Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Re

napisał(a) Davilo Zobacz post
    No stety - niestety ale w 100% zgadzam się z 'hazy'm"... to zaczyna być męczące... z pełnym szacunkiem do Naszej platformy... ale jako abonent czasem czuje się zapomniany... i kiedy widzę w TV reklamy CP i C+ w których stosunkowo ogłaszają że mają jakiś nowy kanał i tym zachęcają, tak w n.... cisza... Nie mówię że MAJĄ BYĆ KANAŁY i już... chodzi o odrobine informacji... "Tak w tym roku postaramy się coś dorzucić do oferty" albo "niestety, możecie sie spodziewać czegoś dopiero w przyszłym" Ok w tym roku już dodali, ale chodzi o to całe zamieszanie które jest teraz z polsatem... też bym go chciał i to bardzo... ale informacji brak, więc na cuda nie liczę... szczerze to to wcale nie jest ani wesołe, ani przyjemne a już tym bardziej żadna to przyjemna niespodzianka że coś wrzucą... skoro każdy sie zastanawia czy platforma nie zapomniała o nim... szczerze to ta polityka wpływa niekorzystnie bo zamiast zacierać ręce i myśleć... "ooooo już pewnie niedługo coś będzie " to myślisz "kurde znowu inni mają, wiedzą, a ja nie..." sorry tak to widzę, ale nie spodziewam się mimo wszystko rezygnować z N... za dobrze mi z nimi mimo tej "wady"...

Pozdrawian N'kę
    w 100 % się zgadzam ;)
    Samsung LE46B651 + Mini HD 2000 + Familijny HD + Sport HD + Extra HD

Komentarz

• Żeby prowadzić jaką kolwiek politykę informacyjną to trzeba mieć coś do powiedzenia Nka najwyraźniej nie ma nic do powiedzenia i dlatego milczy.

Bo w grupie TVN wygląda to jak w Legii - gdzie pytani dlaczego zostali zawieszeni 3 piłkarze - wszyscy milczą i nikt nie chce się wypowiadać .

Bo w Nce panuje jedna zasada zajmuj się tym czym się zajmujesz nic nie mów . Ty masz płacić abonament i oglądać i tak dziwne , że wogóle ktoś pozwala się wypowiadać.

Przypomina się stary kabarat : Jak ty wchodzisz do sklepu to uszy po sobie i skłon. Ty jestes klient. Ty jesteś taki mały . A myślałem , że te czasy już minęły.

O zmianach dowiemy się w dniu zmian , albo 2 dni wcześniej - o promocjach nowych tak samo. Żadna informacja nam nie przysługuje my mamy tylko płacić i oglądać , nikt z nami nie dyskutuje . A pracownicy forum jedynie ograniczają się do tłumaczenia regulaminu i ofert aktualnych firmy N.

Trochę to komunikacja jednokierunkowa w stylu : mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu.
      Ostatni raz edytowany przez nlpfan; 2010-09-21, 15:56.
      Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
        Nie czytałeś satelitarne.tv ?
        Czytałem ale chodzi mi o jakiś bardziej oficjalny wyciek a nie o "NEWS" marzenie abonenta przepisany z naszego forum.

P.S. Brak reklam naszej platformy a raczej jej mała ilość w porównaniu z reklamami konkurencji jest irytująca tym bardziej na kanałach TVN.

Komentarz

• Taka polityka ciszy może być nazywana "ciszą przed burzą",
          albo "przyczajony tygrys - ukryty smok".
          Do wyboru, do koloru

Jak pewnego dnia zaatakują nas ofertą to nam gały wyjdą z orbit

Komentarz

• napisał(a) nlpfan Zobacz post
            Żeby prowadzić jaką kolwiek politykę informacyjną to trzeba mieć coś do powiedzenia Nka najwyraźniej nie ma nic do powiedzenia i dlatego milczy.
            Bo w grupie TVN wygląda to jak w Legii - gdzie pytani dlaczego zostali zawieszeni 3 piłkarze - wszyscy milczą i nikt nie chce się wypowiadać .
            Bo w Nce panuje jedna zasada zajmuj się tym czym się zajmujesz nic nie mów . Ty masz płacić abonament i oglądać i tak dziwne , że wogóle ktoś pozwala się wypowiadać.
            Przypomina się stary kabarat : Jak ty wchodzisz do sklepu to uszy po sobie i skłon. Ty jestes klient. Ty jesteś taki mały . A myślałem , że te czasy już minęły.
            O zmianach dowiemy się w dniu zmian , albo 2 dni wcześniej - o promocjach nowych tak samo. Żadna informacja nam nie przysługuje my mamy tylko płacić i oglądać , nikt z nami nie dyskutuje . A pracownicy forum jedynie ograniczają się do tłumaczenia regulaminu i ofert aktualnych firmy N.
            Trochę to komunikacja jednokierunkowa w stylu : mówił dziad do obrazu, a obraz ani razu.
            Dobrze, że to napisałeś tylko nie dodałeś, że identyczne traktowanie abonenta ma miejsce we wszystkich naszych platformach. Łatkę chciałeś przypiąć tylko jednej.

