Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Już za 8 dni start strony www.foxtv.pl czy razem z nią zawita do nas Fox HD?
    Oto jest pytanie
    31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

• napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
      Już za 8 dni start strony www.foxtv.pl czy razem z nią zawita do nas Fox HD?
      Oto jest pytanie
      Oczywiście że nie.

Komentarz

• Nie wiem jak komu, ale dla mnie obok BBC HD jeszcze tylko BBC Knowledge ma jakąś wartość.

Komentarz

• Co nie zmienia faktu że jak dla mnie BBC Knowledge w jakości HD jest zupełnie zbędne. Wszystko co BBC ma nakręcone w HD i tak leci na kanale BBC HD.
          Do tej pory ceniłem BBC że nie tworzą na siłę kolejnych kanałów z powtórkami i upscalowanymi starociami. Czyżby to się miało zmienić?

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            ........Do tej pory ceniłem BBC że nie tworzą na siłę kolejnych kanałów z powtórkami i upscalowanymi starociami. Czyżby to się miało zmienić?
            Oczywiście, że tak. Jak w każdej telewizji tematycznej mającej ochotę zarabiać na tworzeniu kilku kanałów.

Komentarz

• przy takiej ilości kanałów jak jest obecnie ( ogólnie i gdy się jeszcze pracuje ) , po mimo nagrywarki takie kanały się sprzydają . ( bo np. jak idę do pracy to wszystko z prądu wyłączam ) . może kiedyś będzie w Polsce np. Discovery World HD.
              nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
              Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                Oczywiście że nie.
                To po co ta strona?
                31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

To po co ta strona?
                  Licznik odmierza czas do startu strony a nie startu kanalu.

Komentarz

• napisał(a) iMichał Zobacz post
                    No to małe podsumowanie: TVR, AXN HD, FOX HD, Comedy Central Family, VH1 Europe, History HD, ESPN America HD, C&I, Nick HD, BBC Entrertiment, BBC Lifestyle, CBeebies, BBC Knowlege HD. Znikną: VH1 Polska, Movies 24, Kids Co, AXN. Mam nadzieje, że to prawda, jednak brzmi za pięknie.
                    + paczka BBC....

Tak więc juz powoli można niektóre kanały wyrzucać...niestety nie ma tak pieknie...
                    dla mnie pewniaki które jednak zawitają do "n" to TVR, AXN HD,FOX HD, Nick HD i paczka BBC...
                    mało prawdopodobne ale możliwe to Comedy Central Family, VH1 Europe...
                    niestety o History HD, ESPN America HD, C&I możemy chyba zapomnieć z dużym naciskiem na ten pierwszy kanał..

będzie też podwyżka

Komentarz

• napisał(a) zafira Zobacz post
                      + paczka BBC....

Tak więc juz powoli można niektóre kanały wyrzucać...niestety nie ma tak pieknie...
                      dla mnie pewniaki które jednak zawitają do "n" to TVR, AXN HD,FOX HD, Nick HD i paczka BBC...
                      mało prawdopodobne ale możliwe to Comedy Central Family, VH1 Europe...
                      niestety o History HD, ESPN America HD, C&I możemy chyba zapomnieć z dużym naciskiem na ten pierwszy kanał..

będzie też podwyżka
                      Tylko kiedy?
                      I proszę nie pisać wkrótce

Komentarz

Tylko kiedy?
                        I proszę nie pisać wkrótce
                        Podwyżka? Na wiosnę.
                        NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
                        CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

To po co ta strona?
                          Jak to po co? Ma promować wejście na polski rynek tego kanału. Pewnie kanał wystartuje gdzieś w okolicach połowy października.

Komentarz

• napisał(a) zafira Zobacz post
                            + paczka BBC....
                            Przecież jest wymieniona to o jakim plusie piszesz?

napisał(a) zafira Zobacz post
                            dla mnie pewniaki które jednak zawitają do "n" to TVR
                            To jest kanał FTA i nie wejdzie do żadnego pakietu
                            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Ktoś w komentarzach, na media2 napisał, ze ITI wynajął wspólnie z Orange nowy tp, więc zaraz pewnie bedzie o tym info na satelitarne.tv
                              Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• fajnie by było ale wątpię, chociaż czytałem, że się niedawno jakiś zwolnił
                                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+