Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

EPG - informacje i pytania abonentów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• EPG - informacje i pytania abonentów

Temat znany, ale podaję kolejny żart z nas abonentów szczególnie tych, którzy zapłacili nie mało za recordera.
    Przy planowanej nieobecności, zaplanowałem sobie nagranie filmu na tvn 10.02 od 21 45 film Zapłata. W rzeczywistości o 21 45 w programie była inna pozycja, a właściwy film zaczął się godzinę później - oczywiście domyślacie się pewnie co i jak się nagrało, a raczej co nie zostało nagrane.
    Po to wywalałem kasę na recordera, żeby korzystać w pełni z PVR, poprawne działanie EPG jest podstawą dla poprawnego działania tej funkcji. Nikt mi tu nie wciśnie, że były nagłe zmiany programu, to nie eurosport, gdzie przy dyscyplinach live można zrozumieć nagłe zmiany. Na kanale TVN jest to niedopuszczalne i pokazuje, że nawet na swoim podwórku porządku nie ma. Jest to jawna kpina z abonentów, która skutecznie eliminuje prawidłowe wykorzystanie funkcji dekodera. Jeśli nie ma programowania czasowego to EPG musi, tak musi być prawidłowe bez żadnych tłumaczeń.

Air Nie wiele straciłeś. Idzi do wypożyczalni tam ten film Zapłata jest, przegrasz sobie na kompie i będziesz miał w prawdziwym 5,1 Ja już go dawno oglądałem.
    Zostawcie Da Vinci Learning.

Komentarz

Nad tym rzeczywiście trzeba popracować i to zmienić...jeśli w EPG są takie błędy to trzeba wprowadzić programowanie czasowe i to jak najszybciej...nie ma to tamto 8)

Komentarz

napisał(a) zafira
        Nad tym rzeczywiście trzeba popracować i to zmienić...jeśli w EPG są takie błędy to trzeba wprowadzić programowanie czasowe i to jak najszybciej...nie ma to tamto 8)
        Potwierdzam, w tam,tym tygodniu tak mi się nagrał detektyw monk. Tzn zaczął się za szybko a skończył przed końcem :evil:

Moim zdaniem w personelu powinny nastąpić jakieś zwolnienia. Bo to bez sensu żeby na platformie n był źle podawany program z ich własnego tvn'u. To po prostu wstyd. I ktoś powinien za to wylecieć, bo to zwykłe niedbalstwo.

Autorus
        portal wysokich technologi

Komentarz

Dokladnie, EPG dla wszystkich TVNow powinno byc "perfect". Chyba ze technicznie nie jest mozliwe wprowadzanie zmian w EPG w ostatniej chwili.
          CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

Jeśli jest problem z aktualizacją to programowanie czasowe rozwiązało by problem choć powinno to być traktowane jako rozwiązanie dodatkowe. Po to jest EPG, żebym nie musiał sięgać do gazety czy telegazety, aby sprawdzić co będzie nadawane. Zapewniana łatwość obsługi m.in. nagrywania jest zachowana, ale EPG jak to napisał kamcyk26 musi być perfekt, bo inaczej łatwość obsługi nic nie daje. Jakość, jakość, jakość. Chciałbym poznać opinię kogoś z n, tylko prosze nie pisać "pracujemy nad tym" wolałbym deklarację kiedy problem zniknie.
            Kolejny przykład EPG na TVN24, zamiast wpisania stałych pozycji jest info "blok informacyjny", kolejny żart. Ramówka jest stała i można się lepiej postarać. Oczywiście każdy zrozumie zmiany w przypadku nieplanowanych konferencji, czy nagłych wiadomości, ale codziennie rano jest poranek z tvn24, a w epg "blok informacyjny". Na pewno przykładów jest wiele, może jak będziemy je sukcesywnie przytaczać to coś się ruszy w temacie, bo jak na razie jest to jedna z większych niedoróbek.

Komentarz

badźcie dobrej myśli, nPasek udało się zlikwidować dzięki wpisom na forum, teraz czas na poprawę EPG

Komentarz

A sprawdzali państwo info na temat "Zapłaty" w telegazecie? Otóż ja sprawdziłem i było to samo co w EPG. Czyli 21:45.

Pozdrawiam.

Komentarz

EPG nadal marcowodziurawe :shock: :shock:
                  mm--------------------------------------------
                  nbox film,dicovery.muzykaistyle
                  echostar717 pc pakiet mini

Nka górą

Komentarz

A mój recorder się obraził i pokazuje, że jest 12 luty :cry: Na osłodę wczoraj wieczorem posypało się EPG więc mogłem sobie ulżyć i lżyć na N ile dusza zapragnie
                    Ja też chcę marzec z nBoxie. Nienawidzę lutego.
                    ITI go home. x-D

Komentarz

to zmień rekordera na nboxa :? :lol:
                      mm--------------------------------------------
                      nbox film,dicovery.muzykaistyle
                      echostar717 pc pakiet mini

Nka górą

Komentarz

napisał(a) mmirek
                        to zmień rekordera na nboxa :? :lol:
                        Nie można.
                        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Z tym TVNem w sobotę to była kompletna porażka EPG, nawet w gazecie był bardziej aktualny program niż w EPG

Inna sprawa, że niektóre stacje same sobie zmieniają program mimo, że podają do gazet czy do serwisów TV inny np. tak się dzieje na AXN czy Discovery Historia, nie wiem jak na innych kanałach, bo nie sprawdzałem. Wczoraj chciałem obejrzeć powtórkę Lostów o 0.35, a puścili ten serial o godzinę wcześniej i zmienili kolejność z serialem 4400. Gdybym miał recordera to bym się wkurzył, że nagrało mi się coś czego nie chciałem, a nawet na stronie internetowej podawali nieaktualne dane... :!:

Komentarz

nieaktualne dane to jedno
                            drugie to bledy tvn
                            trzecie to brak recznego programowania
                            a najlepsze by byly znaczniki ktore by wspolpracowaly z epg i rec

<Wokiee> Czy zmieniając łacze z neostrady na net24 przestane być dzieckiem neo?

Komentarz

Programator w nboxie plus program ToiOwo i jakoś sobie poradzimy!

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+