Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) N_Marszal_N
    sprawdź kiedy w n będą nowe kanały znalazłem to na tej stronie
    NOWE KANAŁY W N KLIKNIJ
    Jaki psychol -,- i myślisz, że ja sie tam zarejstruje.. poprostu robisz reklamę i tyle.. idź się lecz..

Komentarz

• napisał(a) Teddy001 Zobacz post
      Starasz się dać do zrozumienia, że coś wiesz, ale nie powiesz. Jakby coś, to wiedziałeś.
      To podaj chociaż, ile się zgadza z tym, co napisał Elendil:
      I tak przy okazji. Niecały tydzień i jeden z ważniejszych postów na forum n ostatnich miesięcy pogrzebany w odmętach bełkotu.
      Jeden z ważniejszych dlatego, że wywołał takie zamieszanie i sprowokował do ujawnienia informacji o paczce BBC w lutym (sprowokował w mojej opinii oczywiście ;).
      Chyba nie myślałeś, że jeden z ważniejszych postów użytkownicy przez tydzień pozostawią bez komentarzy (często bełkotliwych to prawda). Do dziś wielu się zastanawia na ile prognozy Elendila się potwierdzą.
      napisał(a) NBzyku Zobacz post
      Jaki psychol -,- i myślisz, że ja sie tam zarejstruje.. poprostu robisz reklamę i tyle.. idź się lecz..
      Dlaczego niby miałby się leczyć? Dlatego, że zachęca do swojej strony internetowej. Lepiej coś robić niż nic.
      Ostatni raz edytowany przez olo46; 2010-09-23, 18:24.

Komentarz

• Ważniejszy post jaki się ostatnio pojawił Tomasza (kropka) Berezowskiego poleciał do kosza, a to był miód na serce niektórych
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) Teddy001 Zobacz post
          Starasz się dać do zrozumienia, że coś wiesz, ale nie powiesz. Jakby coś, to wiedziałeś.
          To podaj chociaż, ile się zgadza z tym, co napisał Elendil:
          ;).
          To tylko odpowiedź na czarną dziurę która się pojawiła pomiędzy 14:40 a 16:20
          Prawie 2 godz poleciało w kosmos. Gdybyś był to byś wiedział o co chodziło.

Komentarz

• I tak przy okazji. Niecały tydzień i jeden z ważniejszych postów na forum n ostatnich miesięcy pogrzebany w odmętach bełkotu.
            Hehe, cały dzień przegadaliście, nawet na chwilę nie zerknęliście na TV, a abonament musicie zapłacić Genialne posunięcie n-ki z tym forum.
            Ruch Chorzów & Atlético de Madrid

Komentarz

• napisał(a) maki Zobacz post
              Genialne posunięcie n-ki z tym forum.
              Prawda
              jak wreszcie stanie się forum dla abonentów to będziemy mieli bardziej komfortową sytuację
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                Prawda
                jak wreszcie stanie się forum dla abonentów to będziemy mieli bardziej komfortową sytuację
                A stanie się?

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                  Prawda
                  Raczej się nie stanie, bo przecież przyszli abonenci też mogą chcieć pogadać i dowiedzieć się czegoś o nce. A jak forum będzie tylko dla Was abonentów, to koniec z tymi przyszłymi zainteresowanymi. Prawda mają stronę www, ale czasem chce się o coś zapytać. To byłby strzał w stopę

Komentarz

• Nie byl by strzal w stope, czesc dzialow powinna byc tylko dla abo....
                    Ostatni raz edytowany przez niqu; 2010-09-23, 21:40.
                    CLRA CARBO x 2
                    MR Premium
                    TNK HD
                    dsb 606 po nauce latania
                    i kilka innych mniej istotnych sprzetow ;)

Komentarz

• napisał(a) niqu Zobacz post
                      Nie byl by strzal w stope, czesc dzialow powinna byc tylko dla abo....
                      I tak większość wypowiedzi byłaby w strefie wolnocłowej

Komentarz

• A jaki jest sens dzielenia forum , by wszyscy nie mieli dostępu do wszystkich działów , czy w tych działach będą podawane plany ITI tylko dla abonentów tak by nie abonenci nie wiedzieli co ich czeka i dlaczego taka dyskusja toczy się w temacie zmiany na transponderach jaki to ma związek z tym tematem ?
                        Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• napisał(a) nlpfan Zobacz post
                          dlaczego taka dyskusja toczy się w temacie zmiany na transponderach jaki to ma związek z tym tematem ?
                          Bo wątek o Polsacie zamknęli
                          Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• Ty dalej swoje!
                            Jakbyśmy nie wiedzieli o nowych kanałach. Ale wiesz dopiero w lutym i pierwszy napisał o tym serwis mediarun.pl a ty zrzynasz bezczelnie wszystko.

WON z twoim serwisikiem oszukańskim.

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                              Ty dalej swoje!
                              Jakbyśmy nie wiedzieli o nowych kanałach. Ale wiesz dopiero w lutym i pierwszy napisał o tym serwis mediarun.pl a ty zrzynasz bezczelnie wszystko.

WON z twoim serwisikiem oszukańskim.
                              powtórzę to co napisałem wyżej w twoim kierunku!

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                                W miejsce VH-1 PL będzie wersja EU, do SMM przejdzie też FoxLife HD.
                                Comedy Central i CCFamily jeżeli dojdzie (bo w sumie jest zbędny) do IiR.
                                Do HF Fox HD a AXN HD zamiast SD. Wylatuje Movies24.
                                Do KNS HistoryHD + paczka od AETN
                                Do Sportu ESPN HD i Orange Sport Info
                                Do Dzieci jeden kanał HD zamiast jednego likwidowanego SD.

Onet.VoD i Facebook w turbaczach. USB DVB-T dla każdego od grudnia za free przy umowie na 24m.
                                Na wiosnę podwyżka, pakiety po 18-20zł.

Oczywista to tylko moje przypuszczenia ;)
                                Z technicznego punktu widzenia - czy jest w tej chwili miejsce na transponderach n na dołączenie takiej ilości kanałów,?
                                Pominąwszy oczywiście OSI i AXN HD.
                                W platformie n od listopada 2007. Tak taniej i dobrej tv sat w Polsce już nie będzie.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+