Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) M4rKo Zobacz post
    Gdzie ja napisałem, że nie rozróżnia w.s. od rzeczywistości? Napisałem, że takiemu typowi nie mogę zabronić grania czy oglądania a wpływ gry swój mają, a dziecko postanie zawsze dzieckiem.

Nie dostrzegasz problemu, lub go ignorujesz... postęp wymuszony przez media doprowadza do wykolejenia młodzieży, gdzie zostało udowodnione w przeważającej większości publikacji, iż bardzo duży wpływ na negatywne zachowania mają mi. nasycone przemocą gry wideo. Mało tego trzeba jeszcze wprowadzić program, który promuje gry a wiśnią na torcie jest dodatkowa promocja na forum.

I przypadek z życia. Kilka miesięcy temu przed Sądem na przesłuchaniu młodzieńca z III klasy gimnazjum, p. Sędzina pyta się go dlaczego pobił kolegę z klasy do nieprzytomności? Jak była odpowiedź? Bo tak było w grze... Może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie zapis z monitoringu szkoły .... Napiszę pokrótce filmy z oznaczeniem +18 nie zawierają takiego sadyzmu i przemocy co pokazał ten młody nielat.

Rozumiesz już dlaczego jestem przeciwnikiem i dlaczego tu? I czy dalej bronisz gier wideo i tego kanału?

A tak nawiasem mówiąc swojego czasu wycofano z oferty CN informując o negatywnym wpływie na dzieci a teraz wprowadza się kanał promujący gry wideo...........
    Ok, widze ze odpowiedzi na pytanie jakie promowanie masz na mysli sie nie doczekam, bo ja tu nie widze zadnej promocji kanalu, tylko watek umozliwiajacy dyskusje o nim i prezentujacy jego ramowke, w ktorym zreszta sie znajdujemy. Skoro jednak uwazasz ze jest to promocja kanalu, to musisz zaczac protestowac takze przeciwko gazetom z programem telewizyjnym, ktore drukuja jego program, nie mowiac juz o specjalnych magazynach w calosci poswieconych grom komputerowym.

Tak jak napisalem wczesniej, to jest tylko telewizja, i mysle ze kazdy rodzic powinien sam zadbac o to co jego dziecko w telewizji oglada czy w co gra na komputerze. I mowmy tu o dzieciach w wieku dzieciecym, bo jak ktos jest juz pelnoletni to powinien juz dawno miec psychike odpowiednio uksztaltowana wlasnie przez swoich rodzicow.

Na koniec, mysle niestety, ze dyskusje o wplywie brutalnych gier komputerowych na wzrost agresji i przemocy wsrod dzieci i mlodziezy, co niewatpliwie jest problemem, swoimi wyimaginowanymi zarzutami o jakiejs promocji czy protestom przeciwko emisji kanalu w telewizji, sprowadziles niestety do absurdu.

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
      Ok, widze ze odpowiedzi na pytanie jakie promowanie masz na mysli sie nie doczekam, bo ja tu nie widze zadnej promocji kanalu, tylko watek umozliwiajacy dyskusje o nim i prezentujacy jego ramowke, w ktorym zreszta sie znajdujemy. Skoro jednak uwazasz ze jest to promocja kanalu, to musisz zaczac protestowac takze przeciwko gazetom z programem telewizyjnym, ktore drukuja jego program, nie mowiac juz o specjalnych magazynach w calosci poswieconych grom komputerowym.

Tak jak napisalem wczesniej, to jest tylko telewizja, i mysle ze kazdy rodzic powinien sam zadbac o to co jego dziecko w telewizji oglada czy w co gra na komputerze. I mowmy tu o dzieciach w wieku dzieciecym, bo jak ktos jest juz pelnoletni to powinien juz dawno miec psychike odpowiednio uksztaltowana wlasnie przez swoich rodzicow.

