Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nFilm HD 1, nFilm HD2, nFilm HD VOD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wielki minus dla kanału nFilm

Dzisiaj dostałem na swoją skrzynkę pocztową newsletter. Przeglądając Hity tygodnia n niestety nie dostrzegłem żadnej nowości na nFilm!!!
    Nazwa newsletter zupełnie nie jest adekwatna do jego zawartości
    Tak więc zapowiadają (ZNOWU) serial gejowski "Queer as Folk" oraz "Na żywo"!!!Posucha też na MGM HD, nowości jak na lekarstwo i z dwóch zapowiedzi newslettera "Sekretarka" i "Intermission" tylko ten pierwszy będzie premierą, bo drugi tytuł był już dwukrotnie wyemitowany, a przypominam jest to newsletter tygodnia. Czyżby nowy pracownik n zajmujący się stroną WWW nie miał z czego wybierać?
    TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
      Dzisiaj dostałem na swoją skrzynkę pocztową newsletter. Przeglądając Hity tygodnia n niestety nie dostrzegłem żadnej nowości na nFilm!!!
      Nazwa newsletter zupełnie nie jest adekwatna do jego zawartości
      Tak więc zapowiadają (ZNOWU) serial gejowski "Queer as Folk" oraz "Na żywo"!!!Posucha też na MGM HD, nowości jak na lekarstwo i z dwóch zapowiedzi newslettera "Sekretarka" i "Intermission" tylko ten pierwszy będzie premierą, bo drugi tytuł był już dwukrotnie wyemitowany, a przypominam jest to newsletter tygodnia. Czyżby nowy pracownik n zajmujący się stroną WWW nie miał z czego wybierać?
      Czyli w skrócie: sezon ogórkowy w n mamy na dobre

Komentarz

• Ludzie pracy w NFILMHD VOD

Na stronie N.PL w zakładce NFILMHD VOD zauważyłem tytuł Ludzie pracy, który nie był emitowany na NFILMHD. Pan Raczek zapowiadał nowe filmy w NFILMHD VOD latem, lecz ludzie pracy to tylko nowy film w NFILMHD VOD, bo w realnym swiecie liczy kilkanaście lat

Komentarz

Tak więc zapowiadają (ZNOWU) serial gejowski "Queer as Folk"(...)
          Emitują cały czas premierowe odcinki, więc naturalne że je zapowiadają.
          Tak jak AXN zapowiada cały czas CSI:NY czy House'a na ten przykład.

napisał(a) Anakonda Zobacz post
          Na stronie N.PL w zakładce NFILMHD VOD zauważyłem tytuł Ludzie pracy, który nie był emitowany na NFILMHD. Pan Raczek zapowiadał nowe filmy w NFILMHD VOD latem, lecz ludzie pracy to tylko nowy film w NFILMHD VOD, bo w realnym swiecie liczy kilkanaście lat
          No właśnie. Tyle że w nFilm VOD te "premierowe" filmy będą w marnym SD, a na nFilm jednak poleciałby w tym HD lite .

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Emitują cały czas premierowe odcinki, więc naturalne że je zapowiadają.
            to nie jest takie oczywiste. Wiadomo, że każdy odcinek jest premierowy, ale wystarczy taką zapowiedź dać raz i po ptokach.
            Doszło do tego, w nFilm jest taka posucha, że każdy odcinek tego serialu o gejach w cotygodniowym newsletterze zapowiadany jest jako hit tygodnia!!!
            Widać taki sam hit, jak ten kanał zaczął od pewnego czasu się robić, jeden wielki kit. Wystarczy na turbo nagrać co lepsze kąski z ostatniego półrocza i zrezygnować z nFilm.

Aktualizacja 19 czerwca 2009:
            Dobra wiadomość dla fanów strony nFilm, nowy pracownik ostro wziął się do roboty w zakładce Zapowiedzi zniknęła informacja o emisji styczniowej, ale repertuar NADAL stary.

