Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• No powiedzmy na 80% ;)
    Pozdrawiam

Komentarz

• Napisz co wiesz, to może na 30% Ci uwierzymy

Komentarz

• Wiara to sprawa względna, prawdę potwierdzają lub zaprzeczą fakty a na te trzeba poczekać.Szału nie będzie, ponieważ jak już pisałem problemem jakości na kanałach SD jest źródło sygnału. N może tylko zminimalizować swój wpływ na pogorszenie jakości obrazu, to wszystko.
        Pozdrawiam

Komentarz

• A powiedz kto odpowiada za takie kanaly jak ntalk, WiP czy OtV? Moze wine za to,ze AXn nie da sie ogladac (bo ma bitrate 1,5Mbits) tez ponosi ktos inny?
          CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

• napisał(a) kamcyk26 Zobacz post
            A powiedz kto odpowiada za takie kanaly jak ntalk, WiP czy OtV? Moze wine za to,ze AXn nie da sie ogladac (bo ma bitrate 1,5Mbits) tez ponosi ktos inny?
            To jest kwestia relacji oglądalność <=> opłacalność wszystko kosztuje ale z AXN, będzie lepiej.
            Pamiętaj, że sygnał z transponderów utrzymywanych przez ITI jest wykorzystywany przez wielu odbiorców i cześć zmian jest zależna od relacji z tymi podmiotami to nie tylko abonenci N. Dlatego wszystko idzie może nieco wolno ale w dobrą stronę.
            Nawet przy ostatnich zmianach ciągle ktoś narzeka, że coś znikło, coś nie działa, nie cieszycie się, że wszyscy mają TVN HD.
            Jeśli zależy wam na przyszłości platformy N, to zacznijcie dostrzegać również pozytywne zmiany.
            Miałem jakiś czas CP i jeśli chodzi o średnią jakość obrazu N bije na głowę słoneczną platformę.
            Dla przeciętnego abonenta N wartości bitrate itp nie są istotne, ważne czy jest zadowolony z tego co ma.
            Mimo tego co tu na forum piszemy wszyscy moi znajomi są zadowoleni z N więc zróbcie sobie gwiazdkę i pomyślcie pozytywnie, będzie lepiej
            Ostatni raz edytowany przez netN; 2008-12-18, 11:42.
            Pozdrawiam

Komentarz

• Mimo tego co tu na forum piszemy wszyscy moi znajomi są zadowoleni z N więc zróbcie sobie gwiazdkę i pomyślcie pozytywnie, będzie lepiej

popieram ... najlepszego
              ITI 2850 ST

Komentarz

• napisał(a) netN Zobacz post
                pomyślcie pozytywnie, będzie lepiej
                Dlaczego ma byc lepiej? Przesledz wykresy bitrate kanalow HD od poczatku istnienia N: 10,5 - 8,7 - 8,2 Mbits. Kierunek zmian jest jasny.

Z kanalmi SD w MPEG4 jest tak samo. Kiedys sportowe lecialy 2,7Mbits a inne 2.2 Mbits. Teraz wszystkie maja 1.5 - 1.8 Mbits a dzieciece nawet i 1 Mbits!
                Ostatni raz edytowany przez kamcyk26; 2008-12-18, 13:34.

Komentarz

• No to dla Ciebie nie będzie lepiej bo nie byłeś grzeczny
                  Pozdrawiam

Komentarz

• napisał(a) netN Zobacz post
                    Nawet przy ostatnich zmianach ciągle ktoś narzeka, że coś znikło, coś nie działa, nie cieszycie się, że wszyscy mają TVN HD.
                    I z czego mam się cieszyć? TVN HD miałem od samego początku. Wystarczyło dobrze ustawić tą malutką antenę po Cyfrze+.

Natomiast kanały, które oglądam jako jedne z najczęstszych (AXN i ntalk) obecnie nie nadają się do oglądania więc to naturalne że narzekam.

Zamiast poprawiać jakość kanałów to tylko ją pogarszają. Niedługo w CP kanały będę miały większy bitrate.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                      I z czego mam się cieszyć? TVN HD miałem od samego początku. Wystarczyło dobrze ustawić tą malutką antenę po Cyfrze+.
                      Pisałem o wszystkich a Ty myślisz tylko o sobie.
                      Pozdrawiam

Komentarz

• Dlaczego wy się tak gorączkujecie? Przecierz to jeszcze nie koniec zmian na transponderach

Komentarz

• A skad to wiesz?

Komentarz

• Nie bede sie wypowiadal bo znow kogos obraze...

N czy was juz kompletnie.... ;/ ? Caly TP zaladowali jakims gownem i czesc...
                            C+ Sport & Film

Komentarz

• właśnie oglądam sportklub+ jakość gorsza od RMVB z kompa
                              SKANDAL,SKANDAL,SKANDAL!!!!!-przedstawiciele "N" odniescie się do obecnej sytuacji!!! ... chyba że nie wiecie co powiedzieć
                              17 LAT PRZYGODY Z TV-SAT
                              SONY BRAVIA 40,NBOX,FERGUSON
                              TELEWIZJA KABLOWA STREAM
                              TELEWIZJA KABLOWA TRAMSMITEL
                              Miejsce pracy

Komentarz

• napisał(a) lukaszsanok Zobacz post
                                (ciach) chyba że nie wiecie co powiedzieć
                                Po prostu wstyd powiedzieć :-P
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+