Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie bezprzewodowe kino domowe

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jakie bezprzewodowe kino domowe

Chciałbym kupić kino domowe z blu-ray' em. Jedyną możliwością jaką mam to bezprzewodowe podłączenie głośników. Inaczej kable szły by przez środek pokoju. A to jak wiadomo ładnie nie wygląda. Proszę o podpowiedź jakie te kino domowe wybrać. Aha mam telewizor samsung więc może coś z Samsungów. Cena to gdzieś do 2000 zł.
    BZZB/BLUE -> HDMI 1080i -> SAMSUNG LE37C650 (Z DOLBY DIGITAL)

samsunga kina 7.1 maja tyle 2 glosniki bezprzewodowe
    Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
    Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
    Konfiguracja Multiroom: 1010
    Schemat sieci:

Komentarz

jak ja bym je miał rostawione zrób jakiś rysunek i poleć mi jakiś konkretny model

Komentarz

czekam na odpowiedź

Komentarz

napisał(a) tomek147-13 Zobacz post
          czekam na odpowiedź
          W ten sposób i tym tonem pisząc, możesz nigdy się nie doczekać.

pogogluj trochę, pewnie znajdziesz coś interesującego.
          Wszystko jest trudne nim stanie się proste.......

CLRA CARBO turbo + 2850ST APOLLO + Multiroom

Komentarz

Ale 7 głośników to za dużo. Może inne firmy mają full bezprzewodowe.

Komentarz

tomek147-13 Zdajesz sobie sprawę, że jakość na głośnikach bezprzewodowych pozostawia wiele do życzenia. Zauważ, że żadna renomowana firma nie oferuje takiego rozwiązania. Oczywiście chodzi mi o sprzęt z wyższej półki cenowej. Jeżeli nic z kablami w Twoim przypadku nie wchodzi w grę ja polecam Ci SoundBar do TV. Coś takiego np:

http://goo.gl/VDqtE
              Ostatni raz edytowany przez magicflava; 2011-03-27, 12:15.

Komentarz

No ale jak te kable będą się walać po środku pokoju, jeszcze ktoś nogą zaczepi i pi....nie jak długi!

Komentarz

Coś za coś Leonie. Ja np. kable do tylnych głośników mam pochowane w listwach. Ukryć można nawet przy drzwiach w podłodze. Jeżeli upiera się na kino to może zobaczyć coś takiego. Dwa tylne głośniki bez kabli.

http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/10327

Tylko, że jak dla mnie nazwa "kino domowe" to raczej chwyt marketingowy. Bardziej bym polecał SoundBara.

Komentarz

napisał(a) magicflava Zobacz post
                    Coś za coś Leonie. Ja np. kable do tylnych głośników mam pochowane w listwach. Ukryć można nawet przy drzwiach w podłodze.
                    Ja też, ale kolega leniwy i nie chce mu się grzebać przy listwach.

Komentarz

Panasonic też robi kina domowe BR z bezprzewodowymi głośnikami.

Komentarz

Po 1. cena to di 2000 zł.
                        Po 2. to ma być blu-ray
                        Po 3. ma mieć radio bo tak naprawde to chciałem kupić wieżę, ale bez sensu.
                        Po 3. Dobry pomysł 5.1 i tylne bezprzewodowe może być.
                        To teraz te oferty tylko tylne duże muszą być.

Komentarz

@tomek147-13, ja posiadam taki zestaw 5.1 Samsunga - mogę gorąco Ci go polecić. Jak na "plastiki", to dźwięk jest wręcz rewelacyjny (membrany z alg morskich, etc.).
                          Gdy gościom, puści się jakiś koncercik na BR, to szczena, a właściwie uszy, opadają im do ziemi.
                          To model z zeszłego roku, może być teraz trudno dostępny (kosztował ok. 2,5 tyś. zł).
                          Tylne głośniki są bezprzewodowe, więc mógłbyś podłączyć, tak jak chcesz - choć ja również jak koledzy, którzy piszą wyżej, mam puszczone kabelki przy listwach.
                          Skoro masz TV Samsunga, to dzięki funkcji Anynet+, obsługujesz kino i TV jednym pilotem - polecam, fajne udogodnienie.
                          Pozdrawiam.

Komentarz

wielkie dzięki, choć sprawdze czy nie ma jakiejś nowszej wersji. jest jeszcze jedna sprawa, na stronie samsunga jest możliwość podłączenia bezprzewodowego ale ten adapter czy co tam dołączony jest tylko do zestawów 7.1!?

Komentarz

tak w tych seirach 6 jest w zestawie ten modul
                              Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
                              Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
                              Konfiguracja Multiroom: 1010
                              Schemat sieci:

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+