Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• A wszyscy abo byłej Cyfry+ mający stare dekodery będą mogli wypowiedzieć umowy,
    także nie licz na to że duble SD zostaną szybko usunięte
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• co za różnica stopniowo czy odrazu
      dopóki ostatni abonent nie wymieni tunera dopóty kanaly w wersjach sd musza zajmować miejsce
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) Bloo Zobacz post
        Tym sposobem zwolni się miejsce na transporderach, którego tak nasze polskie platformy potrzebują.
        To ja proponuję usunąć duble HD. Jeszcze więcej miejsca się zwolni

Komentarz

• napisał(a) sonikus Zobacz post
          To ja proponuję usunąć duble HD. Jeszcze więcej miejsca się zwolni
          Chyba duble SD kanałów HD,a najlepiej jakby przełączyli wszystkie swoje transpondery do DVB-S2 co i tak prędzej czy później nastąpi. Pozdro
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) lukasz792 Zobacz post
            http://satkurier.pl/news/98745/cyfro...ylko-w-hd.html

To teraz nc+ może chyba powyłączać te duble ze swojego transpondera i poprawić jakość innych kanałów.
            Czy przypadkiem kilkanaście tygodni temu nie dołączono kodowania Conax do kilku kanałów SD?

O, proszę bardzo
            http://satkurier.pl/news/93934/13e-k...ax-dla-nc.html

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
              Chyba duble SD kanałów HD,a najlepiej jakby przełączyli wszystkie swoje transpondery do DVB-S2 co i tak prędzej czy później nastąpi. Pozdro
              W "n" wszyscy mieli/mają dekodery HD, w nc+ wszyscy mają dekodery HD, ale w Cyfrze+ już nie. Platforma może tylko drogą persfazji nakłaniać tych abonentów by przeszli do nc+ i musi to robić nie nazbyt nachalnie by ich całkowicie nie stracić.
              Gdyby tak jak, niektórzy sugerują wyłączyć nagle SD to już byłoby po nich.

Komentarz

• Przecież Cyfra+ co najmniej 2 lata przed połączeniem z n wydawała tylko dekodery HD. Abonentów z dekoderam SD jest w nc+ garstka. Przynajmniej tych oficjalnych.

Komentarz

• Wymieniali ci, którzy mieli na to ochotę. Np. mój brat nie wymienił i jemu z nieznanych powodów się nie spieszy. Czy ta "garstka" jest duża czy mała tego nie wiem, ale przypuszczam ze znalazło by się ze 100 tysięcy, a to już nie mało. Platformy dają możliwość wymiany na dekodery HD, ale ludzie wolą tkwić przy tym co mają. Jesteśmy krajem niedowiarków.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                    Wymieniali ci, którzy mieli na to ochotę. Np. mój brat nie wymienił i jemu z nieznanych powodów się nie spieszy. Czy ta "garstka" jest duża czy mała tego nie wiem, ale przypuszczam ze znalazło by się ze 100 tysięcy, a to już nie mało. Platformy dają możliwość wymiany na dekodery HD, ale ludzie wolą tkwić przy tym co mają. Jesteśmy krajem niedowiarków.
                    Proponuje najpierw zapoznać się ze statystykami jak to wyglada w świecie a potem pisać.

Komentarz

• Słuszny krok?
                      http://www.satkurier.pl/news/99189/n...cie-na-hd.html

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                        Proponuje najpierw zapoznać się ze statystykami jak to wyglada w świecie a potem pisać.
                        Co mają statystyki w świecie do ilości dekoderów SD Cyfry+?

Komentarz

• Naturalnym jest zmiana z SD na HD.Napewno jest spora liczba użytkowników dekoderów SD stąd należy im stworzyć warunki migracji na sprzęt HD co jak czytam uczyniono.Jak ktos nie skorzysta to jego problem.

Rok temu naziemna telewizja cyfrowa zastąpiła analogową i nikt nie wnikał w ilu domach są jeszcze nieprzystosowane telewizory.Jak ktoś nie chciał to nie zmigrował i dzisiaj nie ma możliwości odbioru kanałów tv.Podobnie bedzie z migracją z SD na HD.
                          Trzeba się tylko cieszyć bo wszyscy na tym zyskamy.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                            Co mają statystyki w świecie do ilości dekoderów SD Cyfry+?
                            Nie pisałeś o Cyfrze a o kraju.

Komentarz

• O nie. Odnosiłem się tylko do tematu wymiany dekoderów SD na HD w nc+.

Komentarz

• http://www.satkurier.pl/news/100527/...-na-tp-nc.html
                                Pakiet Comfort+
                                Multi+
                                Filmbox
                                HBO
                                Premium Sport &Film
                                CANAL+ VOD
                                EXTRA+ za 79zł na całą umowę
                                Dekoder turbo 500gb

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+