdrawiam,
      _Marek_
      Zapłacisz "wyrównianie" do końca miesiąca. Za kolejny miesiąc dopiero pełną kwotę.

Komentarz

Drogo

Szkoda, że tak dużo ludzi rezygnuje po skończonej umowie z Telewizji Nowej Generacji.
        Niestety, ale ja również zaliczam się do tych osób, a to tylko i wyłącznie z powodu cen pakietów.
        W TV-N byłem praktycznie od samego początku, było naprawdę atrakcyjnie, niestety teraz wszystko wygląda inaczej. Szczerze, dlaczego mam płacić za pakiety których NIGDY nie będę oglądał (?). Szkoda, naprawdę szkoda.
        TV-N darzę ogromną sympatią, i kto wie, jeżeli powyższy stan kiedyś się zmieni na pewno wrócę. "Chwilowo" mam nadzieję jestem dezerterem

Komentarz

przecież możesz przedłużyć umowę na bardzo atrakcyjnych warunkach...
          np wszystkie pakiety za 48, albo full za 99

Komentarz

Witam, a czy dokupując oprogramowania TURBO i uwalniając pojemności dysku do 500 GB za 148 zł także umowa przedłuża się o 13 miesięcy, czy tylko w wypadku wymiany dekodera na nowy?

Komentarz

zakup softu nie przedluza umowy
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                zakup softu nie przedluza umowy
                Potwierdzam zakup oprogramowania w cenie 148 zł, nie ma wpływu na warunki i długość umowy.

Komentarz

Jak długo trwa umowa gdy przedłużam ją promocyjnie na 12 m-cy i w tym samym momencie wymieniam n-box na n-box recorder?

Komentarz

13 miesięcy z tytułu wymiany dekodera, w tym 12 miesięcy na warunkach promocyjnych - w ramach oferty promocyjnej. Czyli warto uważać na 13-ty miesiąc gdzie nie będą obowiązywały "stawki" promocyjne.

Komentarz

napisał(a) Monika_n Zobacz post
                      Potwierdzam zakup oprogramowania w cenie 148 zł, nie ma wpływu na warunki i długość umowy.
                      pytam się bo nie wiem, zakupiłem oprogramowanie turbo w cenie 148 zł, więc jak to jest po zakończeniu umowy z oprogramowaniem turbo, w jaki sposób jesteście wstanie mi je dostarczyć po zdaniu dekodera, bo przecież jest ono moje, ja je kupiłem a nie zostało mi ono udostępnione ?

Komentarz

dostaniesz je poczta na dyskietce 3,5 cala
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) gizmo75 Zobacz post
                          pytam się bo nie wiem, zakupiłem oprogramowanie turbo w cenie 148 zł, więc jak to jest po zakończeniu umowy z oprogramowaniem turbo, w jaki sposób jesteście wstanie mi je dostarczyć po zdaniu dekodera, bo przecież jest ono moje, ja je kupiłem a nie zostało mi ono udostępnione ?
                          Dobre.
                          Swoją drogą, to konsultanci powinni wiedzieć czego sprzedaż w imieniu operatora proponują. To za co zapłaciłeś to "usługa aktywacji oprogramowania turbo", a samo oprogramowanie turbo (CARBO) siedzi fizycznie w każdym dekoderze ITI-5720SX, tylko bez tej aktywacji nie działa.
                          USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

A jeszcze takie pytanko: Ile czasu ma N na aktywację softu Turbo, zamówiłem wczoraj około 9:00 i jeszcze nic się nie dzieje....

Komentarz

Ja czekałem chyba dwa dni. W między czasie dzwoniłem jeszcze do nich z "ponagleniem" czyt. zapytaniem "jak długo jeszcze?".
                              Styczeń 2015
                              Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+