Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• W sumie masz racje i tak źle i tak nie dobrze
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Mimo wszystko lepsza w tym kontekście byłaby informacja, bo niepewność jest stanem permanentnym za to opóźniania są potencjalne
      Członek Loży Szyderców przed jej powstaniem.

"Wieczny" FULL; CLRA/CARBO"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
        I bardzo dobrze że nie podają bo każde opóźnienie spowoduje lawinę postów o jakiej pisał @Fixxxer
        Jeśli umowa jest już podpisana to żadnego opóźnienia by nie było, a tylko takie informacje powinni podawać.

Komentarz

• Logika kontra Emocje:
          1 - 1
          REMIS

Komentarz

• napisał(a) marcin.petrus Zobacz post
            Logika kontra Emocje:
            1 - 1
            REMIS
            Logika powinna zwyciężyć bo ludzie nie są ślepi i głusi, widzą, że w innych platformach nie zawsze, ale często wiadomości o projektach dodawania nowych kanałów ukazują się z odpowiednim wyprzedzeniem. Jedynie chyba dodanie kanałów Polsatu do Cyfry zaskoczyło wszystkich.

Komentarz

• w Polsacie też zapowiadali przez kilka lat BBC HD i się pojawiło w N.
              według mnie to dobrze że nie mówią o planach. bo jak by coś np. coś obiecali ,a się nie pojawiło , to by się od niektórych dopiero nasłuchało różnych wypowiedzi .
              nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
              Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

• napisał(a) art_ Zobacz post
                w Polsacie też zapowiadali przez kilka lat BBC HD i się pojawiło w N.
                według mnie to dobrze że nie mówią o planach. bo jak by coś np. coś obiecali ,a się nie pojawiło , to by się od niektórych dopiero nasłuchało różnych wypowiedzi .
                Poczytaj kilka wcześniejszych postów, była o tym mowa. Chodzi o sytuację gdy negocjacje już się zakończyły i praktycznie umowa już jest opracowana. Gdy nic nie jest jeszcze zakończone to nikt tego nie ogłosi, ale też i nikt tego nie wymaga.

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                  Logika powinna zwyciężyć bo ludzie nie są ślepi i głusi, widzą, że w innych platformach nie zawsze, ale często wiadomości o projektach dodawania nowych kanałów ukazują się z odpowiednim wyprzedzeniem. Jedynie chyba dodanie kanałów Polsatu do Cyfry zaskoczyło wszystkich.
                  W tym wypadku chyba nie mogło być inaczej, bo ogłosili to 31 sierpnia jako informację, ze umowa została podpisana 31 sierpnia. Wygląda wiec, że była to umowa ze skutkiem natychmiastowym i ciężko było wcześniej zapowiadać

Komentarz

• napisał(a) olo46 Zobacz post
                    Poczytaj kilka wcześniejszych postów, była o tym mowa. Chodzi o sytuację gdy negocjacje już się zakończyły i praktycznie umowa już jest opracowana. Gdy nic nie jest jeszcze zakończone to nikt tego nie ogłosi, ale też i nikt tego nie wymaga.
                    bo po co ? . bo jak będzie to się dopiero zobaczy . bo tak jak by na przykład dali jakiś kanał ogłosili że w tedy i w tedy dadzą to by za ten czas było by np. określenia przez nie których że to "syf" itp. a tak to czekanie na niespodzianki według mnie jest ciekawe więc wolę tak jak jest .
                    nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                    Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

• Nie popieram tego że nie mówią o planach ale i to ma swoje + bo jak wspomnieli o multiroomie 4 lata temu (chyba) to do dziś go nie ma.
                      Sharp 46LE830 3D
                      Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

• Problem jest chyba większy i dotyczy całej polityki informacyjnej n i ichniejszego PR. Pomijając tajemnice i niechęć do ujawniania czegokolwiek, to czasami mam wrażenie ze sami nie wiedzą czego chcą.

Przykład pierwszy nowości jesienne w nFilm. Pan T.R. pisze, że do końca sierpnia je ujawni i do tej pory ich nie ma, bo...?

Dalej nFilmy. Pan T.R. pisze o nowych wytwórniach ok połowy sierpnia, że umowy są już podpisane, ale PR musi to oficjalnie ogłosić. Zbliża się koniec września, info nie ma nadal, za to portale w pewnym momencie są pełne plotek i przypuszczeń. Najśmieszniejsze w tym że nawet dział prasowy C+ zdementował stratę Foxa, tylko n zachowuje się jakby ich to nie dotyczyło, bo ani nie dementują ani nie potwierdzają.

Dalej. TNK HD miało ruszyć oficjalnie we wrześniu, zbliża się koniec miesiąca, a jakoś nie widziałem nigdzie o tym oficjalnego info. O kampanii reklamowej nie wspomnę, bo jej prawie nie ma i o ile C+ i CP co chwile jest w TV to n się trzeba naszukać nawet na TVN.

Przykładów można by mnożyć, ale dla mnie jako nie speca od PR (bo może w tym jest jakiś sens i się mylę) wygląda to na partaninę i niesłowność.

