Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie bezprzewodowe kino domowe

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• tomek147-13
    założył(a) wątek Jakie bezprzewodowe kino domowe

Jakie bezprzewodowe kino domowe

Chciałbym kupić kino domowe z blu-ray' em. Jedyną możliwością jaką mam to bezprzewodowe podłączenie głośników. Inaczej kable szły by przez środek pokoju. A to jak wiadomo ładnie nie wygląda. Proszę o podpowiedź jakie te kino domowe wybrać. Aha mam telewizor samsung więc może coś z Samsungów. Cena to gdzieś do 2000 zł.

• cezarymucha
    replied
    Dzień Dobry,

Sam zastanawiałbym się nad Samsung HT-J5550W lub Yamaha MusicCast RX-V485 bardzo dobre jakościowe sprzęty audio do domu, myślę że posiadają wymagane przez Ciebie opcje Łączność bezprzewodowa WI-FI Direct, DLNA, AirPlay, Bluetooth warto też sprawdzić ranking jak np. ten https://earmania.pl/kino-domowe/ warto porównać kilka kin domowych przed ostatecznym zakupem

Leave a comment:

• kuchar
    replied
    Z bezprzewodowych zestawów to ja kojarzę kino domowe Sony o takich sygnaturach: (jeżeli chodzi o 2.1) to L600 i L800, (a jeżeli chodzi o 5.1) to BDV-E780/ 880/ 980, ktyóryś na pewno kosztuje mniej niż 2tysie.

Leave a comment:

• Nagły
    replied
    Na pewno kino domowe Sony BDV-IZ1000W jest bezprzewodowe, ale pewnie Wam do gustu nie przypadnie, bo Sony...Poza tym kosztuje ponad 3koła.

Leave a comment:

• tomek147-13
    replied
    ale gdzieś widziałem

Leave a comment:

• piohib
    replied
    Chwileczkę.
    Ja napisałem tylko, że tylne głośniki można podłączyć bezprzewodowo - w zestawie nie był dołączony moduł bezprzewodowy, który by to umożliwił. On jest do kupienia osobno.

Leave a comment:

• tomek147-13
    replied
    jest ten mikrofonik ale jak to bywa z wszystkim w starej wersji. Tu jest coś, a tam było coś. Takie chwyt, żeby cena była taka sama. Np. Dlaczego w tym kinie domowym samsung użytkownika piohiba był ten moduł bezprzewodowy skoro to stara wersja??!!

Leave a comment:

• Aeromax
    replied
    Nie muszą o ile dobrze ustawisz każdy kanał z osobna pod względem natężenia dźwięku. Niektóre kina domowe mają w zestawie specjalny kalibracyjny mikrofonik, dzięki któremu dźwięk zostaje dopasowany do konkretnego miejsca, ale tego raczej w samsungach się nie stosuje, przynajmniej ja się z tym nie spotkałem. Będziesz musiał się trochę pobawić jeżeli nie ma mowy o takim regularnym ułożeniu.

Leave a comment:

• tomek147-13
    replied
    to ty chyba masz salon tylko do tv a czy te głośniki muszą w te miejsce się skupiać. Jeśli będą inaczej to będzie źle?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Tak nawiązując do Twojego postu jak rozmieścić kolumny systemu 5.1. Masz obrazek

Leave a comment:

• tomek147-13
    replied
    Dobra kupuje ten wielkie dzięki wszystkim. Temat do kosza, chyba że inni będą w nim pisać swoje prośby o pomoc.
    Ostatni raz edytowany przez tomek147-13; 2011-03-27, 21:46.

Leave a comment:

• tomek147-13
    replied
    Z tym modułem jest problem, bo nigdzie go nie ma. Nazywa się Samsung SWA 5000. C do połączenia to interesuje mnie podłączenie nboxa do kina przez hdmi i kino do tv przez hdmi. Chyba jest taka możliwość i wtedy mógłbym sobie wybierać na tym urządzeniu, co che oglądać.

Leave a comment:

• piohib
    replied
    To wiadomo.
    Ale ja, mam optykiem podłączony do kina, tuner oraz komputer.
    Więc gdyby chciał podłączyć coś jeszcze, to niestety nie jest to możliwe w tym modelu.

P.S.
    @tomek147-13, proponuję Ci jeszcze, abyś zabrał ze sobą do sklepu, jakąś ulubioną płytkę i posłuchał na sprzęcie, który zamierzasz kupić.
    Generalnie, to jest to zasada, przy zakupie sprzętu tego typu.
    Ostatni raz edytowany przez piohib; 2011-03-27, 19:59. Powód: dodanie tekstu

Leave a comment:

• Sk_uter
    replied
    hdmi jeszcze wysyla cyfrowo dzwiek

Leave a comment:

• piohib
    replied
    @tomek147-13, przejrzałem specyfikację tego modelu i zwróć uwagę, że posiada ono tylko 1 wejście optyczne. Osobiście, to mnie to nie odpowiada.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+