Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zawieranie umowy

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• zawieranie umowy

Jakie są wymagania związane z podpisaniem umowy?
    Aby podpisać umowę, wystarczy mieć ukończone 18 lat, konieczne jest również okazanie dwóch dokumentów ze zdjęciem potwierdzających tożsamość.

Czy korzystając z oferty telewizji nowej generacji n muszę opłacać abonament radiowo telewizyjny? Jeśli tak to, dlaczego?
    Tak. Wynika to z ustawy z dnia 21 kwietnia 2005 roku o opłatach abonenckich (Dz. U. Nr 85, poz 728 i NR 157 poz 1314). Opłaty abonamentowe pobierane są za używanie odbiorników telewizyjnych i radiofonicznych i nie zwalnia z niej opłacanie rachunków za korzystanie z telewizji kablowej, platform cyfrowych czy zestawów satelitarnych.

Czy mogę korzystać z telewizji nowej generacji n zagranicą?
    W chwili obecnej legalnie można korzystać z telewizji nowej generacji n tylko w Polsce, ponieważ posiadamy licencję do transmisji większości kanałów telewizyjnych tylko na terenie kraju.
    Zanim zapytasz przeczytaj TEN DOKUMENT

Ustawa abonamentowa

Ustawa z dnia 21 kwietnia 2005 roku o opłatach abonenckich (Dz. U. Nr 85, poz 728 i NR 157 poz 1314). jest do bani. Jak mam n podłączoną do kompa to co też muszę płacić ?? Komuniści wprowadzili ta opłatę bo telewizor był luksusem i za to się płaciło. Łosie 2 czy 3 czy którejś tam RP nie wiedzieli jak wyciągać kasę od ludzi to poprawili to co komuchy sobie wymyślili i tyle. Platformy czy kablówki już raz płacą za nadawanie my dodatkowo płacimy itd. Z tego wynika, że Polacy tylko płacą potem opłacają i później tylko płacą , a na końcu wnoszą opłaty abonamentowe.

Pozdrawiam płacących i nie płacących
    By stało się tak, abym nie musiał pić ciepłej

Komentarz

umowa

witam,chce kupic tuner do odbioru waszej platformy,mam dwa dokumenty ze zdjeciem,lecz nie mam stalego meldunku,czy to jest jakas przeszkoda?
      Maciek

Komentarz

Re: umowa

napisał(a) storhamar3
        witam,chce kupic tuner do odbioru waszej platformy,mam dwa dokumenty ze zdjeciem,lecz nie mam stalego meldunku,czy to jest jakas przeszkoda?
        A jakie to są dokumenty ?

Komentarz

czesc,dowod osobisty,i paszport
          Maciek

Komentarz

A może być dowód i prawo jazdy?
            Humax HDCI-2000, LCD LG 32LC3R, Echostar DVR-5000, Samsung LE26R71B, Nokia 9600CI MediaMaster. LG RH7500, Yamaha RX-V657, DVD-S557, ---I może N-box PVR?---

Komentarz

Nie może być dowód i legitymacja studencka. Szkoda. A jak ktoś nie ma prawka ani paszportu? Na legitymację można telefon bądź dwa wziąść w ERZE.
              n - włącz ciekawość | sony bravia

Komentarz

Dwa dokumenty ze zdjeciem sa potrzebne do weryfikacji danych.Wiec kto nie ma niech zamawia bezplatnie kuriera do domu i po klopocie.Tak mysle.Inna sprawa to kiedy i czy wogole kurier dojedzie bo ponoc ta dostawa w 2,3 dni to fikcja.Ale sprobowac mozna.

Komentarz

na jaki okres

Na jaki najkrutszy okres można zawierać umowę / np 3,6,9 miesięcy/ i ile wynoszą w tym przypadku opłaty za pakiety 10 i 16? 8)

Komentarz

15 miesięcy, opłaty bez różnicy czy 15, czy 24 miesięcy, innych opcji brak
                    N box.... już jest lepiej....... bedzie jeszcze??
                    Już, nie do widzenia.... hie hie

Komentarz

czuli muszę uwiązać się na conajmniej 15 miesięcy. A jak mi się nie spodoba to co kara za rozwiązanie umowy?

:roll:

Komentarz

Podobno przy podpisaniu umowy konieczne są dwa dokumenty ze zdjęciem, dowód osobisty oraz dowolny inny dokument potwierdzający tożsamośc, ale nie może to być legitymacja atudencka ani książeczka wojskowa. W Lublinie w Media Markt nie chcieli mi podpisać umowy na dowód osobisty i książeczkę wojskową a w Centurm Sony w papierkach z ITI w wykazie dokumentów była książeczka wojskowa, czy ktoś mi mógłby wyjaśnić jak to w końcu jest z tymi dokumentami?

Komentarz

czy ktoś mi mógłby wyjaśnić jak to w końcu jest z tymi dokumentami?
                          Może po 17-tym listopada, po konferencji dostaniesz odpowiedź.
                          Pamiętaj, konkurencja nie śpi!

Komentarz

napisał(a) arkoszw
                            czuli muszę uwiązać się na conajmniej 15 miesięcy. A jak mi się nie spodoba to co kara za rozwiązanie umowy?

:roll:
                            Tak jest dokładnie
                            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Zawieszenie sygnału

Czy jest możliwość zawieszenia na prośbę odbiorcy przesyłania sygnału na okres dłuższy niż dwa okresy rozliczeniowe,czyli w praktyce dwa miesiące. Np. na 6 miesięcy.
                              Z tego powodu m.in. Cyfra+ i Polsat straciły klienta.
                              SAMSUNG 32 S71B + TEAC D8800 + ELTAX Univer.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+