Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TCM

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TCM

Kolejny ważny program, którego brakuje... Chwilowo czy już na pewno go nie zobaczymy?

napisał(a) Doveling Zobacz post
    Kolejny ważny program, którego brakuje... Chwilowo czy już na pewno go nie zobaczymy?
    Pewnie w ogole NIESTETY. Konflikt na linii Time Warner - ITI. Lubia zrec zaby, to niech cierpia teraz.

Komentarz

Jeżeli nie ma w nc+ to znaczy, że nie będzie. Może to ASY zębatego ze słoneczka.
      N-ka: Wszystkie Pakiety Tematyczne + nPremium + HBO za 68 zł - dekoder CLRA 500 GB - BYŁO I MINĘŁO

Koniec N, Pozostał tylko niezawodny CP technology bez haczyków jakie stosuje nc+.

Komentarz

Świetny kanał, bardzo szkoda ze nie ma go w ofercie ;/

Komentarz

też jestem za... Fajny program
          pakiet Full Extra : 6 x Canal+, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, Sundance, VOD CANAL+, PictureBox, Seriale+, netVOD

Komentarz

Ten kanał wyleciał z oferty w grudniu 2011 i już nie powróci
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Nie powroci, ze wzgledu wojny miedzy Time Warner a ITI. Ale caly czas mam nadzieje, ze kiedys pojawi sie TCM HD. Obecnie trzeba sie zaspokoic MGM HD i czasem Ale Kino+ HD.

Komentarz

Tez jestem za, do tego Cartoon Network i skonczyc z tlumaczeniem na infolini, ze tego kanalu nie bedzie bo to nie dla dzieci bo to bzdura. Znam duzo dzieci po 7 roku zycia co sie fascynuje bajka Ben 10, a bez tego kanalu beda sie fascynowac Tomkiem i przyjacielem?? To dobre do 3 roku zycia, potem dzieci wyrastaja z takich nudnych bajek.

Moj chrzesniak sie wychowal na Minimini, a teraz ma 10 lat i ciagle oglada Nickelodon czy jak sie to pisze i seriale dla mlodziezy od 16 lat co jest porazka bo bajki na cartoon network sa smieszne, a dzieci powinny tez sie uczyc z takich rzeczy smiac. Tak jak królik Bugs czy kaczor Duffy etc tez nie sa bajki dla dzieci, a wlasnie wypromowane glownie przez Cartoon network i boomerang, potem w odkodowanych blokach Canal+ za czasow poczatkow canal+.

Komentarz

Mi także brakuje tego kanału w ofercie. Na pewno więcej by wniósł niż filmbox...

Komentarz

Ja też jestem za dodaniem TCM HD pozdrawiam
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Tcm hd to bardzo ciekawy kanał ,jestem za dodaniem tego kanału .
                      Oczywiście to kwestia gustu bo jedna osoba lubi stare filmy a inna ogląda tylko nowości.

http://www.avsforum.com/t/1152849/tu...m-in-hdtv/1440

Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-08-26, 11:16.

Komentarz

Gdzie go oglądasz @lemoniadowy i jakie filmy tam nadają ? Bo zetknąłem się kilka razy z zagranicznymi wersjami TCM i straszna kiszka tam zawsze leciała...

Komentarz

Kanał TCM dołączył do oferty platformy nc+. Do rozmowy na jego temat zapraszam tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...t=66288&page=3.

Zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+