Zajrzałem na blog Tomasza Raczka, a tam w najnowszym wideokomentarzu "Letnia burza" kolejny film o gejach, jak mówi Pan Raczek "główny bohater filmu zaczyna rozumieć, że jest gejem" (32 sek.)!!!!!!
            Kolejny wideokomentarz do filmu "Mój nauczyciel" o nauczycielu biologii... homoseksualiście!!!!.
            No to może zajrzyjmy do wideokomentarzu filmu "Przed egzekucją". Nie, nie, nie mylicie się, Pan Raczek w 1 min. 1 sek. wspomina o nowym serialu o gejach "Queer as Folk"!!!

No to teraz zastanawiam się, przy pełnej tolerancji, dla kogo ten kanał powstał? No ile można...
            Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2010-06-19, 20:02.

Komentarz

• Witam, ostatnio, podpisałem z enką nową umowę na promocję Wszystkie pakiety za 54 zł (zamówiłem online). Na stronie enki przy tej promocji pisało, że dostanę nfilmy za free na okres 6 miesięcy, ale gdy próbuję je włączyć pokazuje się informacja o tym, że nie mam wyupionego tego pakietu. Czy jeśli poprzez ica zamówie nFilmy będę je mieć za darmo przez te 6 miesięcy czy nie ?

Druga sprawa to HBO i Cunemaxy o, których w tej promocji nie ma mowy, a które mam od początku aktywne. Czy to jakaś promocja na start czy doliczą mi je do rachunku ?
              Hollywood dla Abonentów + Multipakiet C+

Komentarz

• napisał(a) koczo1908 Zobacz post
                Witam, ostatnio, podpisałem z enką nową umowę na promocję Wszystkie pakiety za 54 zł (zamówiłem online). Na stronie enki przy tej promocji pisało, że dostanę nfilmy za free na okres 6 miesięcy, ale gdy próbuję je włączyć pokazuje się informacja o tym, że nie mam wyupionego tego pakietu. Czy jeśli poprzez ica zamówie nFilmy będę je mieć za darmo przez te 6 miesięcy czy nie ?

Druga sprawa to HBO i Cunemaxy o, których w tej promocji nie ma mowy, a które mam od początku aktywne. Czy to jakaś promocja na start czy doliczą mi je do rachunku ?
                Jesli w ICA bedzie opcja ze za free to nie zaplacisz nic, jednakze ja bym tam zadzwonil do BOA i bym powiedział w ciula nie pogrywajcie, gdzie sa nFIlmy?
                Jesli chodzi o HBO i Cinemaxy w N to normalne, na poczatku wlaczaja ci wszystko dziwne ze bez nFIlmow, do konca pierwszego okresu rozliczeniowego nastepujacego po okresie w ktorym nastapila aktywacja te pakiety sa aktywne (za nie nie placisz) potem nastepuje bezplatna automatyczne deaktywacja pakietow, podobnie dziala Filmbox tez powinien byc aktywny.
                Canal+Gold: Canal+(6), HBO, History za: 79 zł

Komentarz

• W Ica nigdzie nie pisze, że za free lub za kase. Jest tylko przycisk "Włącz".
                  Hollywood dla Abonentów + Multipakiet C+

Komentarz

Zajrzałem na blog Tomasza Raczka, a tam w najnowszym wideokomentarzu "Letnia burza" kolejny film o gejach, jak mówi Pan Raczek "główny bohater filmu zaczyna rozumieć, że jest gejem" (32 sek.)!!!!!!
                    Kolejny wideokomentarz do filmu "Mój nauczyciel" o nauczycielu biologii... homoseksualiście!!!!.
                    No to może zajrzyjmy do wideokomentarzu filmu "Przed egzekucją". Nie, nie, nie mylicie się, Pan Raczek w 1 min. 1 sek. wspomina o nowym serialu o gejach "Queer as Folk"!!!
                    Hehehe, no straszne naprawdę. Jak w filmie, w 21 wieku, może się pojawić wątek gejowski.. I jeszcze ci wstrętni homoseksualiści w Letniej burzy zatrudnili i wrednie wykorzystali naszą wspaniałą Alicję Bachledę Curuś.

