Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trace Urban

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Trace Urban

Prosiłbym o dodanie kodowania "Conax" dla abonentów "n" i nc+ bo ci co mają sprzęt po Cyfrze+ ten kanał mają.
    SHARP LC-46LU824E + PS3 + turboBOX+ (CLRA)
    nc+: Comfort+, Multi+, Extra+, CANAL+, HBO na 6 msc za 69,90 PLN
    Vectra: Flashnet 60 Mb/s za 62 PLN
    UWOLNIĆ LISTĘ KANAŁÓW!
    Pozdro dla kumatych.

Ja również grzecznie proszę

Komentarz

Jest tu nas stanowczo za malo. Moze zostanie dodany system kodowania Conax dla Trace Urban bo kanal jest zdecydowanie inny niz cala reszta a przedewszystkim jest gratka dla fanow Hip-Hop i RnB. Sam mam kumpla ktory meczyl swojego operatora kablowego ale dowiedzial sie ze z jakis konkretnych powodow nie moze zostac dolaczony. Tutaj niestety nie mamy zadnej odpowiedzi nawet ze strony moderatorow.
      sigpic
      nc+:
      turbobox+ (ITI-5720SX)
      Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
      Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

Tak więc nie rozumiem po co ten dział w którym możemy zgłaszać propozycję skoro i tak mają to w...
        Styczeń 2015
        Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

Kanał Trace nie znajduje się w ofercie programowej platformy nc+. Zapewniam, że wszelkie Wasze sugestie są dla nas niezwykle cenne. Być może w przyszłości kanał zostanie dodany.

Komentarz

jeśli się nie znajduje to należało by go dodać i najlepiej w wersji HD
            Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

napisał(a) nlpfan Zobacz post
              jeśli się nie znajduje to należało by go dodać i najlepiej w wersji HD
              Dokładnie. Urozmaicenie kanałów muzycznych mile widziane.
              Styczeń 2015
              Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

napisał(a) Kamil_nc+ Zobacz post
                Kanał Trace nie znajduje się w ofercie programowej platformy nc+. Zapewniam, że wszelkie Wasze sugestie są dla nas niezwykle cenne. Być może w przyszłości kanał zostanie dodany.
                To moze wreszcie by do niej zostal dodany bo oferta kanalow muzycznych uboga i oparta jak w starej N-ce tylko na kanalach FTA.Pora dodac cos nowego do nc+
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Kanał jest już dostępny w ofercie platformy nc+. Do rozmowy na jego temat, zapraszam tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=66305.

Zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+