Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kino Polska Muzyka

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kino Polska Muzyka

Ja mam nadzieję, że w ofercie "NC+" znajdzie się kanał "Kino Polska Muzyka".

Kiedyś był on w ofercie "Cyfry+", ale został niestety niespodziewanie dla widzów (praktycznie z dnia na dzień) wycofany i obecnie nadaje tylko w "kablówkach" i w "Ipli", a powinien moim zdaniem znaleźć się w każdej ofercie telewizyjnej w Polsce, z uwagi, że promuje i prezentuje właśnie Polską muzykę, a poza tym można tam znaleźć bardzo dużo meteriałów z archiwów, na które nie można trafić niestety nigdzie indziej (ani w kanałach "TVP", ani nawet w internecie)...

Gdyby kanał "Kino Polska Muzyka" znalazł się w ofercie "NC+", to możnaby stwierdzić, że Wasza oferta muzyczna jest najbardziej elastyczna na rynku, bo może zainteresować nie tylko młodzież, ale i starszych widzów, więc myślę, że warto wziąć to pod uwagę .
    Pozdrawiam.

Nie ma takiej możliwości - KPM nie nadaje na satelicie więc nie ma możliwości jego udostępnienia abonentom platform satelitarnych
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
      Nie ma takiej możliwości - KPM nie nadaje na satelicie więc nie ma możliwości jego udostępnienia abonentom platform satelitarnych
      Skoro to nowa technologia to jaki problem puścić przez net ????

No tak. Zapomniałem.......... To nie na wieze dla naszych techników, którzy nawet nie potrafią uporać się ze zmianą czasu

Komentarz

Możliwość zawsze jest. Wystarczy aby nadawca porozumiał się z daną platformą i wrzucą go na swój transponder. Ale widocznie KPM o to nie zabiega. Może za jakiś czas zmienią nazwę na Polsat Kino Polska Muzyka ;).

Komentarz

Właśnie, to, że kanał nie nadaje z satelity nie oznacza, że nie może znowu zacząć.

Ja dyskutowałem po jego wyłączeniu z "Cyfry+" z jego redakcją na "Facebooku" i oni stwierdzili, że to ich właściciel zdecydował, że w ich miejsce wejdzie na satelitę inny kanał, ale gdyby teraz "NC+" na nowo zaproponowała dołączenie go do oferty i to jeszcze w pakiecie obejmującym większość abonentów, yo myślę, że właściciel nie miałby nic przeciwko, a kanał możnaby umieścić na satelicie w podobny sposób jak "Religia.TV", albo "Stars.TV", czyli na transponderze w "DVB-S2" i "MPEG4", co chyba zmniejszyłoby koszty emisji.

Powtarzam, że kanał NAPRAWDĘ zasługuje moim zdaniem na to, żeby wrócić na satelitę, bo tak jak pisałem wielu emitowanych na jego antenie starych festiwali, czy fragmentów programów muzycznych nie emituje ani "TVP" (mimo, że pochodzą z jej archiwów), ani nie ma ich w sieci !
          Pozdrawiam.

Komentarz

Stacja jest już dostępna w ofercie platformy nc+. Do rozmowy na jej temat, zapraszam tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...t=66290&page=4.

Zamykam.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+