Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Populacja Polski liczy ponad 30 mln osób a platforma nc+ posiada około 2,5 mln Abonentów. Ludzie mają różne zainteresowanie i sądzę, że ich ocena na forum nie jest najlepszym pomysłem. Innymi słowy każdy sam decyduję, jak powinien spędzać swój wolny czas.

  Leave a comment:


 • kaeres
  replied
  A po co komu książki ?
  Teraz liczy się wykształcenie IT.
  Książki to można czytać jako hobby gdy się już zarobiło pierwszy milion.

  Leave a comment:


 • M4rKo
  replied
  No brawo Jesteście jedyną platformą która promuje oglądanie telewizji i granie w gry wideo A co z nauką i książkami??

  Biznes........ k.........m.......

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  HYPER+ NA EUROPEJSKIM FESTIWALU GIER DIGITAL DRAGONS 2013

  HYPER+ NA EUROPEJSKIM FESTIWALU GIER
  DIGITAL DRAGONS 2013  HYPER+ jako jedyna polska telewizja pokaże relację z Europejskiego Festiwalu Gier Digital Dragons 2013. Impreza odbywa się w dniach 19-20 kwietnia w Małopolskim Ogrodzie Sztuki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

  W czwartek, 25 kwietnia o godz. 21:30 HYPER+ wyemituje ekskluzywny reportaż z Digital Dragons 2013. W specjalnej edycji programu „HYPER Express” pojawią się najświeższe informacje prosto z Festiwalu – omówienia nowych trendów, tytułów oraz wywiady z przedstawicielami najważniejszych polskich i zagranicznych producentów gier. Nie zabraknie wypowiedzi laureatów konkursu dla najlepszej europejskiej, polskiej i mobilnej gry ostatniego roku. Wydarzeniem specjalnym będzie rozmowa z Guillaumem de Fondaumière, prezesem Europejskiej Federacji Twórców Gier (EGDF) i przedstawicielem firmy Quantic Dream, producenta „Heavy Rain” oraz „Beyond: Two Souls”.

  W tym roku tematami przewodnimi dyskusji panelowych podczas Digital Dragons będą:
  • bieżące trendy na rynku Free2Play
  • edukacja w branży gier
  • porady dla młodych developerów
  • analiza sytuacji polskiego gamedevu przez przedstawicieli czołowych studiów developerskich

  Ponadto, podczas Festiwalu odbędą się warsztaty i prelekcje obejmujące tematykę programowania, grafiki, gamedesignu oraz biznesu i marketingu.

  Digital Dragons to największa biznesowa impreza w Polsce skierowana do przedstawicieli sektora cyfrowej rozrywki, która co roku skupia najważniejszych producentów i wydawców gier z Polski i Europy.

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Omówienie najnowszych gier tylko w HYPER+  W kwietniowych wydaniach programu Fresh Air eksperci HYPER+ omówią najnowsze tytuły growe, przedstawią ich mocne i słabe strony, zdradzą ukryte funkcje, zaprezentują innowacyjne rozwiązania. Fani gier dowiedzą się, jak będą wyglądały dalsze losy Kratosa, dumnego Spartiaty z serii „God of War”, czy zgodnie z rokowaniami „Bioshock Infinity” okaże się genialną grą oraz czy stare sztuczki ze „Sly Coopera” zastosowane w nowej grze z tego cyklu są w stanie przyciągnąć młodych graczy.


  Fresh Air: Bioshock Infinite
  Premiera: czwartek, 11 kwietnia o godz. 21:30
  Emisje: 12, 14 i 16 kwietnia o godz. 22:25 oraz 13 i 15 kwietnia o godz. 21:30


  Na kolejnego „Bioshocka” gracze czekali kilka lat, ale gra już jest! Wszystko wskazuje na to, że to pozycja nietuzinkowa, obok której nikt nie powinien przejść obojętnie. „Infinite” jest duchowym spadkobiercą poprzednich „Bioshocków”. Akcja gry toczy się w podniebnym mieście Columbia. Dawny, utopijny azyl obrócił się w ruinę, a w samym centrum zamieszania wylądowała piękna Elizabeth, którą przyjdzie nam ratować.

  Recenzenci z całego świata zgodnie wystawiają nowemu „Bioshockowi” najwyższe noty. Czy gra rzeczywiście nie ma wad? Jakie są jej największe zalety? W najnowszym Fresh Airze eksperci HYPER+ dokładnie przyjrzą się temu tytułowi i ocenią, czy warto udać się z Bookerem DeWittem w tę samobójczą misję.


  Fresh Air - God of War: Wstąpienie
  Premiera: piątek, 5 kwietnia o godz. 21:30
  Emisje: 6, 8 i 10 kwietnia o godz. 22:25 oraz 7 i 9 kwietnia o godz. 21:30


  Poznajmy przeszłość Kratosa!

