Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Sport HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
    Wypowiadają się 2 najbardziej jęczące osoby na forum. Nie potrafią zrozumieć, że cena za kanał mogła być za duża. Olimpiada minęła i myślę, że w najbliższym czasie kanał dołączy do oferty
    A mi to już nawet nie lotto

Sportu wogóle nie oglądam to jak mogę "jęczeć" o ten kanał ???

P.S. Cieszy mnie za to, że już wkrótce otrzymany super-ekstra kanał LOVE, który ma aż 5 programów w ramówce nadawanych naprzemiennie. Już robię miejsce na dysku !!!!

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
      To napisz jeszcze kiedy powyższe informacje były na innych portalach

Ty tylko zrobiłeś jak zawsze "kopiuj-wklej".
      Ale obiektywnie rzecz biorąc, to jesli tak było jak napisał moderator to nieprawdą jest, że podają po fakcie, przyznasz chyba?? A powoływanie się na inne serwisy to inna para kaloszy. Zresztą z tym powoływaniem się na inne serwisy to widzę u użytkowników forum działa to bardzo wybiórczo na zasadzie: jak pasuje do wypowiedzi to wtedy ich dane sa wiarygodne, a jak nie pasuje do wygłaszanych teorii to okazuje się, że są to serwisy plotkarskie i nie nalezy ich brac na poważnie

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
        Ale obiektywnie rzecz biorąc, to jesli tak było jak napisał moderator to nieprawdą jest, że podają po fakcie, przyznasz chyba?? A powoływanie się na inne serwisy to inna para kaloszy. Zresztą z tym powoływaniem się na inne serwisy to widzę u użytkowników forum działa to bardzo wybiórczo na zasadzie: jak pasuje do wypowiedzi to wtedy ich dane sa wiarygodne, a jak nie pasuje do wygłaszanych teorii to okazuje się, że są to serwisy plotkarskie i nie nalezy ich brac na poważnie
        Uczymy się od najlepszych (moderatorzy to najlepsi nauczyciele w tej branży)

Komentarz

Przereklaomwany program, i jesli bedzie trzeba za niego płacic to ja dziekuje za takie cos - darmowy streaming w internecie w full hd na stronie tvp był.
          A naprawde komentatorzy TVP nie sa najwyzszych lotów.
          Prowadze skup samochodów oraz handluje

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
            Cały czas pracujemy nad rozwojem naszej oferty programowej, o czym najlepiej świadczą zmiany, które zaproponowaliśmy Abonentów na przełomie roku. 17 nowych kanałów to całkiem niezły wynik Oczywiście nie spoczywamy na laurach i działamy nadal, chcąc jeszcze lepiej dopasowywać ofertę programową do Waszych wymagań. O dodaniu nowych stacji - jak zawsze dotychczas - będziemy natomiast informować, dopiero w momencie uzyskania w 100% pewnych informacji na temat zmian. Gdy do oferty dołączą nowe stacje, z pewnością przekażemy Wam te dobre wieści.

Pozdrawiam.
            Jeśli nowe kanały mają być takiego pokroju jak te 17 "nowych" to proszę, a nawet błagam nie dodawajcie lepiej nic! Bez tych perełek się obędzie. Skupcie się na więcej HD w HD, serialach i rozważycie jednak powrót pasma w 3D.
            EOT

Komentarz

Wątek zamykam. Porozmawiać na temat stacji, możecie tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...=63761&page=33.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+