Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• My mamy, ale olo46 nie musi. Jemu wystarczy to co jest.
    --
    Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• W czwartek zaczynają się mecze piłki nożnej mężczyzn w piłce nożnej na Igrzyskach. Z tego co widzę w programie na żywo football przez 10 godzin w Eurosporcie. Będzie wybór między komentatorami Eurosportu a N sportu przynajmniej.

Komentarz

• napisał(a) zajac1211 Zobacz post
        W czwartek zaczynają się mecze piłki nożnej mężczyzn w piłce nożnej na Igrzyskach. Z tego co widzę w programie na żywo football przez 10 godzin w Eurosporcie. Będzie wybór między komentatorami Eurosportu a N sportu przynajmniej.
        dochodzi jeszcze tvp sport, wiec wybor bedzie spory

Komentarz

• Przecież Eurosport spokojnie by zmieścił te kółka olimpijskie maksymalnie w prawym górnym rogu obok loga, a nie wjechał na połowę ekranu.
          Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

• witam,
            Czy ma ktoś problemy z dźwiękiem na eurosporcie ?
            U mnie w trakcie oglądania paru programów , m.in teraz zakończenie IO dźwięk jest "poszatkowany"...jakby nie było sygnału .
            Sytuacja zmienia się po przełączeniu na chwilę na inny kanał i powrót na eurosport, ale tak po kilku minutach problem wraca...
            Dość irytująca sprawa !
            Jak temu zapobiec ? Dzieje się tak tylko na eurosport 1 hd

Komentarz

• miałem to samo, wczoraj

napisał(a) oliho Zobacz post
              witam,
              Czy ma ktoś problemy z dźwiękiem na eurosporcie ?
              U mnie w trakcie oglądania paru programów , m.in teraz zakończenie IO dźwięk jest "poszatkowany"...jakby nie było sygnału .
              Sytuacja zmienia się po przełączeniu na chwilę na inny kanał i powrót na eurosport, ale tak po kilku minutach problem wraca...
              Dość irytująca sprawa !
              Jak temu zapobiec ? Dzieje się tak tylko na eurosport 1 hd
              dzisiaj nagram sobie, już chyba bez zakłóceń

Komentarz

• napisał(a) jabolek Zobacz post
                dzisiaj nagram sobie, już chyba bez zakłóceń
                a jest dzisiaj powtórka jeszcze?
                Abonent n od 6 sierpnia 2008 r.
                Czekam z niecierpliwością na Travel Channel HD

Komentarz

• A ja się pytam gdzie są Eurogole?
                  Bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy!

Komentarz

• napisał(a) Elana1968 Zobacz post
                    A ja się pytam gdzie są Eurogole?
                    Może czekają, aż wystartuje Bundesliga, z której to mogą pokazywać gole.

Komentarz

• napisał(a) Elana1968 Zobacz post
                      A ja się pytam gdzie są Eurogole?
                      No własnie, zdaje sie, że cichaczem zdjęli ten program

Komentarz

• Jestem zawiedziony Pucharem Świata w narciarstwie alpejskim pod względem estetycznym.
                        Widać gdzie ten sport mają W USA i Kanadzie. W czarnej d...ziurze.
                        SD w jakości VHS (szczególnie z Kanady).
                        Czekam na europejskie prawdziwe HD w następny weekend.
                        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• FIFA BALLON D'OR 2012, ZŁOTA PIŁKA FIFA za rok 2012 dla: LEO MESSI; Yeaaaaaaaaah!
                          sigpic
                          U+/6XC+/MR
                          HB+ASTRA (QUAD)
                          NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
                          PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

• Różnica między CR7 a nim dla mnie jest ogromna, na korzyść CR7.
                            CR7 wymiatał w Lidze Angielskiej i wymiata nawet w Lidze Hiszpańskiej.

Gdyby Messi przeszedł do angielskiej albo by mu nogi złamali, albo by się nie odnalazł. Tak czy siak jego jedynym miejscem jest Barca i on o tym wie, bo gdyby poszedł do innego klubu nie grałby tak. Dać inny klub dla Messiego albo najgorsza liga angielska to chłopak nie wiedziałby o co kaman.

Tak czy siak gratuluje.

A propo dziękuje Eurosportowi za Tour de SKI I mężczyzn i kobiet, emocje zagwarantowane do ostatniej sekundy

Cieszę się, że Northug nie wygrał. Pajacyk nie zasługiwał na to i wąty do Rosjan nie uzasadnione. Brawo Justynka, brawo Rosjanie i także brawa Coloni ;)
                            Johaug malutka biegaczka, młodziutka a bardzo silna Na mistrzostwach Świata w lutym tego roku sprit jest jej, złoto jest jej, nie żadna Justyna, nie Marit, ale ona. Zdecydowanie ona
                            Ostatni raz edytowany przez rafallo; 2013-01-07, 20:32.
                            N-ka: Wszystkie Pakiety Tematyczne + nPremium + HBO za 68 zł - dekoder CLRA 500 GB - BYŁO I MINĘŁO

Koniec N, Pozostał tylko niezawodny CP technology bez haczyków jakie stosuje nc+.

Komentarz

• napisał(a) rafallo Zobacz post
                              ..........Gdyby Messi przeszedł do angielskiej albo by mu nogi złamali, albo by się nie odnalazł. Tak czy siak jego jedynym miejscem jest Barca i on o tym wie, bo gdyby poszedł do innego klubu nie grałby tak. Dać inny klub dla Messiego albo najgorsza liga angielska to chłopak nie wiedziałby o co kaman...........
                              Messi poradziłby sobie z graniem w każdym klubie pod warunkiem, że to byłby dobry klub, który potrafiłby go w grze wykorzystać. Nie ma jednak chęci odchodzić z Barcelony bo ma wobec niej dług wdzięczności. Barcelona finansowała jego leczenie jeszcze od czasów gdy był kilkuletnim dzieckiem. Jego przysadka mózgowa nie wytwarzała hormonu wzrostu i groziła mu całkowita karłowatość.
                              Długotrwałe leczenie kosztowało 1000 dolarów dziennie, ale jak widać obecnie to opłaciło się to Barcelonie.

Komentarz

• Wydaje mi się, że fajną rzeczą jest takie przywiązanie do barw klubowych w dzisiejszych czasach jakie prezentuje Casillas, Xavi, Puyol, Iniesta czy właśnie Messi. Fajnie się patrzy na Giggsa czy Scholesa, którzy całą karierę związali z United niż na Teveza, Adebayora, Robinho czy Ibrahimovicia, którzy co chwilę grają gdzie indziej. Oczywiście nie mówię tu złego słowa na innych zawodników, bo przecież nie każdemu dane było urodzić się w Barcelonie albo Madrycie, bądź też dołączyć tam w młodym wieku, ale nie oznacza to, że taki zawodnik jest fajny. Nie zapominajmy, że wychowanek zawsze będzie wierniejszy barwom i to wychowanków, a nie najemników w dużej mierze pragną kibice.

Ibrahimovic jest przecież geniuszem, ale to tylko zwykły najemnik, przyjdzie, pogra, odejdzie i nikt po nim specjalnie płakać nie będzie. Jak Juve spadło do Serie B to Ibra uciekał ile sił w nogach, a Buffon pokazał wielką klasę.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+