Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• krab13
    replied
    cóż, naukowcy są podzieleni, połowa mówi że szkodzą a druga połowa że nie:
    http://www.cdaction.pl/news-4218/nau...e-szkodza.html

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    napisał(a) M4rKo Zobacz post
    Spal swój komputer nie będziesz marnować czasu na czytanie moich postów. A jeszcze lepiej nie odpisuj na nie.
    Nie bierz tego do siebie tak dosłownie.
    Po prostu nie narzucaj również innym jedyny słuszny wg. Ciebie pkt widzenia ponieważ jest błędny.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    napisał(a) krab13 Zobacz post
    tak jasne. te badania z reguły robią wrogowie gier, ja od wielu lat gram w strzelanki zabijanki i inne i jakoś nikogo nie zabiłem....dokładnie od lat 90 kiedy grałem na pegasusie a także poprzez plejaki i pc.

Hyper to super kanał, szkoda że nie ma Review Territory.
    A Ty przeprowadziłeś też badania na temat tych osób, które robią takie badania? Oczywiście jeśli nazywasz doktorantów lub habilitantów wrogami gier to gratuluje. Udowodnione jest naukowo, że granie w gry o dużym nasyceniu agresji przenosi agresję na gracza a Ty właśnie pokazałeś jak kontrolujesz swoją agresję (po 22latach grana w gry) w poprzednim poście edytowanym już przez moderatora.

napisał(a) kaeres Zobacz post
    Telewizja z reguły ma odmóżdżać.
    M4rko jeżeli nie chcesz marnować czasu i swojego IQ na TV to czytaj książki, TV spal, daj żyć innym.
    Spal swój komputer nie będziesz marnować czasu na czytanie moich postów. A jeszcze lepiej nie odpisuj na nie.

Leave a comment:

• krab13
    replied
    Grzeczniej może co?

Gdzie napisałem, że "całe granie tworzy przestępców"? Napisałem ogólnie że tego typu kanały + gry wychowują przyszłych bandytów. A jeśli nie wierzysz to odsyłam do odpowiednich publikacji i badań.
    tak jasne. te badania z reguły robią wrogowie gier, ja od wielu lat gram w strzelanki zabijanki i inne i jakoś nikogo nie zabiłem....dokładnie od lat 90 kiedy grałem na pegasusie a także poprzez plejaki i pc.

Hyper to super kanał, szkoda że nie ma Review Territory.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Telewizja z reguły ma odmóżdżać.
    M4rko jeżeli nie chcesz marnować czasu i swojego IQ na TV to czytaj książki, TV spal, daj żyć innym.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    napisał(a) krab13 Zobacz post
    rozumiem że według ciebie granie w strzelanki powoduje bandytyzm, żałosne, w Europie są takie kanały i nikomu nie przeszkadzają ale zawsze musi się znaleźć jakiś [ciach] użytkownik który myśli że wie lepiej.
    według ciebie całe granie tworzy przestępców, śmieszne.
    Grzeczniej może co?

Gdzie napisałem, że "całe granie tworzy przestępców"? Napisałem ogólnie że tego typu kanały + gry wychowują przyszłych bandytów. A jeśli nie wierzysz to odsyłam do odpowiednich publikacji i badań.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-26, 12:30. Powód: Edycja cytatu

Leave a comment:

• krab13
    replied
    Słucham ??

Powtórzę po raz kolejny, programy tego typu to nic innego jak kolejny krok do bandytyzmu nieletnich!!!

Dodajcie DVL i promujcie naukę.
    rozumiem że według ciebie granie w strzelanki powoduje bandytyzm, żałosne, w Europie są takie kanały i nikomu nie przeszkadzają ale zawsze musi się znaleźć jakiś [ciach] użytkownik który myśli że wie lepiej.
    według ciebie całe granie tworzy przestępców, śmieszne.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-26, 12:27. Powód: słownictwo

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    Słucham ??

Powtórzę po raz kolejny, programy tego typu to nic innego jak kolejny krok do bandytyzmu nieletnich!!!

Niestety DVL nie dadzą bo jeszcze nie daj boże nasze dzieci będą mądrzejsze

P.S. Kocham HYPER (czyli wpis na temat)

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    Regulamin Forum platformy n

...EOT

Słucham ?? Proszę mi wskazać która część zdania obrażała pracowników IT a nie odsyłać do nieaktualnego regulaminu.

Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-26, 12:28.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @TurboLuk,

temat wątku HYPER+ HD!

Kolejny posty nie na temat, będą stosownie nagradzane.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    Populacja Polski liczy ponad 30 mln osób a platforma nc+ posiada około 2,5 mln Abonentów. Ludzie mają różne zainteresowanie i sądzę, że ich ocena na forum nie jest najlepszym pomysłem. Innymi słowy każdy sam decyduję, jak powinien spędzać swój wolny czas.
    Szkoda, że tak nie myśleliście pozbywająj się nTalk, TVN Lingwa, Owsiak TV czy DVL.

P.S. Kocham hyper+ HD !!!!!!!!! (wprawdzie nie oglądam ale zgodnie z regulaminem musi być coś takiego by nie usunęli posta ;) )

(juz jest "na temat")
    Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2013-04-26, 09:03.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Regulamin Forum platformy n

I. Postanowienia ogólne:
    ...
    6. Zabrania się Użytkownikom Forum zamieszczania treści bezprawnych, działających na szkodę platformy n oraz innych Użytkowników, obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z powszechnie obowiązującym w Polsce prawem, nieprawdziwych, propagujących przemoc, nagannych moralnie, naruszających dobre obyczaje, naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać, szkalować, publikować treści mogących godzących lub potencjalnie godzących w prawa autorskie, publikowania danych adresowych oraz teleadresowych innych niż własne, prowadzić kampanii reklamowych, politycznych, społecznych, wdawania się w spory lub ich prowokowania, podawania odnośników do stron internetowych, portali, forów dyskusyjnych o podobnej tematyce lub niezgodnych z założeniami Forum, publikować treści o charakterze reklamowym bez zgody Administratora lub Moderatora.
    ...

EOT

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    Ponieważ obrażał osoby zajmujące się branżą IT!
    Co?? Przeczytaj go dokładnie łącznie z postem na który była to odpowiedź. Żadnego obrażania tam nie było!!! Moje zdanie jest takie, że promujecie kanał dla dzieciaków by później stali się zawodowymi przestępcami.

I że tak zapytam się: Czy Ty zajmujesz się obroną osób IT czy pracą na rzecz nc+ ?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ponieważ obrażał osoby zajmujące się branżą IT!

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    Populacja Polski liczy ponad 30 mln osób a platforma nc+ posiada około 2,5 mln Abonentów. Ludzie mają różne zainteresowanie i sądzę, że ich ocena na forum nie jest najlepszym pomysłem. Innymi słowy każdy sam decyduję, jak powinien spędzać swój wolny czas.
    Nie interesuje mnie populacja ludzi w Polsce tylko dlaczego skasowałeś mój post??

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+