Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Hasło cyfrowe masz na umowie i nie zawsze są to 4 ostatnie cyfry nr abonenta.

Komentarz

napisał(a) kamcyk26 Zobacz post
      Nie licz na jakas poprawe. Moze jakims cudem TVP HD dostanie jakies 8Mbits i to bedzie koniec. Zauwaz ze nie ma juz szans na poprawe Discovery HD. Dodali tam TVN i widac,ze tak juz zostanie.
      niekoniecznie.
      Jak zostanie uwolniony transponder, część kanałów z innych transponderów może zostać tam przeniesiona. TVN HD przeszedł na inny transponder, co oznacza, że "szóstka" będzie w całości do zagospodarowania.
      Jeśli "n"ka nie będzie chciała przenosić swych kanałów rozproszonych po transponderach do niej nie należących, to może być dobrze (no, powiedzmy, trochę lepiej).

Zresztą przenosiny takie to utrata miejsca w przyszłości. Zwolnione miejsce wypożyczane może zostać zagospodarowane przez innych.
      Wierzę, że "n"ka ma dalekosiężne plany.
      Gdzieś na innym forum czytałem, że poprawa jakości kanałów w "n" będzie się wiązała NIE TYLKO z wyłączeniem TVN analog. Pozostają domysły, co będzie dodatkowym impulsem (kolejny transponder? zaprzestanie dublowania kanałów?).

Komentarz

Nie róbcie sobie nadziei na poprawę jakości.
        Nawet jeśli będą , to jak w przypadku TVN HD (0,66 MBit/s ) będzie niezauważalna.Taka poprawa w przypadku kanałów SD była by całkiem dobra ..... ale nie HD ludzie. Bez nowego transpondera nic sie nie zmieni , a takiego N nie ma i nie będzie miała przez najbliższe miesiące.
        Ostatni raz edytowany przez Marek36; 2008-12-14, 12:51.
        N-box + PIONEER KRL-46V

Nowa generacja to wysoka jakość HD w niskiej jakości.

Komentarz

napisał(a) kamcyk26 Zobacz post
          A jakies nadawane przez N wygladaja lepiej?
          Oczywiście że tak. Obecnie zwłaszcza nTalk ma jakość nawet gorszą od Sportklubów. A myślałem że to jest niemożliwe .

Komentarz

na kanale X1 jest pokazywany TVN HD w jakości 8,5 Mbit/s a na NSM2 jes kanał Nsport SD dla abonentów TnK

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
              może wstrzymajmy się z wyrokami do czasu uporządkowania kanałów i wyłączenia TVN analogowego.
              Wierzę, że to pogorszenie jakości jest chwilowe, a pisanie o tym i bicie piany w trakcie zmian jest zupełnie bezcelowe i pozbawione sensu.
              Wiem, ze propagujesz tzw. "wysoka kulture" na forum (i to mi sie podoba), ale czasami "wysoka kultura" przegrywa z ignorancja - tu decydentami N!

I niestety, w tym wypadku jestem zdania, ze trzeba dac sygnal wyprzedzajacy IGNORANTOM by sytuacja poprawila sie do poziomu przyzwoitosci.

Komentarz

Ale spokojnie, tak jak mówił michał zaczekajcie trochę jeszcze, a zostaniecie miło zaskoczeni.
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Kiedy powrót The Office ?

Komentarz

napisał(a) Uryn Zobacz post
                  Ale spokojnie, tak jak mówił michał zaczekajcie trochę jeszcze, a zostaniecie miło zaskoczeni.
                  Dokladnie - zgadzam sie z Michalem i Urynem. Cierpliwosci a zostanie to wszystko wynagrodzone.
                  TVN HD ciagle jest w fazie testow lub jak to woli psudo testow. To sztandarowa stacja ITI wiec jej jakosc lezy na sercu Prezesa Waltera i nie tylko.

Komentarz

jakość TVN HD na kanale X1 na 998 jest dosyć przyzwita ten TVN HD co jest na kanale 13 ma jakość 7 Mbit/s a na 998 ma 8,5Mbit/s.

Komentarz

napisał(a) Uryn Zobacz post
                      A skad ty to wiesz? Magiczna kula?

Komentarz

Na jednym forum ktoś napisał ,że tvn analog. już jest niedostępny -czy może ktoś to potwierdzić?

Komentarz

tesborn, myślę, że daliśmy im wiele jasnych sygnałów, że nam się nie podoba jakość kanałów (mnie też krew zalewa jak widzę pokraczny obraz na ekranie), ale czepianie się jakości kanałów podczas zmian na transponderach jest bezsensem.
                          Szczególnie, że nasze narzekania nic już nie zmienią. Układ kanałów na transponderach został już pewnie klepnięty przez Najważniejszych w Firmie a najbliższe dni to jedynie wykonanie tych zmian.

Moim zdaniem trzeba czekać na efekt finalny i wtedy albo bić brawo, albo narzekać, albo... jedno i drugie.

Komentarz

Mile zaskoczeni przez N? Ktos chyba za pomylil leki...Jesli ktos liczy na jakas poprawe to niech od razu sobie wybije to z glowy, bedzie pozniej mniejszy zawod.

Jedyna nadzieja to przeniesienie ITVN Europe z transpordera DVBs2 na ten nowy i wtedy zwolni sie 3,6 Mbsits np dla TVP HD. Ale i tak to nie zalatwia sprawy beznadziejnej jakosci SD z tego transpordera.
                            CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

ha ha no my, to tu jestesmy "dziecmi cyfrowej telewizji do tego nowej generacji" ;)
                              Chyba ciezko bedzie uzysakc informacje czy analog jest juz wylaczony.

Komentarz

nie jest wyłączony... przed chwilą czytałem dementi w tej sprawie na forum Satkuriera.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+