Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reset dekodera

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) domino793 Zobacz post
    Zrobiony reset w punkcie serwisowym. Teraz multiroom mi się [ciach]. Dzwoniłam infolinię, mają przesłać na nowo uprawnienia. Zobaczymy jutro. Czy o możliwe, że po resecie zginęła mi konfiguracja multiroom, i chyba (tak mi się zdaję) opcja turbo? Mam wyczyszczone nagrania, więc nie wiem jakiej pojemności jest dysk. Ktoś wie jak to sprawdzić?
    prześlą ci uprawnienia na nowo,wszystko wróci do normy.

tylko nagrania poszły sobie w siną dal.
    Ostatni raz edytowany przez Pawel.P_n; 2012-04-07, 07:10.
    wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
    i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
    oni też mają swoją opowieść.
    unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post
      prześlą ci uprawnienia na nowo,wszystko wróci do normy.

tylko nagrania poszły sobie w siną dal.
      Mam nadzieję, że mówisz serio. Chciałabym święta spędzić w łóżku i nie chcę być skazana na siedzenie w salonie

Komentarz

teoretycznie tak być powinno,dla pewności napisz jeszcze do nprzedstawiciela to pomoże.

widzę tu inny problem,konfiguracja kobieta +tv+ łóżko jest zdecydowanie niewłaściwa

Desiderata

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post
          teoretycznie tak być powinno,dla pewności napisz jeszcze do nprzedstawiciela to pomoże.

widzę tu inny problem,konfiguracja kobieta +tv+ łóżko jest zdecydowanie niewłaściwa

Hehehe, dobre
          Tylko muszę Ciebie zmartwić.....
          Multiroom działa

Komentarz

ależ ja się nie martwię,cieszę się razem z Tobą

Desiderata

Komentarz

Przestała mi działać sekwencja resetująca srebrny dekoder "setup niebieski niebieski 73738". Wcześniej można było w ten sposób "wyczyścić" dekoder. Dodatkowo zauważyłem, że zmieniła się data aktualizacji karty z tej właściwej na 01.01.70. N'ka coś pozmieniała czy mój sprzęt "umiera"
              Carpe diem

Komentarz

Setup, Czerwony, Czerwony 73738

A data jest inna bo pewnie nowe oprogramowanie "weszło" Ci przez dekoder Master w MR.

Komentarz

@uzyszkodnik - faktycznie weszło nowe oprogramowanie, po powrocie z pracy spróbuję nowej kombinacji. Dzięki za odpowiedź

edit: faktycznie, teraz należy użyć kombinacji: czerwony czerwony 73738 - działa
                  Ostatni raz edytowany przez jch-root; 2012-04-12, 16:52. Powód: potwierdzenie
                  Carpe diem

Komentarz

Nbox rec DGCB prosze o podpowiedz jak dokonac restartu aby skasowac wszystko łacznie z oprogramowaniem. Zaden sposób podany w tym watku nie działa , owszem dokonuje restartów kasuje dysk ale nie oprogramowanie.
                    TURBO

Komentarz

bo teraz turbo jest chyba na stałe
                      nie idzie oprogramowania skasować

Komentarz

jak go otrzymałem było niebieskie z musiałem pobierac . Mam problem z internetem brak dostepu , po konfiguracji ustawien dekoder sie restartuje za kazdym razem.....
                        TURBO

Komentarz

byłem w serwisie dekoder ok a u mnie dalej to samo przy wejsciu do opcji internetowych restart .... GLOBO dekoder z internetem działa ok .
                          TURBO

Komentarz

@arturrro a to widziałeś?
                            http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1913

Komentarz

po ponownym sklonowaniu adresu mac dekoder przestał sie restartowac reczna i automatyczna konfiguracja internetu ok a dalej nie moge połaczyc sie z serwisami i nradio !!! co za cholera ?
                              TURBO

Komentarz

Możesz doprecyzować? Co się pojawia na ekranie TV w momencie gdy np. naciskasz przycisk "domek" na pilocie od dekodera? Który model dekodera posiadasz? Jakie są pierwsze 4 litery z numeru seryjnego?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+