Szczytem tej niekompetencji, była wypowiedź Pani menedżer od PR (która wypominałem chyba z 3 razy już na forum i dalej będę), która powiedziała na początku września, że klienci n mogą odbierać Polsat z NTC. Nie powiedziała, ze część klientów lub, że Ci co są w zasięgu, tylko, że klienci. Jestem klientem chce odbierać, więc niech mi pokaże jak skoro nadajnik na Ślęży wystartuje w lipcu 2011. Mniejsza o ten Polsat, ale dla mnie jest to olewanie klienta i pokaz niekompetencji, bo jeżeli ktoś jest od PR i wypowiada się w imieniu firmy to musi uważać co mówi

I tyle wywodu
                        Ostatni raz edytowany przez hazy; 2010-09-21, 13:54.

Komentarz

• napisał(a) hazy Zobacz post
                          Problem jest chyba większy i dotyczy całej polityki informacyjnej n i ichniejszego PR. Pomijając tajemnice i niechęć do ujawniania czegokolwiek, to czasami mam wrażenie ze sami nie wiedzą czego chcą.

Przykład pierwszy nowości jesienne w nFilm. Pan T.R. pisze, że do końca sierpnia je ujawni i do tej pory ich nie ma, bo...?

Dalej nFilmy. Pan T.R. pisze o nowych wytwórniach ok połowy sierpnia, że umowy są już podpisane, ale PR musi to oficjalnie ogłosić. Zbliża się koniec września, info nie ma nadal, za to portale w pewnym momencie są pełne plotek i przypuszczeń. Najśmieszniejsze w tym że nawet dział prasowy C+ zdementował stratę Foxa, tylko n zachowuje się jakby ich to nie dotyczyło, bo ani nie dementują ani nie potwierdzają.

Dalej. TNK HD miało ruszyć oficjalnie we wrześniu, zbliża się koniec miesiąca, a jakoś nie widziałem nigdzie o tym oficjalnego info. O kampanii reklamowej nie wspomnę, bo jej prawie nie ma i o ile C+ i CP co chwile jest w TV to n się trzeba naszukać nawet na TVN.

Przykładów można by mnożyć, ale dla mnie jako nie speca od PR (bo może w tym jest jakiś sens i się mylę) wygląda to na partaninę i niesłowność.

Szczytem tej niekompetencji, była wypowiedź Pani menedżer od PR (która wypominałem chyba z 3 razy już na forum i dalej będę), która powiedziała na początku września, że klienci n mogą odbierać Polsat z NTC. Nie powiedziała, ze część klientów lub, że Ci co są w zasięgu, tylko, że klienci. Jestem klientem chce odbierać, więc niech mi pokaże jak skoro nadajnik na Ślęży wystartuje w lipcu 2011. Mniejsza o ten Polsat, ale dla mnie jest to olewanie klienta i pokaz niekompetencji, bo jeżeli ktoś jest od PR i wypowiada się w imieniu firmy to musi uważać co mówi

I tyle wywodu
                          Bardzo dobrze to wszysko ujołeś w kilku zdaniach.

A tak na marginesie mogli by przecież nie oficjalnie przez jakiś portal internetowy nie osobiście ujawnić, że coś siekroi, że trwają rozmowy, że na jesień mogą do oferty trafić takie albo takie kanały itd.

Komentarz

• napisał(a) Cingla Zobacz post
                            A tak na marginesie mogli by przecież nie oficjalnie przez jakiś portal internetowy
                            Nie czytałeś satelitarne.tv ?
                            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• No stety - niestety ale w 100% zgadzam się z 'hazy'm"... to zaczyna być męczące... z pełnym szacunkiem do Naszej platformy... ale jako abonent czasem czuje się zapomniany... i kiedy widzę w TV reklamy CP i C+ w których stosunkowo ogłaszają że mają jakiś nowy kanał i tym zachęcają, tak w n.... cisza... Nie mówię że MAJĄ BYĆ KANAŁY i już... chodzi o odrobine informacji... "Tak w tym roku postaramy się coś dorzucić do oferty" albo "niestety, możecie sie spodziewać czegoś dopiero w przyszłym" Ok w tym roku już dodali, ale chodzi o to całe zamieszanie które jest teraz z polsatem... też bym go chciał i to bardzo... ale informacji brak, więc na cuda nie liczę... szczerze to to wcale nie jest ani wesołe, ani przyjemne a już tym bardziej żadna to przyjemna niespodzianka że coś wrzucą... skoro każdy sie zastanawia czy platforma nie zapomniała o nim... szczerze to ta polityka wpływa niekorzystnie bo zamiast zacierać ręce i myśleć... "ooooo już pewnie niedługo coś będzie " to myślisz "kurde znowu inni mają, wiedzą, a ja nie..." sorry tak to widzę, ale nie spodziewam się mimo wszystko rezygnować z N... za dobrze mi z nimi mimo tej "wady"...

Pozdrawian N'kę
                              nbox HDTV recorder

Komentarz

• Są wady wrodzone i wady nabyte.
                                Wydaje mi się, że kiedyś N-ka była bardziej "frontem do klienta".
                                Czas pokaże co będzie dalej.
                                Uzbrójmy się w cierpliwość, bo chyba nie mamy innego wyboru.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+