Dobrze, że jej nie przekabacili, bo jeszcze by olała Colina Farella i zaprzepaściła międzynarodową karierę .

Komentarz

No to teraz zastanawiam się, przy pełnej tolerancji, dla kogo ten kanał powstał? No ile można...
                      Oglądam nFilm HD często bez patrzenia w program. Patrzę na EPG, ze coś jest i oglądam. Raz trafiłem na film "Mój nauczyciel". Powinniśmy się raczej chronić przed Twoją nienawiścią do innych ;).
                      21.03.2013 skończyła się konkurencja na rynku płatnej telewizji i powstało nc+
                      *
                      Comfort+ Extra+ 49,9 zł - 5800SX

Komentarz

• napisał(a) widex Zobacz post
                        Oglądam nFilm HD często bez patrzenia w program. Patrzę na EPG, ze coś jest i oglądam. Raz trafiłem na film "Mój nauczyciel". Powinniśmy się raczej chronić przed Twoją nienawiścią do innych ;).
                        To nie chodzi o nienawiść, o brak tolerancji etc., mogę nie oglądać nFilm, ale moją kasę wykładaną na ten kanał. Jeśli w najnowszych zapowiedziach tygodnia Pan Raczek epatuje takim repertuarem, a proszę porównaj ramówkę innego dowolnego kanału premium, to ja dziękuję! Poza tym, czy na każdym kroku, a przytoczyłem kilka kolejnych wideokomentarzy, należy mówić tylko o gejach?
                        Po prostu płacę, więc wymagam, a swego czasu była mowa, że trzeba czekać do nowego roku aż prawa do filmów określonych wytwórni nabędzie nFilm. Mamy początek lata, a oferta zamiast rozwijać się, zwija się, nowości niemal zero.

Komentarz

• napisał(a) pat Zobacz post
                          Hehehe, no straszne naprawdę. Jak w filmie, w 21 wieku, może się pojawić wątek gejowski.. I jeszcze ci wstrętni homoseksualiści w Letniej burzy zatrudnili i wrednie wykorzystali naszą wspaniałą Alicję Bachledę Curuś.

Dobrze, że jej nie przekabacili, bo jeszcze by olała Colina Farella i zaprzepaściła międzynarodową karierę .
                          W UK na kanale publicznego nadawcy BBC jest program rozrywkowy Jonathana Rossa, w którym przygrywa gejowski zespół. Do tego sam prowadzący co odcinek rzuca jakimiś kawałami dotyczącymi orientacji seksualnej jego (ekhem) członków. U nas można się zapoznać z tym programem na BBC HD.

Już widzę jak u nas by coś takiego przeszło że u Majewskiego albo Wojewódzkiego przygrywałby zespół gejowski. Że o telewizji publicznej już nie wspomnę.

Komentarz

• napisał(a) koczo1908 Zobacz post
                            Witam, ostatnio, podpisałem z enką nową umowę na promocję Wszystkie pakiety za 54 zł (zamówiłem online). Na stronie enki przy tej promocji pisało, że dostanę nfilmy za free na okres 6 miesięcy, ale gdy próbuję je włączyć pokazuje się informacja o tym, że nie mam wyupionego tego pakietu. Czy jeśli poprzez ica zamówie nFilmy będę je mieć za darmo przez te 6 miesięcy czy nie ?

Witam,
                            Mam ten sam problem...Po telefonie do BOK, powiedziano mi że muszę czekać do 14 dni na włączenie...Dziś mija 8 dzień i ciągle nic...

Komentarz

• swoją drogą to są jakieś jaja czekać do 14 dni aż ci łaskawie włączą. Gzie oni są z techniką w Burundii czy jak?

Komentarz

• W Burundi jest 7 dni.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+