Komentarz

• Podczas rozmowy z konsultantem w sprawie przedłużenia umowy, zapytałem przy okazji o Polsat i multiroom. Co do Polsatu to powiedział że rozmowy trwają, o multiromie nic narazie nie wie, natomiast powiedział mi że w grudniu ma być jakaś promocja dobra z wymianą dekodera na lepszy, np. n-box biały na lepszy. Ile w tym prawdy... to nie wiem.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                Dobrze, że to napisałeś tylko nie dodałeś, że identyczne traktowanie abonenta ma miejsce we wszystkich naszych platformach. Łatkę chciałeś przypiąć tylko jednej.
                Na innych forach nie jestem , więc nie mogę się w tej kwesti wypowiadać. aLE JA CAŁYCZAS SŁYSZĘ JAK c+ REKLAMUJE, ŻE WPROWDZA NOWY KANAŁ SPORTOWY, JAK POLSAT REKLAMUJE CO WPROWADZA, A O NCE NIC NIE SŁYSZĘ.

Polityka C+ jest na pewno inna : o informacji o nowym kanale sportowym wiedziałem 2 tygodnie przed startem z reklam w TV, o zmianie pakietów w c+ wiedziałem z satkuriera 2 tygodnie przed ich wprowadzeniem o nowościach w Nce na wiosne wiedziałem jak włączyłem satelitę i zobaczyłem BBC HD
                Ostatni raz edytowany przez nlpfan; 2010-09-21, 16:17.
                Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

• Dzis widzialem reklame Cyfry plus z POLSATEM ,nowymi pakietami ,inaczej mowiac ciagle zmiany a N w kolo macieju o LM przez najblizsze 2 lata i dekoderze z dyskiem..
                  Ostatni raz edytowany przez Fixxxer; 2010-09-21, 16:26.
                  C+ Sport & Film

Komentarz

• napisał(a) Fixxxer Zobacz post
                    Dzis widzialem reklame Cyfry plus z POLSATEM ,nowymi pakietami ,inaczej mowiac ciagle zmiany a N w kolo macieju o LM przez najblizsze 2 lata i dekoderze z dyskiem..
                    Gdybym kierował się reklamami, to pewnie nigdy bym 'n' nie kupił, nie trawię sporu w TV

Zresztą łączenie oferty sportowej z filmową w Cyfrze było jednym z powodów pozbycia się tej platformy (no i pakiety tematyczne w n).

Pozdrawiam,
                    Mlodzian

P.S.
                    A milczenie n na temat planów rozwoju jest lekko denerwujące, a już ciągłe obiecywanie "multiroom już ...." to dopiero żenada (nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta, jak na ostatniej konferencji prezentowali działający multiroom
                    Pozdrawiam,
                    Mlodzian

Komentarz

• za to dają odpowiedź typu tajemnica, nie chcemy aby konkurencja wiedziała itp. bzdury. Konkurencja doskonale wie co robi jej przeciwnik, chyba, że coś wypala nagle. Tak jak było w przypadku Polsatu w cyfrze nawet pracownicy N byli w małym szoku co było widać po ich nerwowych ruchach na forum.
                      Coś mieli ogłosić info o nowych wytwórniach filmowych w Nfilm i cisza. Może dlatego wolą o niczym wcześniej nie mówić bo wyjdzie tak jak z multiroomem hihi,ile to już go wprowadzają dwa lata?

Komentarz

• napisał(a) mlodzian Zobacz post
                        A milczenie n na temat planów rozwoju jest lekko denerwujące, a już ciągłe obiecywanie "multiroom już ...." to dopiero żenada (nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta, jak na ostatniej konferencji prezentowali działający multiroom
                        Na temat tej usługi proszę wypowiadać się w odpowiednim wątku. http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=6544

Komentarz

• Ten brak jakichkolwiek informacji ze strony N jest denerwujący,w grudniu kończy mi się umowa i teraz nie wiem co zrobić,czy iść do C+,czy wziąść CP.

Komentarz

• Sądząc po tym co powiedział pan Tomasz Berezowski na temat brody jednego z forumowiczów to do grudnia wszystko powinno być jasne...
                            Zresztą każda z telewizji będzie miała zapewne jakąś ofertę świąteczną,więc myślę,że warto poczekać i dowiedzieć się,co i jak,zanim się zrezygnuje.

Nka ma zmiany na transponderach,nie robi tego bez powodu...
                            Proszę o dział forum tylko dla abonentów.

Komentarz

• napisał(a) pedro12 Zobacz post
                              Ten brak jakichkolwiek informacji ze strony N jest denerwujący,w grudniu kończy mi się umowa i teraz nie wiem co zrobić,czy iść do C+,czy wziąść CP.
                              O jejku.

Przypomina mi to dziecinadę w stylu:
                              "na złość mamie, odmrożę sobie uszy".

Spokojnie.
                              Takie postrzeganie tematu wywołuje u Ciebie
                              tylko negatywne emocje. Nic poza tym.
                              Szkoda zdrowia, głównie psychicznego.

Myślę, że wszystko wyjaśni się szybciej niż nam się wydaje.

Komentarz

• napisał(a) marcin.petrus Zobacz post
                                O jejku.

Przypomina mi to dziecinadę w stylu:
                                "na złość mamie, odmrożę sobie uszy".

Spokojnie.
                                Takie postrzeganie tematu wywołuje u Ciebie
                                tylko negatywne emocje. Nic poza tym.
                                Szkoda zdrowia, głównie psychicznego.

Myślę, że wszystko wyjaśni się szybciej niż nam się wydaje.
                                Pozostało tylko czekać...
                                CLRA/CARBO
                                TV-LG 42LG5000
                                KINO DOMOWE LG HB905DA

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+