  W poprzednich grach z serii „God of War” fani tego cyklu śledzili pełną gniewu i nienawiści krucjatę Kratosa. Poznali również tajemnice jego bolesnej przeszłości, lecz dopiero we „Wstąpieniu” będą mogli ją odtworzyć...

  Nowy tytuł koncentruje się na wydarzeniach, które sprawiły że bogowie zainteresowali się Kratosem i brutalnie z niego zakpili. Poza nowym rozdziałem historii dumnego Spartiaty ta odsłona serii wprowadza kilka trybów sieciowych, w których gracze będą mieli okazję nie tylko rywalizować ze sobą, ale także sprawdzą swoją umiejętność współpracy.

  Czy nowa gra z serii „God of War” spełni oczekiwania fanów tego tytułu? Odpowiedź znajdziecie w poświęconym grze Fresh Airze!


  Fresh Air: Gears of War: Judgement
  Premiera: piątek, 12 kwietnia o godz. 21:30
  Emisje: 13, 15, 17 i 19 kwietnia o godz. 22:25 oraz 14, 16, 18 i 20 kwietnia o godz. 21:30


  Na półki sklepowe trafiła właśnie najnowsza odsłona serii „Gears of War”. Wyjątkowo tym wydaniem nie zajmowało się studio Epic, a rodzimy producent gier komputerowych People Can Fly - ludzie odpowiedzialni za „Bulletstorm” i niezwykle popularnego przed kilkoma laty „Painkillera”. Judgement jest pierwszą częścią, przy produkcji której nie był zaangażowany były szef studia Epic, Cliff Bleszinski.

  Czy Polacy podołali ogromnemu wyzwaniu, jakim było przygotowanie prequela do jednej z najlepiej sprzedających się serii na Xboxa360? Redaktorzy HYPER+ rozstrzygną tę kwestię w poświęconym grze Fresh Airze!,


  Fresh Air: Army of Two: Devil’s Cartel
  Premiera: piątek, 26 kwietnia o godz. 21:30
  Emisje: 27 i 29 kwietnia o godz. 22:25 oraz 28 i 20 kwietnia o godz. 21:30


  Wydaną pięć lat temu grę „Army of Two” doceniono przede wszystkim za ciekawe podejście do kooperacji w strzelankach. Formuła była prosta i wykorzystywała znany z gier RPG system aggro – podczas gdy jedna z postaci skupia na sobie uwagę wrogów, druga może ich stosunkowo bezkarnie atakować. Ciekawym dodatkiem była możliwość indywidualnego wyboru i personalizacji noszonych przez protagonistów masek oraz broni.

  W najnowszej grze z cyklu „Army of Two” zastosowano sprawdzony schemat, natomiast zmianie uległa główna obsada. Czy to wystarczy, żeby ponownie zainteresować graczy serią, czy może mamy klasyczny przypadek „odcinania kuponów” od przebrzmiałego sukcesu? Odpowiedzi na te pytania widzowie HYPER+ znajdą w poświęconym grze Fresh Airze!


  Fresh Air: Sly Cooper: Złodzieje w czasie
  Premiera: piątek, 19 kwietnia o godz. 21:30
  Emisje: 20, 22 , 24 i 28 kwietnia o godz. 22:25 oraz 21, 23 i 27 kwietnia o godz. 21:30


  Powrót chytrego szopa.

  „Sly Cooper” to seria gier opowiadająca o przygodach przebiegłego szopa. Cykl wykreowało studio Sucker Punch, ostatnio lepiej znane za sprawą serii „Infamous”. Najnowszą odsłonę noszącą podtytuł „Złodzieje w czasie” przygotował inny deweloper - Sanzaru Games. Od premiery poprzedniej części minęło niemal osiem lat, dlatego młodsi gracze, do których przede wszystkim kierowana jest ta pozycja, prawdopodobnie nie mieli okazji poznać chytrego Sly’a. Rozgrywka nie różni się znacząco od tego, co można było znaleźć w poprzednich częściach: ponownie będziemy się skradać, okradać strażników i omijać wrogie spojrzenia chodząc na linie.

  Czy stare sztuczki przetrwały próbę czasu i nadal są w stanie przyciągnąć młodych graczy? Sprawdzimy to w tym Fresh Airze!

  Leave a comment:


 • Mandaryn
  replied
  Wczoraj oglądałem, bodajże FreshAir i odcinek był trochę nie na czasie.A po nim zapraszali na premierę nowego na 28 chyba marca!Są tu aktualne odcinki?
  @n kreciol też jestem za,żeby kanał był całodobowy.Ale odkąd pamiętam nigdy nie był on całodobowy...

  Leave a comment:


 • n_kreciol
  replied
  fajnym pomysłem było by wprowadzenie Hyper+ jako osobnego kanału, bo nie fajne jest to, że nadaje od 21:30

  Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+