Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piotrek_nc+
    założył(a) wątek HYPER+ HD

HYPER+ HD

HYPER+ to jedyny w Polsce blok programowy w całości poświęcony grom wideo i trendom w światowych multimediach. Jest emitowany w jakości HD, w paśmie stacji teleTOON+ po godz. 21.00.

Zapraszamy do rozmowy
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-05, 14:42.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Temat zamykam.

Do dyskusji na temat programów wcześniej nadawanych w paśmie Hyper+, zapraszam do wątku teleTOON+. Znajdziecie go tutaj.

Leave a comment:

• Dejwid
    replied
    Najgorsze jest to że tak obchodzą prawo żeby abonent nie mógł wypowiedzieć umowy bez konsekwencji.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) Lukop Zobacz post
    Zarzucanie perspektywicznych projektów to dla nc+ chleb powszedni. Z emisji programów w 3D zrezygnowali, gdy telewizory umożliwiające odbiór trójwymiaru zaczęły tanieć, to i program o grach zlikwidowali w czasach, gdy cały nakład (10tys. egzemplarzy) pre-orderu Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 (za 350zł.-420zł.) rozchodzi się w kilkanaście godzin na PC i PS4 oraz nieco dłużej na XONE.
    Graczy jest oczywiście znacznie więcej, najlepsze wyniki sprzedaży sięgają setek tysięcy, ale tutaj mówimy o tytule z premierą w lutym 2015.
    Nie godzi się by nc+ korzystało ze sloganu "nowa definicja rozrywki", tkwiąc z ofertą w epoce kamienia łupanego, a wśród osób odpowiadających za ofertę mając prawdopodobnie ostatnich przedstawicieli homo erectus.
    Jednakże mam nadzieję, że głosy niezadowolenia dotrą do wysoko postawionych osób w tej firmie.
    Założę się, że wszystko dociera, ale biznes is biznes.

Gdybyśmy wszyscy odeszli (a wiadomo, że tak nie będzie) to zaczęliby myśleć i robić ofertę dla abonenta.

Teraz tną wszystko co się da, ale mam nadzieje, że ta ich pazerność doprowadzi do plajty. Tego im życzę z całego serca !!

P.S. W związku z likwidacją kanału proszę o usunięcie: http://ncplus.pl/oferta/kanaly/hyper-plus-hd
    Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2014-06-10, 14:50.

Leave a comment:

• Lukop
    replied
    Zarzucanie perspektywicznych projektów to dla nc+ chleb powszedni. Z emisji programów w 3D zrezygnowali, gdy telewizory umożliwiające odbiór trójwymiaru zaczęły tanieć, to i program o grach zlikwidowali w czasach, gdy cały nakład (10tys. egzemplarzy) pre-orderu Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 (za 350zł.-420zł.) rozchodzi się w kilkanaście godzin na PC i PS4 oraz nieco dłużej na XONE.
    Graczy jest oczywiście znacznie więcej, najlepsze wyniki sprzedaży sięgają setek tysięcy, ale tutaj mówimy o tytule z premierą w lutym 2015.
    Nie godzi się by nc+ korzystało ze sloganu "nowa definicja rozrywki", tkwiąc z ofertą w epoce kamienia łupanego, a wśród osób odpowiadających za ofertę mając prawdopodobnie ostatnich przedstawicieli homo erectus.
    Jednakże mam nadzieję, że głosy niezadowolenia dotrą do wysoko postawionych osób w tej firmie.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) TurboLuk Zobacz post
    Gdyby to była prawda........... pomarzyć warto.
    Myślę w kwestji kanału Wojna i Pokój HD sprawa zakończy się pomyślnie

Szkoda że odkładają na dolną pułkę markę Hyper+ HD :-(
    Na Satelitarne TV jest info w sprawie Hyper+ HD i niestety marka znika na dobre wybrane pozycje pokazywane będą w TeleTOON+ HD
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 13:50.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
    Ostatnio dzwoniła babka z nc+ bo infolini wystawiłem negatywne opinie i tak przy okazji zapytałem o Wojna i Pokój HD okazało że sporo osób o niego sie dopomina i jest szansa że wróci do oferty nc+ Swoją drogą źle robią wyzbywając się sprawdzonych marek. Pozdrawiam
    Gdyby to była prawda........... pomarzyć warto.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Nie ty jeden. Ja dlatego kanału oddałem Cyfrę i poszedłem do Nki
    Ostatnio dzwoniła babka z nc+ bo infolini wystawiłem negatywne opinie i tak przy okazji zapytałem o Wojna i Pokój HD okazało że sporo osób o niego sie dopomina i jest szansa że wróci do oferty nc+ Swoją drogą źle robią wyzbywając się sprawdzonych marek. Pozdrawiam

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
    To nie pierwsza marka która przechodzi do historii pamiętasz kanał Wojna i Pokój HD jego utraty najbardziej nie mogę przeboleć :-(
    Nie ty jeden. Ja dlatego kanału oddałem Cyfrę i poszedłem do Nki

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    W związku z likwidacją marki HYPER+ wątek do archiwum, a rozmowa kontynuowana powinna być w wątku TeleTOON+.
    To nie pierwsza marka która przechodzi do historii pamiętasz kanał Wojna i Pokój HD jego utraty najbardziej nie mogę przeboleć :-(

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    W związku z likwidacją marki HYPER+ wątek do archiwum, a rozmowa kontynuowana powinna być w wątku TeleTOON+.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    No cóż czas pokaże.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    Na chwilę obecną nie mam takich informacji. Nie wyciągałbym też tak daleko idących wniosków.
    Nic dziwnego. Wy o wszystkim dowiadujecie się ostatni Nawet MY abonenci wiemy więcej od Was ;)

P.S. Hyper+ nie jest w gronie kanałów gwarantowanych, więc Piotrku_nc+ sam sobie wyciągnij wnioski. Zresztą sam się przekonasz niedługo

A to jeszcze jeden dowód na "przyszłość" tego pasma. Stary wpis, ale widać jaki kierunek obrano co do Hypera: http://www.hyperplus.pl/blog-nie-mowie-zegnajcie_1328
    Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2014-06-10, 11:35.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Na chwilę obecną nie mam takich informacji. Nie wyciągałbym też tak daleko idących wniosków.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    Zawartość tego kanału nadal dostępna będzie na kanale teleTOON+.
    Jest to kwestia jedynie zmiany nazwy kanału. Nie ma tutaj wyłączenia bo nadal będą dostępne audycje z Hyper+.
    Naturalnie

........... a z czasem ........ hihi

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+