Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Canal+3D

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Canal+3D

Co z kanałem 3D zostanie zlikwidowany czy będzie dostępny normalnie.?Jak tak to przy jakim pakiecie będzie dostępny.?

ja go nie widzę w żadnej ofercie ,nawet tej max.

Komentarz

Bo Canal+3D jako osobny kanał wylatuje. Treści 3D mają być emitowane m.in. w C+Film, zapewne też w C+Sport i głównym C+.

A ile tego będzie? Obawiam się że tyle co w nPremium .

Komentarz

Gdzieś już było prawdopodobnie będzie na Family i Family2
        Silver + (6 kanałów CANAL+) 18 miesięcy

Komentarz

Padło też gdzieś, że 7 kwietnia coś na canal+ leci. Tak na dobrą sprawę trzeba mieć całość jeśli ktoś poluje na pozycje w 3D.

Komentarz

Potwierdzam - programy 3D, będą emitowane na CANAL+ FAMILY oraz CANAL+ FAMILY 2.

Najbliższe emisje już od 7 kwietnia 2013 roku, m.in. "Winx Club - Magiczna przygoda 3D" oraz cykl "Najpiękniejsze miejsca do nurkowania".

Komentarz

napisał(a) Przemyslaw_nc+ Zobacz post
              Potwierdzam - programy 3D, będą emitowane na CANAL+ FAMILY oraz CANAL+ FAMILY 2.

Najbliższe emisje już od 7 kwietnia 2013 roku, m.in. "Winx Club - Magiczna przygoda 3D" oraz cykl "Najpiękniejsze miejsca do nurkowania".
              Czy emisje 3D będą tylko na C+Family, czy również na pozostałych kanałach?
              Czy możesz potwierdzić lub zdementować podejrzenie, że aby mieć dostęp do wszystkich emisji 3D najlepiej mieć pełen pakiet C+?

Komentarz

napisał(a) PiT3R Zobacz post
                Czy emisje 3D będą tylko na C+Family, czy również na pozostałych kanałach?
                Czy możesz potwierdzić lub zdementować podejrzenie, że aby mieć dostęp do wszystkich emisji 3D najlepiej mieć pełen pakiet C+?
                Aktualnie emisja audycji 3D planowana jest na kanałach CANAL+ FAMILY oraz CANAL+ FAMILY 2. W przypadku większej ilości kontentu, programy 3D mogą być emitowane również na pozostałych kanałach.

Komentarz

napisał(a) Paweło_nc+ Zobacz post
                  Aktualnie emisja audycji 3D planowana jest na kanałach CANAL+ FAMILY oraz CANAL+ FAMILY 2. W przypadku większej ilości kontentu, programy 3D mogą być emitowane również na pozostałych kanałach.
                  na 3d powinien być oddzielny kanał a nie zasyfiać inne kanały a jak ktoś nie ma tv 3d
                  sigpic

Komentarz

napisał(a) żmigród Zobacz post
                    na 3d powinien być oddzielny kanał a nie zasyfiać inne kanały a jak ktoś nie ma tv 3d
                    A jak ktoś nie ma tv 3d, to se włącza w nboxie odpowiednią opcję i ogląda w 2D.

Komentarz

konwersje z 3D na 2D robi tylko turbo reszta ogląda dwa obrazy (a raczej ma wtedy przymusową przerwę z oglądania tego kanału)
                      2 pudła ADB

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                        A jak ktoś nie ma tv 3d, to se włącza w nboxie odpowiednią opcję i ogląda w 2D.
                        ja mam zwykłego 250g
                        sigpic

Komentarz

No to w takim wypadku faktycznie lipa, ale pewnie będą też przewidziane emisje w 2D.

Komentarz

CZEMU TERAZ NA KANALE 3D NIE IDZIE OGLADAC FILMÓW W 3D TYLKO EKRAN PODZIELONY NA 2
                            Mam tv 3d i nie idzie tego oglądac czy dlatego że to cyfra puszcza a nie N ,mam turbacza 500g

sorry za duże litery

ok juz wiem to wymuszone 3d trzeba dać z 2d do 3d
                            mimo że na dekoderze jest nastawione że ma wykrywać 3 d to nic nie dzieje się ,na Tv trzeba dać konwersje

ale lipa
                            Ostatni raz edytowany przez Rancho; 2013-04-03, 20:04.
                            Silver + (6 kanałów CANAL+) 18 miesięcy

Komentarz

Niestety, w kwietniu 3D będzie tylko w niedziele i jedynie za sprawą filmów dokumentalnych, więc nędza podobna do tej, którą mieliśmy za sprawą nPremium...

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+