Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder padł, punkt serwisowy jest lewy, a ja mam płacić za nie oglądanie n-ki?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder padł, punkt serwisowy jest lewy, a ja mam płacić za nie oglądanie n-ki?

Dekoder padł,

w związku z tym zapakowałem dekoder, do pudła, wziąłem umowę i odwiedziłem punkt serwisowy:

F.H.U. MULTIMEDIA
    Mielczarskiego 14
    97-400 Bełchatów

Okazłao się, że punkt nie działa, choć jest wymieniony na stronie
    http://n.pl/nsklep/sklepy.html#section_points
    Właścicielka lokalu, powiedziała, że najemca nie płaci czynszu, ale nie ważne, ważne jest to, że ja poniosłem koszt benzyny spalonej na odcinku 50km i 2-óch godzin.

Odwiedziełem też punkty sprzedażowe w Bełchatowie, tam dowiedziałem się, że nie mogą mi pomóc, zajmują się tylko sprzedażą, oczywiście z wielką urazą, że zawracam im głowę.

Kwestia jest nastepująca, informacja o opłatach w serwisie internetowym nadal nie działaja, dekoder nie działa, mam nieopłacone faktury.

Czy teraz mam jechać do punktu oddalonego ode mnie o 100km i wymienić dekoder, kto mi za to zwróci? Nadać paczką? Kolejne dni czekania i opłata za przesyłkę? Mam zapłacić za dni z niedziałającą usługą? Jak udowodnię, od którego dnia dekoder przestał działać?

W ogóle to n-ka w jakikolwiek sposób kontroluje swoje punkty serwisowe?

Musisz zadzwonić do BOK i zapytać co masz z tym fantem zrobić. Forum chyba nie jest w stanie Ci pomóc.

Komentarz

Wpadałoby, aby na stronie n-ki z punktami sprzedaży przy punktach serwisowych pojawiły się numery ich telefonów. Choćby po to, aby niepotrzebnie nie jeździć do nich z zepsutym dekoderem, jeśli nie mają w danym dniu na co go wymienić.
      USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Tp powinna być norma, ale wydaje się że to nie problem n-ki a nasz.

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
          Wpadałoby, aby na stronie n-ki z punktami sprzedaży przy punktach serwisowych pojawiły się numery ich telefonów. Choćby po to, aby niepotrzebnie nie jeździć do nich z zepsutym dekoderem, jeśli nie mają w danym dniu na co go wymienić.
          Ale przecież te numery widnieją przy punktach serwisowych

Komentarz

napisał(a) peter456 Zobacz post
            Ale przecież te numery widnieją przy punktach serwisowych
            Może warszawskich. Patrzyłem na ten punkt w Bełchatowie, do którego kmicic jechał - nie ma przy nim żadnego telefonu.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Dzisiaj musiałem jechać do APS. Numery nie były podane. Jednak APS to Vobis. Na stronie lokalnego Vobisa znalazłem numer. Zadzwoniłem i załatwiłem sprawę.
              21.03.2013 skończyła się konkurencja na rynku płatnej telewizji i powstało nc+
              *
              Comfort+ Extra+ 49,9 zł - 5800SX

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                Może warszawskich. Patrzyłem na ten punkt w Bełchatowie, do którego kmicic jechał - nie ma przy nim żadnego telefonu.
                Kpiny sobie robią, dekodery powinny byc na tip top, jesli jest potrzeba to wymina od reki na nowy, ponadto powinny byc od razu aktywowane, a nie czekac do 24 godzin czasem dłuzej na aktywacje. Kowalski podlacza a juz powinien ogladac swoj ulubiony film.
                Apeluje o HISTORY HD.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+