Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• krab13
    replied
    no bo to nic złego, tylko ty masz takie poglądy z tego co widzę.mówiłem że włącz sobie Edusat i się ucz.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    napisał(a) krab13 Zobacz post
    negatywnie to możemy pogadać o twoich insynuacjach, gry powodują agresję w taki sam sposób jak filmy akcji czy tym podobne, ale oczywiście ty wiesz lepiej...gry nie są złe, tylko podejście do nich przez niektórych.
    Insynuacje wypowiadasz Ty twierdząc, że gry nie są złe, programy o grach wcale a promowanie tego to nic złego

Leave a comment:

• krab13
    replied
    negatywnie to możemy pogadać o twoich insynuacjach, gry powodują agresję w taki sam sposób jak filmy akcji czy tym podobne, ale oczywiście ty wiesz lepiej...gry nie są złe, tylko podejście do nich przez niektórych.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    ten kanał nadaje od 2001 roku a ty dopiero się skapnąłeś że on promuje pozytywnie popularną rozrywkę zwaną grami komputerowymi, jeśli chcesz się uczyć włącz edusat.
    Skoro kanał tak się doskonale promuje od 2001r to po co go jeszcze dodatkowo promować, tym samym coś co negatywnie wpływa na młodzież ??

Leave a comment:

• krab13
    replied
    ten kanał nadaje od 2001 roku a ty dopiero się skapnąłeś że on promuje pozytywnie popularną rozrywkę zwaną grami komputerowymi, jeśli chcesz się uczyć włącz edusat.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    napisał(a) lukas_k Zobacz post
    Bo Ty udowadniasz, że granie powoduje takie skutki, a filmy czegoś takiego nie powodują?
    Czytaj wszystko od początku http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...22&postcount=6

i niczego nie udowadniam

Leave a comment:

• lukas_k
    replied
    Bo Ty udowadniasz, że granie powoduje takie skutki, a filmy czegoś takiego nie powodują?

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    napisał(a) lukas_k Zobacz post
    Jasne, gry to zawsze powód wszelkich zabójstw, gwałtów, strzelanin itd. A co z filmami, telewizją i innymi takimi?
    A czego tyczy się temat??

Leave a comment:

• lukas_k
    replied
    Jasne, gry to zawsze powód wszelkich zabójstw, gwałtów, strzelanin itd. A co z filmami, telewizją i innymi takimi?

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    No faktycznie brawo, bardzo opiniotwórcze i poparte badaniami art.

O autorze

Pasjonat gier, który nie boi się wyrażać swoich opinii na ich temat. Mój styl wymowy i pisania zaczerpnięty jest zazwyczaj od mojego mistrza - Yody. Za co z góry przepraszam.
    Written by Sylwia Wojtas

Jestem Sylwia i to ja tu rządzę. Widzę każdy Wasz komentarz. Śledzę każdy ruch na tej stronie. Wiem, o której wstajecie i jakie artykuły czytacie przy porannych płatkach z mlekiem. Informacje te sprzedaję Googlowi i dzięki temu mam na własne płatki.
    napisał(a) sonikus Zobacz post
    Wtrącę tylko swoje 3gr i sobie idę

Ja osobiście nie sądzę, że przyszli bandyci mają takie kanały i gry... Przynajmniej nie mają do czasu gdy je ukradną. Ale wtedy to już za późno żeby mówić że to gry i programy zrobiły z nich przestępców...
    Jako K. S. pracuję z taką młodzieżą i w większości przypadków nadzór orzeczony przez Sąd wynika z ustalonej agresji u nieletniego spowodowanej nieodpowiednim towarzystwem i/lub wpływem mediów zewnętrznych.

Więc gratuluję nc+ kolejnej cegiełki w wyzwalaniu młodzieży ....
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 08:43.

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    Wtrącę tylko swoje 3gr i sobie idę

napisał(a) M4rKo Zobacz post
    Napisałem ogólnie że tego typu kanały + gry wychowują przyszłych bandytów.
    Ja osobiście nie sądzę, że przyszli bandyci mają takie kanały i gry... Przynajmniej nie mają do czasu gdy je ukradną. Ale wtedy to już za późno żeby mówić że to gry i programy zrobiły z nich przestępców...

Leave a comment:

• krab13
    replied
    no to masz artykuł z 2013 roku:
    http://www.gamemag.pl/faktyczny-wply...-na-czlowieka/
    http://tdint.pl/sylwia-wojtas/wsciek...akty-przemocy/
    Ostatni raz edytowany przez krab13; 2013-04-26, 15:49.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    a dalej wyrwane z kontekstu:

więc wycinaj cały cytat a nie część.
    Oczywiście. A może tak odświeżył byś wiedzę a nie cytował art z 2008r?

Leave a comment:

• krab13
    replied
    a dalej wyrwane z kontekstu:
    jednak dokładnie to samo dzieje się, gdy dzieci naoglądają się filmów ze scenami walki wręcz.
    więc wycinaj cały cytat a nie część.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    cóż, naukowcy są podzieleni, połowa mówi że szkodzą a druga połowa że nie:
    http://www.cdaction.pl/news-4218/nau...e-szkodza.html
    Czyli to daje furtkę do takiej promocji kanału?? Zobacz czy kiedykolwiek platforma n promowała tak już wcześniej wspomniany DVL? Nie.

Czy mając wybór posadzisz swoje dziecko przed np. GTA czy przed DVL?

Wyrwane z części kontekstu:

.....Fakt - niektórzy gracze przejawiali po długiej sesji z GTA przejawy agresji (podczas zabawy).....
    I polecam trochę do poczytania:

Dzieci wychowane na grach komputerowych są narażone na wypaczenie podstawowych wartości moralnych, pomieszania tego, co dobre z tym, co złe. Mając złe wzory w grach komputerowych (dobrem jest wszystko to, co powoduje skuteczny efekt, nawet morderstwo) młody człowiek nie może prawidłowo ukształtować się pod względem uczuciowym i moralnym. Wpada wtedy w wir świata bez większych zasad, bez wytchnienia i zastanowienia angażuje się w nierzeczywisty świat gry komputerowej (po śmierci na komputerowym ekranie zawsze jest możliwość skorzystania z kolejnego życia lub bohatera). I tak niemoralność, pogarda dla drugiego człowieka, prawo silniejszego stopniowo wpisuje się w normy świata, w którym żyją młodzi ludzie.
    Więcej-> Negatywny wpływ gier komputerowych na wychowanie młodego pokolenia

napisał(a) kaeres Zobacz post
    Nie bierz tego do siebie tak dosłownie.
    Po prostu nie narzucaj również innym jedyny słuszny wg. Ciebie pkt widzenia ponieważ jest błędny.
    A ty weź do siebie dosłownie moje słowa i nie odpisuj
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-26, 15:05.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+