Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podłączenie internetu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Podłączenie internetu

Witam,
    Wkrótce mam zamiar wziąć platformę n. Chciałbym podpiąć net do nBoxa Turbo i tu mam pytanie, czy nie będzie z tym żadnego problemu? Mam internet Orange Freedom PRO CDMA, mam router Axestell MV 400. Obecnie korzystam z neta przez Wifi, bo w laptopie mam wbudowaną kartę sieciową. Czy nBox też złapie sygnał Wifi? Jeśli nie, to czy będę mógł podłączyć kablem Ethernet router do nBoxa? Z góry dziękuję za pomoc.
    nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

napisał(a) Laki13 Zobacz post
    Czy nBox też złapie sygnał Wifi?
    Nie.

napisał(a) Laki13 Zobacz post
    Jeśli nie, to czy będę mógł podłączyć kablem Ethernet router do nBoxa?
    Tak.

Na kolejne błahe pytania szukaj odpowiedzi na forum.
    Poza tym masz ponad 500 postów i nie masz N?

Komentarz

Tak.

podlaczylem wszystko tak jak trzeba swieci kontrolka jak prubuje polaczyc konfiguracja automatyczna to dekoder nie nawiazal polaczenia z siecia internet nawet przywracalem tuner kilka razy wylanczalem nawet od sieci i dalej nie moge polaczyc i internetem

Komentarz

napisał(a) borys223 Zobacz post

Tak.

podlaczylem wszystko tak jak trzeba swieci kontrolka jak prubuje polaczyc konfiguracja automatyczna to dekoder nie nawiazal polaczenia z siecia internet nawet przywracalem tuner kilka razy wylanczalem nawet od sieci i dalej nie moge polaczyc i internetem
        Zrestartuj router.
        Przypisz na "sztywno" IP w dekoderze.

Komentarz

dalej to samo

Komentarz

Jakim kablem połączony skrosowany czy nie?

Komentarz

nawet kablem telefonicznym podlaczylem do tunera i nie moze polaczyc z internetem w tunerze

Komentarz

nawet kablem telefonicznym podlaczylem do tunera i nie moze polaczyc z internetem w tunerze
                Kabel telefoniczny z wtyczką RJ11 (dwu stykowy) to nie to samo co RJ45 (ośmiostykowy).

Komentarz

nawet kablem telefonicznym podlaczylem do tunera
                  Nawet? A gumką od majtek próbowałeś?
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Podepne sie pod temat.

Mam pytanie moze glupie ale mi sie wydaje zastanawiajace:

Czy podlaczenie nboxa do internetu jest bezpieczne?

Wiadomo zawsze cos co jest podlaczone do neta ma mozliwosc zalapania wirusow, włamań np. na konto abonenckie itp.
                    Czytalem gdzies ze majac nboxa wlaczonego pod internet "enka" ma mozliwosc podglądu abonenta.
                    Czy to prawda?
                    Styczeń 2015
                    Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

napisał(a) emarti Zobacz post
                      Podepne sie pod temat.

Mam pytanie moze glupie ale mi sie wydaje zastanawiajace:

Czy podlaczenie nboxa do internetu jest bezpieczne?

Wiadomo zawsze cos co jest podlaczone do neta ma mozliwosc zalapania wirusow, włamań np. na konto abonenckie itp.
                      Czytalem gdzies ze majac nboxa wlaczonego pod internet "enka" ma mozliwosc podglądu abonenta.
                      Czy to prawda?
                      Owiń dekoder kocem - nic nie zobaczą

Tak poważniej - nawet Twój dostawca internetu wszystko wie na temat Twoich preferencji, więc teoretycznie "n"-ka w ten sposób także może budować własne statystyki dla abonentów. Np. łącząc się z n.lajt.pl świadomie udostępniasz własny profil.
                      CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
                      "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

napisał(a) emarti Zobacz post
                        Ja też czytałem, przez zamaskowaną w dekoderze kamerę.
                        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

podłączenie n box za pomocą rutera

Mam problem. Chcę podłączyć internet do n boxa za pomocą rutera Tp-link model TL-WR340gd i nie mogę. N box nie wykrywa połączenia z internetem. N box jest podłączony za pomocą kabla 8 żyłowego RJ45. jak skonfigurować ruter by to działało. pomocy

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+