Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie bezprzewodowe kino domowe

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

dobra jeszcze troche pomyśle
    BZZB/BLUE -> HDMI 1080i -> SAMSUNG LE37C650 (Z DOLBY DIGITAL)

Komentarz

Dziękuje za pomoc. W sobotę jadę do olsztyna i w rtv euro agd kupuję ten zestaw. Aha, czy ten zestaw jest najnowszy i czy można gdzieś kupić ten moduł bezprzewodowy? To moje ostatnie pytania.
      http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-...ht-c5550.bhtml

Komentarz

http://www.samsung.com/pl/consumer/t...=specification

Możliwość podłączenia modułu bezprzewodowego

Tak mozna taki nadajnik osobno kupic.

Ten zestaw kina domowego nie jest najnowszy juz za jakis czas wchodzi seria D.

Pozdrawiam
        Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
        Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
        Konfiguracja Multiroom: 1010
        Schemat sieci:

Komentarz

@tomek147-13, przejrzałem specyfikację tego modelu i zwróć uwagę, że posiada ono tylko 1 wejście optyczne. Osobiście, to mnie to nie odpowiada.

Komentarz

hdmi jeszcze wysyla cyfrowo dzwiek
            Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
            Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
            Konfiguracja Multiroom: 1010
            Schemat sieci:

Komentarz

To wiadomo.
              Ale ja, mam optykiem podłączony do kina, tuner oraz komputer.
              Więc gdyby chciał podłączyć coś jeszcze, to niestety nie jest to możliwe w tym modelu.

P.S.
              @tomek147-13, proponuję Ci jeszcze, abyś zabrał ze sobą do sklepu, jakąś ulubioną płytkę i posłuchał na sprzęcie, który zamierzasz kupić.
              Generalnie, to jest to zasada, przy zakupie sprzętu tego typu.
              Ostatni raz edytowany przez piohib; 2011-03-27, 19:59. Powód: dodanie tekstu

Komentarz

Z tym modułem jest problem, bo nigdzie go nie ma. Nazywa się Samsung SWA 5000. C do połączenia to interesuje mnie podłączenie nboxa do kina przez hdmi i kino do tv przez hdmi. Chyba jest taka możliwość i wtedy mógłbym sobie wybierać na tym urządzeniu, co che oglądać.

Komentarz

Dobra kupuje ten wielkie dzięki wszystkim. Temat do kosza, chyba że inni będą w nim pisać swoje prośby o pomoc.
                  Ostatni raz edytowany przez tomek147-13; 2011-03-27, 21:46.

Komentarz

Tak nawiązując do Twojego postu jak rozmieścić kolumny systemu 5.1. Masz obrazek

Komentarz

to ty chyba masz salon tylko do tv a czy te głośniki muszą w te miejsce się skupiać. Jeśli będą inaczej to będzie źle?

Komentarz

Nie muszą o ile dobrze ustawisz każdy kanał z osobna pod względem natężenia dźwięku. Niektóre kina domowe mają w zestawie specjalny kalibracyjny mikrofonik, dzięki któremu dźwięk zostaje dopasowany do konkretnego miejsca, ale tego raczej w samsungach się nie stosuje, przynajmniej ja się z tym nie spotkałem. Będziesz musiał się trochę pobawić jeżeli nie ma mowy o takim regularnym ułożeniu.

Komentarz

jest ten mikrofonik ale jak to bywa z wszystkim w starej wersji. Tu jest coś, a tam było coś. Takie chwyt, żeby cena była taka sama. Np. Dlaczego w tym kinie domowym samsung użytkownika piohiba był ten moduł bezprzewodowy skoro to stara wersja??!!

Komentarz

Chwileczkę.
                            Ja napisałem tylko, że tylne głośniki można podłączyć bezprzewodowo - w zestawie nie był dołączony moduł bezprzewodowy, który by to umożliwił. On jest do kupienia osobno.

Komentarz

ale gdzieś widziałem

Komentarz

Na pewno kino domowe Sony BDV-IZ1000W jest bezprzewodowe, ale pewnie Wam do gustu nie przypadnie, bo Sony...Poza tym kosztuje ponad 3koła.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+