Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Portal +.

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

"Coś " drgnęło z portalem+. Są świeże wiadomości we wszystkich praktycznie zakładkach tematycznych sportu. Wyjątek stanowi zakładka LIGA MISTRZÓW. Wiadomości stare, skład drużyn LM - stary, brak tabel i wyników...wszystko nieaktualne. POPRAWCIE jeszcze to a będzie GIT.
    Ostatni raz edytowany przez jonus1; 2013-10-16, 16:06.

Komentarz

Portal+

nic się nie zmieniło w onet.foto.pl i onet.plejada logo n na niebiesko jak jesteśmy w nc+ to kolor loga czerwony lub czarny.

Komentarz

To prawda. Szate graficzną powinni juz dawno zmienić.

Komentarz

Dzięki za zgłoszenie dotyczące LM. Oczywiście problem już trafił w odpowiednie ręce.

W kwestii aktualizacji szaty graficznej, obecnie niestety nie posiadamy żadnych informacji.

Komentarz

Dlaczego wejście do ICA przez Portal+, nie jest chronione jak kiedyś hasłem? Przełączanie "Anuluj/włącz"w zakładce "opcje zapamiętywania haseł" nic nie daje.

Komentarz

portal+

Witam.Mam turbobox i od wczoraj po wejściu w domek na pilocie,dekoder nie wyświetla pogody,sportu,wiadomości,tylko pokazuje od razu dane klienta i zamawawianie usług.Gdzie teraz szukać sportu,pogody,wiadomości.?
              Resety dekodera nie pomogły.
              n abonent od 2006r.
              CLRA/CARBO _ nMULTIROOM HD
              od maja 2013r w Nc+

Komentarz

Portal+ (Allegro, Sport, Wiadomości, Plejada, Pogoda, Onet Foto) zostaje wyłączona i nie będzie już dostępna dla Abonentów platformy nc+. Od maja 2015 roku, pod klawiszem "domek" kryć się będzie dostęp do portalu ICA.

Komentarz

Witam
                  Ciekawe KOMU to przeszkadzało.
                  WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                  01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                  01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Minus miesiąca

No właśnie, komu to przeszkadzało? W kwietniu była akcja "Plus miesiąca", a teraz mamy "Minus miesiąca". Ciekawe, co jeszcze wykastrujecie z opcji dekodera, bo pole do manewru macie coraz mniejsze? Może tak wywalicie dostęp do kanałów, żebyśmy mogli napawać oczy jedynie ekranem powitalnym?!
                    TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

No i miałem rację, pisząc kiedyś, że nc+ stopniowo "wycisza" nowinki jakie N-ka z pompą uruchamiała :-(

Nbox, który miał być "centrum domowej rozrywki" będzie tylko "dostawcą" kanałów.

A tak serio to dziwne są zagrania nc+ w dobie gdzie coraz mniej korzysta się "po staremu" z tv, a coraz częściej z części "internetowych" uprzyjemniających zwykły przekaz.

Po każdym takim posunięciu coraz poważniej myślę o zmianie nc+ na zwykłą kablówkę, która ma więcej usług...... Ech.... witamy w latach 80-tych :-(

P.S. Czekam tylko, kiedy zaczną wzywać nas do punktów byśmy przyszli z n-boxami w celu... wymontowania dysków
                      Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2015-05-06, 09:23.

Komentarz

Po wykastrowaniu EPG kastrują Portal+Szkoda.Jeśli ICA z poziomu dekodera ma tak wyglądać jak wygląda czyli dwie zakładki i kilkunastosekundowe ładowanie owych to lepiej to wyłączyć zupełnie.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                          No i miałem rację, pisząc kiedyś, że nc+ stopniowo "wycisza" nowinki jakie N-ka z pompą uruchamiała :-(

Nbox, który miał być "centrum domowej rozrywki" będzie tylko "dostawcą" kanałów.

A tak serio to dziwne są zagrania nc+ w dobie gdzie coraz mniej korzysta się "po staremu" z tv, a coraz częściej z części "internetowych" uprzyjemniających zwykły przekaz.

Po każdym takim posunięciu coraz poważniej myślę o zmianie nc+ na zwykłą kablówkę, która ma więcej usług...... Ech.... witamy w latach 80-tych :-(

P.S. Czekam tylko, kiedy zaczną wzywać nas do punktów byśmy przyszli z n-boxami w celu... wymontowania dysków
                          Dobre kolego.
                          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

GRY

Ja chcę się dowiedzieć dlaczego gry zostały zabrane z turboboxa+ dzwoniłem na infolinię technicy mają się za to zabrać coraz lepiej wróć TNG N ?

Komentarz

napisał(a) spartakus Zobacz post
                              Ja chcę się dowiedzieć dlaczego gry zostały zabrane z turboboxa+ dzwoniłem na infolinię technicy mają się za to zabrać coraz lepiej wróć TNG N ?
                              Gier chyba nie zabrali, bo w moim turbo nadal są. Ale w sumie wolałbym, gdyby je usunęli zamiast Portalu+.
                              TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

No fajnie skasowali YouTube teraz skasowali portal+ czas chyba skasować nc+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+