Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy sposób informowania abonentów telewizji N o zmianie regulaminu jest poprawny

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) janek89 Zobacz post

I co na to moderator? Nadal myślisz, że firma zrobiła wszystko zgodnie z prawem? Po innych postach widzę, że odpowiedź (o ile się pojawi) to będzie wymijająca.
    Oczywiście, że zostało to zrobione zgodnie z prawem.
    Telewizor: Super Turbo Hi Vision Triple Power.
    Dekoder: Ultra Hi Tech STB.
    Kabel: 300m, Turbo HDMI.

Komentarz

• Zdublowany temat

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
        Nic nowego. Wielokrotnie już pisano, że jak ktoś nie dostał listu na czas to niech złoży reklamację.
        Złożyłem, ale odpowiedź negatywna. Ciekawe co teraz odpiszą

Komentarz

• napisał(a) The_Q Zobacz post
          Oczywiście, że zostało to zrobione zgodnie z prawem.
          To czemu UOKiK twierdzi inaczej?

Komentarz

Złożyłem, ale odpowiedź negatywna. Ciekawe co teraz odpiszą
            Widocznie źle ją napisałeś. Jak Cię w szkole nie nauczyli jak prawidłowo zredagować pismo to zwróć się do rzecznika konsumenta.
            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
              Widocznie źle ją napisałeś. Jak Cię w szkole nie nauczyli jak prawidłowo zredagować pismo to zwróć się do rzecznika konsumenta.
              Tak się składa, że pracuję w Dziale Relacji z Abonentami w Cyfrze+, więc proszę nie podskakiwać N mam tylko ze względu na sportklub, bo mam Cyfrę+.

Komentarz

Tak się składa, że pracuję w Dziale Relacji z Abonentami w Cyfrze+, więc proszę nie podskakiwać
                O, to nie podskakuję, bo jeżeli kiedyś zostanę abonentem Cyfry+ to będę miał przesrane.

Komentarz

Tak się składa, że pracuję w Dziale Relacji z Abonentami w Cyfrze+, więc proszę nie podskakiwać N mam tylko ze względu na sportklub, bo mam Cyfrę+.
                  Bo co ? Wyłączysz mi C+ ?

Komentarz

hahahahahahah A jak przyjdzie do tej piaskownicy mój brat to wleje twojemu bratu, bo on umi kungf fu.

Nie podskakuj, bo ja pracuję w toalecie i jak Cię kiedyś przypili, to się ze...sz
                    - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
                    - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
                    - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

Komentarz

To czemu UOKiK twierdzi inaczej?
                      W którym zdaniu ten urząd twierdzi inaczej? Czy twierdzą, że N złamało prawo?
                      Telewizor: Super Turbo Hi Vision Triple Power.
                      Dekoder: Ultra Hi Tech STB.
                      Kabel: 300m, Turbo HDMI.

Komentarz

• Ubawił mnie ten janek.

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post
                          A Ty trzymaj się tematu, bo to kolejny post w, którym nie piszesz nic sensowego, a tylko atakujesz moderatora....
                          Ty się trzymaj tematu, "moderatorze". Ludzie wam zadają konkretne pytania, a wy jedynie odpowiadacie, że listy wysłaliście. Zgodnie z ustawą macie je DOSTARCZYĆ. Więc daruj sobie komentarze, że nie piszę w temacie. Piszę jak najbardziej w temacie, poczytaj sobie moje wypowiedzi w tym wątku. Prawda w oczy kole? Jedyne co robisz to mnie banujesz, "moderatorze".
                          Panasonic 37pv70 + turrrbo

Komentarz

• A ja się będę trzymał tematu, bo zaraz przyjdzie pan moderator i znowu mnie zbanuje na dwa tygodnie za... cytuję: "brak związku z tematem". Niezadowolony ze sposobu podwyższenia mi opłat, zrezygnowałem z usług "N-ki", wysyłają w terminie pismo z rezygnacją. Pana konsultanta grzecznie spławiłem i wypiąłem się na opcję wszystkie pakiety za 48 złotych plus darmowe dodatki, informując go szczerze, że takie praktyki, jakie stosuje "N-ka" na długo zniechęciły mnie do tej platformy telewizyjnej. Języczkiem u wagi były zachowania panów przedstawicieli, a w szczególności Izolda, na tym forum, którzy zamiast rzeczowo wyjść z twarzą z kłopotliwej sytuacji, woleli zajmować się banowaniem najbardziej niewygodnych przeciwników. I to tyle na temat.
                            Ostatni raz edytowany przez Maciek_n; 2010-07-11, 20:09.

Komentarz

• Dlaczego

nie moze byc wszystko cacy.Podniesiono mi oplate za " info ".Do tej pory byla bezplatna.Zadzwonilem i otrzymalem informacje, iz zmieniono regulamin.I ze R O Z E S L A N O informacje do uzytkownikow.Ja nic nie dostalem, ale i tak nie zaplace, gdyz zmieniono warunki umowy bez mojej zgody.Dla mnie to jasne, ze nie mozna zmieniac tych warunkow J E D N O S T R O N N I E.

Komentarz

• napisał(a) markopolo Zobacz post
                                Ja nic nie dostalem, ale i tak nie zaplace, gdyz zmieniono warunki umowy bez mojej zgody.
                                Mylisz się, przeczytaj umowę i regulamin.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+