Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nFilm HD 1, nFilm HD2, nFilm HD VOD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Izold Zobacz post

Michał Burszta dołącza do zespołu nFilmHD
    ale ci nowina a oferta i tak nadal kiepska. Panowie brać się do roboty, a nie mysleć o awansach...
    TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• Osobiście nie mam żadnych obiekcji co do nFilmów. Nie mam dużo czasu na oglądanie tv, więc nawet premiery z kwietnia są dla mnie atrakcją. Dla mnie te kanały to idealne uzupełnienie Canal+ i Hbo.
      NC+ Canal+ Platinum HBO
      Sharp LC-80LE844U

Komentarz

• napisał(a) Izold Zobacz post

Michał Burszta dołącza do zespołu nFilmHD

Warszawa, 9.06.2010 r. – Michał Burszta w czerwcu wzmacnia zespół kanału filmowego ITI Neovision.

Michał jest dziennikarzem filmowym. Wcześniej publikował m.in. w Przekroju, Filmie, Dzienniku, Machinie, Kinie oraz Aktiviście. W latach 2007 – 2009 był zastępcą redaktora naczelnego portalu filmowego Filmweb.pl. Przez trzy lata w warszawsko – krakowskiej rozgłośni Jazz Radio prowadził magazyn Cinema Jazz.

W zespole kanału nFIlmHD Michał jest odpowiedzialny za redakcję strony internetowej oraz współpracę przy formatach telewizyjnych kanału nFilmHD.
        Jak wy nie umiecie czytać - zatrudnili człowieka na etat, coby stronę NFilmuHD aktualizował taki etat to 200h miesięcznie. Jest szansa, że uda się w tym czasie zamieszczać na czas te 5-6 premier. No i jest szansa, że zostaną zaktualizowane zapowiedzi - teraz są ze stycznia 2010 jest szansa że z nowym człowiekiem podgonimy do lutego, ba może nawet dowiemy się co "poleci" w marcu tego roku na NFilm
        - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
        - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
        - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

Komentarz

• swoją drogą czy typowego abo. powinno obchodzić kto jest nowo zatrudniony. Niedługo z braku contentu będą informować o zatrudnieniu nowych pracowników odpowiedzialnych za czyszczenie powierzchni biurowych zamiast o podniesieniu jakości usług.

Komentarz

• napisał(a) pawcho1 Zobacz post
            swoją drogą czy typowego abo. powinno obchodzić kto jest nowo zatrudniony. Niedługo z braku contentu będą informować o zatrudnieniu nowych pracowników odpowiedzialnych za czyszczenie powierzchni biurowych zamiast o podniesieniu jakości usług.
            Urzędy już zaczęły podawać te istotne informacje na swoich stronach:

Przykład UG w Dębowcu
            http://www.debowiec.cieszyn.pl/71,re...zacyjnych.html

Kierownik referatu:
            mgr Artur Kulesza - sekretarz gminy
            artur.kulesza@debowiec.cieszyn.pl

Pracownicy:

mgr Aleksandra Legierska - inspektor ds. kadrowo-administracyjnych
            Teresa Kałuża - inspektor ds. obrony cywilnej i obronności
            inż. Sławomir Gardas - informatyk,
            slawomir.gardas@debowiec.cieszyn.pl
            mgr Dorota Krzyżanek - inspektor ds. Rady Gminy
            dorota.krzyzanek@debowiec.cieszyn.pl
            Ilona Mięciel - inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych
            Aneta Przybyłek - podinspektor ds. obsługi kancelaryjnej

Alicja Parchańska - sprzątaczka

Komentarz

• W urzędach do podawania tego typu informacji obliguje prawo/ BIP/ .ja wyraźnie napisałem o typowym statystycznym abo.N z lekkim przekąsem

Komentarz

• pawcho1: Twoja ukochana platforma robi to samo, tak się po prostu przyjęło:

http://www.canalpluscyfrowy.pl/pl/prasa?12386632431479
                http://www.canalpluscyfrowy.pl/pl/prasa?12526595821660
                http://www.canalpluscyfrowy.pl/pl/prasa?12475791961563

Chociaż hitem to jest to: http://www.canalpluscyfrowy.pl/pl/prasa?12313242981393

.

