Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak kilku AXN-ów i FOX-ów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Jakieś pomysły?

Komentarz

Informacja dla potomnych. Po wymianie tunera na czarny CLRA, bez żadnych manipulacji z multiswitchem, anteną i konwerterem kanały z tego transpondera powróciły z jakością przeciętnie około 60%.
      Sagemcom ESI-88-500GB, CP Premium 6x0+18x79,90 (CP HH); umowa do 5 czerwca 2016 r.

Komentarz

Co to znaczy jakosć przeciętnie 60% ???
        Mam dla wszystkich od k1. do k.130 , siła=92, j=100.
        --------------------------------------------------------------------
        Triax110, Golden Interstar 204S Platinum, 15mb przeciętnego kabla, CLRA uturbiony.

Komentarz

Jakość 60 to trochę mało... Nie rozumiem waszych problemów - po prostu trzeba antenę dobrze wyregulować i tyle. Ja przy antenie 80 na każdym kanale mam siłę 90/jakość 100.
          N: Mini Full dla Abo + MRP = 89zł
          NC+: WPT + 6xC+ + HBO + MRP = 89zł

Komentarz

napisał(a) ibot Zobacz post
            Co to znaczy jakosć przeciętnie 60% ???
            Mam dla wszystkich od k1. do k.130 , siła=92, j=100.
            --------------------------------------------------------------------
            Triax110, Golden Interstar 204S Platinum, 15mb przeciętnego kabla, CLRA uturbiony.
            To znaczy, że czasami 30% a czasami 80%. U mnie parametr jakość nie jest dla tego tp stały, a zmienia się dość dynamicznie. Jest to jednak i tak gigantyczny postęp w porównaniu do poprzednio posiadanego przeze mnie białego dekodera, kiedy to po zmianie tp te kanały u mnie zupełnie zniknęły (co nie przeszkadzało temu aby na większości kanałów z innych transponderów parametr jakość był w okolicy 90%-100%). Było to zresztą przyczyną wypowiedzenia przeze mnie umowy. Na próbę wziąłem nową umowę z nowym tunerem i jest ok.
            Parametr 'siła' jest natomiast względnie stały i dla tego tp wynosi około 10%. Dla innych tp jest wyższy.
            Sagemcom ESI-88-500GB, CP Premium 6x0+18x79,90 (CP HH); umowa do 5 czerwca 2016 r.

Komentarz

napisał(a) marekz Zobacz post
              Mam u siebie podobne zjawisko. Brak kanałów 32, 33, 35, 47, 48, 79. Kanał 131 jest odbierany OK (czyli to nie problem z 22 kHz).
              Mam podobny problem z kanałami 32, 33, 35, 48, 79 ale tylko na białym dekoderze (w tym samym czasie na czarnym działa bez problemu z poziomem sygnału 70/100 ) i z tego co zauważyłem problem występuje wieczorem.
              Ostatni raz edytowany przez tzk1974; 2011-04-09, 21:36.
              Klient drugiej kategorii - bez prawa do multiroom

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+