Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nplfan, chcesz wiedzy ?
    Weź się za książki.
    Jak przeczytasz 1001 to nie będziesz szukał dziury w całym.
    EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• napisał(a) Michał-n Zobacz post
      Albo iść na rower i nie zaśmiecać forum.
      Co niektórzy forumowicze zbyt poważnie traktują sprawy, które aż tak poważne nie są.
      Kto nic nie wie, ten we wszystko musi wierzyć...

Komentarz

• Książki to ja całyczas czytam, ale lubię też dokument w telewizji.
        Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• Cala dyskusja zbacza na zupelnie inne tory. Zmiany musza byc, wzbogacenie o nowe kanaly i uslugi musi byc i to jest oczywiste - nie ma sensu z tym dyskutowac. Tylko ludzie niespelna rozumu moga twierdzic ze nie chca zeby platforma, ktora abonuja, nie rozwijala sie tylko stala w miejscu. To ze N do tej pory nic nowego nie zaproponowala na ofensywe programowa Cyfry, nie znaczy ze w najblizszym czasie tego nie zrobi. Wiec wezcie na wstrzymanie, albo zakupcie zwiekszona dawke Stoperanu bo co niektorym moze sie on przydac.

Komentarz

• napisał(a) nlpfan Zobacz post
            Telewizja człowieku nie polega na tym by oglądać wszystko co nadają
            I ty mi to tłumaczysz ? człowieku ja oglądam maksymalnie 14 godz tygodniowo telewizję, więc nie musisz tego mi tłumaczyć bo sam wychodzę z założenia że telewizja to dodatek do życia a nie jego sens

dalej piszesz że dużo kanałów cię nie zadowala a prosisz o następne? więc zastanów się jednak jakie stanowisko prezentujesz?

dużo byle więcej byle czego czy mniej ale w lepszej jakości i zawartości

bo ja akurat to drugie i oferta obecna "eN" jest dla mnie idealna - nie płacę dodatkowo za kanały HD, płace śmiesznie niski abo i mam co oglądać, zamiast oczekiwać każdego pierwszego miesiąca nowych kanałów
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Oczywistym jest, że ludzie chcą coraz więcej. Nie dodali nic, trudno. Niektórzy są zawiedzeni, inni mniej lub w ogóle. Jeśli komuś bardziej odpowiada inna oferta, nie ma problemu, by po skończeniu umowy zmienić operatora.
              DIRECTV
              n

Komentarz

• napisał(a) kristov1983 Zobacz post
                Co niektórzy forumowicze zbyt poważnie traktują sprawy, które aż tak poważne nie są.
                A no właśnie i z tym się akurat z tobą zgodzę więc tak jak mówię lepiej iść na rower niż siedzieć czekać Bóg wie po co przed tv lub komputerem na dodanie nowych kanałów do n jak je dodadzą to je zobaczymy i nasze gadanie nic tu nie zmieni proponuje stoperan na srakoidoze panującą na forum odnośnie wprowadzenia nowych kanałów.

Komentarz

• do przedstawiciela n

O co chodzi z tymi Filmboxami jakaś promocja że są odkodowane ?

Komentarz

• napisał(a) adi85 Zobacz post
                    pewnie o to -

napisał(a) Izold Zobacz post
                    Od 1 października do 17.10 włącznie wszyscy Abonenci otrzymają możliwość korzystania z opcji nFilmHD oraz FilmBox ("otwarte okno"). Dla wszystkich, którzy nie posiadają wykupionych opcji będą one udostępnione bezpłatnie, dla Abonentów posiadających wykupione obydwie bądź składowe usługi opłaty pozostają bez zmian.
                    Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

http://n.pl/otwarte_okno?utm_source=...n=otwarte_okno

Komentarz

tak to promocja razem z nfilmamiHD

Komentarz

• ok dzięki za informacje

Komentarz

• Na temat tych promocji informację znajdują się w innych wątkach i tam prosze zamieszczać swoje uwagi oraz pytania.

Komentarz

• To co Koleżanki i Koledzy, pewnie w okolicach 12-17 październik dodadzą jakieś nowe kanały. Bo to i urodziny Nki i koniec promocji na filmboxy i nfilmy. A niespodziewane podarowanie abonentom dwóch pakietów premium (swoją drogą bardzo miłe) ma ewidentny związek z rozbudzonymi oczekiwaniami abonentów na tym forum, których w tej chwili nie byli w stanie zaspokoić.
                              Także głowa do góry, dali filmy na przeczekanie bo pewnie dopracowują ofertę

Komentarz

• Mam pytanie czy tylko ja mam problemy ze stroną n.pl konkretniej nie wyświetla mi się program oraz oferta kanałów
                                31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+