Komentarz

• A tak z innej beczki. Jak mogę, to na nfilm vod polecam czeski fajny nostalgiczny film: MŁODE WINO

ale jego reklamy nie uświadczysz na stronie N.... szkoda

Komentarz

• no fakt też to podają ale mają przynajmniej umieszczają to w serwisie prasowym i jakoś to wygląda a tutaj Izold wtrynił posta jak Filip z konopii.
                    Swoją drogą może faktycznie przydałby się wątek typu serwis prasowy?

Komentarz

• napisał(a) pawcho1 Zobacz post
                      no fakt też to podają ale mają przynajmniej umieszczają to w serwisie prasowym i jakoś to wygląda a tutaj Izold wtrynił posta jak Filip z konopii.
                      "Wtrynił" jak wszystkie inne informacje prasowe o nowych kanałach, propozycjach programowych itd.

Swoją drogą może faktycznie przydałby się wątek typu serwis prasowy?
                      Ależ jest, tylko nazywa się nieformalnie "newsy n" ;).

Komentarz

• napisał(a) crasher Zobacz post
                        A tak z innej beczki. Jak mogę, to na nfilm vod polecam czeski fajny nostalgiczny film: MŁODE WINO
                        Też polecam Fajny, lekki, przyjemny. Jak młode wino
                        Panasonic 37pv70 + turrrbo

Komentarz

• tych nowości przez okres letni będzie, jak na lekarstwo. Wczoraj w Multikino (ostatni program przed wakacjami) Pan raczek zapowiedział dwumiesięczne wakacje (!) od Multikina, no i przy okazji wakacje w nFilm, czyli powtórki dotychczasowych filmów... na życzenie widzów!!! Taki wakacyjny misz-masz. Niech "podniesie rękę ta osoba co chciała tych powtórek.

Na ten tydzień z zapowiedzi West Side Story oraz... Klatka szaleńców 2!!! No propozycje nowości od ch...!!!
                          Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2010-06-13, 16:29.
                          TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• Jak na razie rąk w górze brak... nie widziałem tego programu, ale jeśli to prawda, to ja szczerze mówiąc dziękuję za taki kanał premium... a szkoda, bo miałem nadzieję, że to będzie prawdziwy kanał premium, a nie zdeformowany klon filmboxa... ehh... rozumiem, że sezon wakacyjny może być na takiej stacji jak TVN, ale nie na kanałach premium... tyle, tylko, że kanał mam w promocji przez całą umowę, dobrze, że na wakacje został jeszcze HBO z jakimiś premierami...
                            - wideo, zdjęcia, teksty o osobach fajnych, mniej fajnych i pozytywnie zakręconych.

Komentarz

• Raczek, co on za głupoty opowiada? Na zyczenie widzów, ale kit wsadził LOL
                              Niech oddadza po 20 zeta skoro wakacje.

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                                tych nowości przez okres letni będzie, jak na lekarstwo. Wczoraj w Multikino (ostatni program przed wakacjami) Pan raczek zapowiedział dwumiesięczne wakacje (!) od Multikina, no i przy okazji wakacje w nFilm, czyli powtórki dotychczasowych filmów... na życzenie widzów!!! Taki wakacyjny misz-masz. Niech "podniesie rękę ta osoba co chciała tych powtórek.

Na ten tydzień z zapowiedzi West Side Story oraz... Klatka szaleńców 2!!! No propozycje nowości od ch...!!!
                                Warto też zaznaczyć, że nowe filmy w wakacje będą tylko w nfilmhd VOD. Sam zapowiedział "pól żartem, pół serio" czy "terminatora" i ponoć to wszystko w hd.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+