Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Sport HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kwiatek94
    założył(a) wątek TVP Sport HD

TVP Sport HD

Witajcie !

Doczekamy się w końcu dodania tego kanału do oferty nc+ ? Jeżeli tak , to może jest jakiś przybliżony termin jego dodania ? Prosiłbym moderatora o wypowiedzenie się w tym temacie

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Wątek zamykam. Porozmawiać na temat stacji, możecie tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...=63761&page=33.

Leave a comment:

• PiT3R
    replied
    napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    Cały czas pracujemy nad rozwojem naszej oferty programowej, o czym najlepiej świadczą zmiany, które zaproponowaliśmy Abonentów na przełomie roku. 17 nowych kanałów to całkiem niezły wynik Oczywiście nie spoczywamy na laurach i działamy nadal, chcąc jeszcze lepiej dopasowywać ofertę programową do Waszych wymagań. O dodaniu nowych stacji - jak zawsze dotychczas - będziemy natomiast informować, dopiero w momencie uzyskania w 100% pewnych informacji na temat zmian. Gdy do oferty dołączą nowe stacje, z pewnością przekażemy Wam te dobre wieści.

Pozdrawiam.
    Jeśli nowe kanały mają być takiego pokroju jak te 17 "nowych" to proszę, a nawet błagam nie dodawajcie lepiej nic! Bez tych perełek się obędzie. Skupcie się na więcej HD w HD, serialach i rozważycie jednak powrót pasma w 3D.
    EOT

Leave a comment:

• krystek80
    replied
    Przereklaomwany program, i jesli bedzie trzeba za niego płacic to ja dziekuje za takie cos - darmowy streaming w internecie w full hd na stronie tvp był.
    A naprawde komentatorzy TVP nie sa najwyzszych lotów.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) Kipcior Zobacz post
    Ale obiektywnie rzecz biorąc, to jesli tak było jak napisał moderator to nieprawdą jest, że podają po fakcie, przyznasz chyba?? A powoływanie się na inne serwisy to inna para kaloszy. Zresztą z tym powoływaniem się na inne serwisy to widzę u użytkowników forum działa to bardzo wybiórczo na zasadzie: jak pasuje do wypowiedzi to wtedy ich dane sa wiarygodne, a jak nie pasuje do wygłaszanych teorii to okazuje się, że są to serwisy plotkarskie i nie nalezy ich brac na poważnie
    Uczymy się od najlepszych (moderatorzy to najlepsi nauczyciele w tej branży)

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    napisał(a) TurboLuk Zobacz post
    To napisz jeszcze kiedy powyższe informacje były na innych portalach

Ty tylko zrobiłeś jak zawsze "kopiuj-wklej".
    Ale obiektywnie rzecz biorąc, to jesli tak było jak napisał moderator to nieprawdą jest, że podają po fakcie, przyznasz chyba?? A powoływanie się na inne serwisy to inna para kaloszy. Zresztą z tym powoływaniem się na inne serwisy to widzę u użytkowników forum działa to bardzo wybiórczo na zasadzie: jak pasuje do wypowiedzi to wtedy ich dane sa wiarygodne, a jak nie pasuje do wygłaszanych teorii to okazuje się, że są to serwisy plotkarskie i nie nalezy ich brac na poważnie

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
    Wypowiadają się 2 najbardziej jęczące osoby na forum. Nie potrafią zrozumieć, że cena za kanał mogła być za duża. Olimpiada minęła i myślę, że w najbliższym czasie kanał dołączy do oferty
    A mi to już nawet nie lotto

Sportu wogóle nie oglądam to jak mogę "jęczeć" o ten kanał ???

P.S. Cieszy mnie za to, że już wkrótce otrzymany super-ekstra kanał LOVE, który ma aż 5 programów w ramówce nadawanych naprzemiennie. Już robię miejsce na dysku !!!!

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
    Wypowiadają się 2 najbardziej jęczące osoby na forum. Nie potrafią zrozumieć, że cena za kanał mogła być za duża. Olimpiada minęła i myślę, że w najbliższym czasie kanał dołączy do oferty
    Mi to lotto czy TVP Sport bedzie w HD i tak pubicznej nie ogladam bo nic tam nie ma pisze tylko ze N-ka byla lepsza i to jest fakt widac roznice ja stawiam na HD i kanalow tak nadawanych oczekuje a Ty wielki sprawiedliwy sie znalazl jak akceptujesz wszystko to plac 200 za to co ogladasz i to wszysto najlepiej w SD
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-02-25, 08:59.

Leave a comment:

• marcin_ketrzyn
    replied

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied

Swieta prawda 10/10

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    Hmm... po fakcie?

6 grudzień - dodanie 15 nowych kanałów. Informacja na forum pojawiła się 2 dni przed zmianą czyli 4 grudnia: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=66279
    15 stycznia - dołączenie 2 kolejnych stacji. Post na forum został zamieszczony 14 stycznia: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=66743

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Wtedy sami je zobaczymy bez pomocy moderatorów.

100 % jest na długo przed dodaniem do listy nboxa.

Jeszcze pilota każdy potrafi obsłużyć.

Wy powinniście poinformować pierwsi, a nie dopiero po fakcie.
    Hmm... po fakcie?

6 grudzień - dodanie 15 nowych kanałów. Informacja na forum pojawiła się 2 dni przed zmianą czyli 4 grudnia: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=66279
    15 stycznia - dołączenie 2 kolejnych stacji. Post na forum został zamieszczony 14 stycznia: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=66743

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Jakie nowe? Większość to odpady po starej Nce i Cyfrze+.

W dodatku za taką nowość jak Travel Channel w SD, gdzie jest dostępna na naszym rynku wersja HD to ja dziękuję bardzo. No ale pewnie HD też się nie przyjęło.
    Travel faktycznie jakosc obrazu tragiczna ale czego oczekujesz po nc+ jak cyfrony polozyli lape na tej platformie stare dobre czasy N juz minely a o TVP Sport w HD mozecie zapomniec albo by go ogladac przejsc do innych dostawcow uslog telekomunikacyjnych nc+ zobacz mniej robi spory krok wstecz dla nich priorytetem powinno byc HD i 3D jak w Nce!!!!!!!!!!!

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Cały czas pracujemy nad rozwojem naszej oferty programowej, o czym najlepiej świadczą zmiany, które zaproponowaliśmy Abonentów na przełomie roku. 17 nowych kanałów to całkiem niezły wynik
    Jakie nowe? Większość to odpady po starej Nce i Cyfrze+.

W dodatku za taką nowość jak Travel Channel w SD, gdzie jest dostępna na naszym rynku wersja HD to ja dziękuję bardzo. No ale pewnie HD też się nie przyjęło.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Jeśli komuś bardziej zależy na informacji o kanałach niż na kanałach to tak.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+