Na koniec, mysle niestety, ze dyskusje o wplywie brutalnych gier komputerowych na wzrost agresji i przemocy wsrod dzieci i mlodziezy, co niewatpliwie jest problemem, swoimi wyimaginowanymi zarzutami o jakiejs promocji czy protestom przeciwko emisji kanalu w telewizji, sprowadziles niestety do absurdu.
      Czy zamieszczanie przez moderatora tego typu wpisów nie jest promowaniem kanału??
      Resztę celowo pominę ........ Skoro uważasz, że nie jest to jakiś problem by ograniczać dostęp (wspomagać rodziców w kształtowaniu osobowości) do tego typu treści o których sam piszesz to nie mamy o czym rozmawiać. Polecam metodę małych kroków a nie sprowadzanie każdego problemu do absurdu. Odpisuję na posty a Ty usiłujesz udowodnić, że jestem "inny" bo posiadam w tym kierunku odpowiednią wiedzę, wykształcenie i za co mi płacą

I żeby była jasność: Ja nie jestem przeciwny temu kanałowi ale zbędnej jego promocji. A co o jest promocja to też odsyłam do odpowiednich publikacji.
      Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 23:25.

Komentarz

Czyli jednak mialem racje. Dla Ciebie promocja jest wiec umieszczenie tego watku na forum telewizji emitujacej ten kanal i prezentowanie niektorych pozycji prezentowanych na tym kanale. I istnienie takiego watku jest wiec dla Ciebie czyms negatywnym. Czyli tym samym, tak jak pisalem, musisz byc przeciwko temu ze gazety telewizyjne drukuja program i ramowke tego kanalu, bo przeciez tez go w ten sposob promuja wg Ciebie. Idac dalej, trzeba zakazac drukowania w programie telewizyjnym kanalow emitujacych filmy zawierajace przemoc, seks i narkotyki, zeby nie promowac zla i brutalizowac dzieci i mlodziezy.

Coz, kazdy to oceni we wlasnym zakresie.
        Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 23:34.

Komentarz

Czyli jednak mialem racje. Dla Ciebie promocja jest wiec umieszczenie tego watku na forum telewizji emitujacej ten kanal i prezentowanie niektorych pozycji prezentowanych na tym kanale. I istnienie takiego watku jest wiec dla Ciebie czyms negatywnym. Czyli tym samym, tak jak pisalem, musisz byc przeciwko temu ze gazety telewizyjne drukuja program i ramowke tego kanalu, bo przeciez tez go w ten sposob promuja wg Ciebie.

Coz, kazdy to oceni we wlasnym zakresie.
          Chwila teraz ja zadałem Tobie pytanie:

Czy zamieszczanie przez moderatora tego typu wpisów nie jest promowaniem kanału??
          A druga sprawa dlaczego wrzucasz wszystko do jednego worka? Rozróżnisz promocję od dyskusji?

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
          {ciach}

Zapraszamy do rozmowy
          a poniżej wklejki ramówki z opisami.... to nie jest promocja?

Ps. Pokaż mi gazetę która w swojej ramówce opisuje program +18 ze szczegółami. Jak się nie mylę to jest to uregulowane odpowiednim przepisem i twoje "idąc dalej" nie jest trafione...
          Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 23:41.

Komentarz

Alez ja na to pytanie juz odpowiedzialem wielokrotnie. Ten watek, tak jak kilkadziesiat innych poswieconych innym kanalom z oferty, sluzyc ma dyskusji na temat kanalu i prezentacji programow w jego ofercie. To ty nie odpowiedziales do tej pory na to jaka promocje kanalu tutaj zauwazyles.

Jesli dla Ciebie prezentacja ramowki kanalu ktory znajduje sie w ofercie jest promocja i ma negatywny odbior, to znowu powtarzam, musisz zaczac agitowac przeciwko drukowaniu i sprzedazy tygodnikow z programem tv, ba nawet umieszczania programu tv w internecie na tysiacach stron.
            Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 23:40.

Komentarz

..........i prezentacji programow w jego ofercie.

Jesli dla Ciebie prezentacja ramowki kanalu ktory znajduje sie w ofercie jest promocja i ma negatywny odbior, to znowu powtarzam, musisz zaczac agitowac przeciwko drukowaniu i sprzedazy tygodnikow z programem tv, ba nawet umieszczania programu tv w internecie na tysiacach stron.
              Pokaż mi gazetę która w swojej ramówce opisuje program +18 ze szczegółami. Jak się nie mylę to jest to uregulowane odpowiednim przepisem i twoje "idąc dalej" nie jest trafione...
              Czy "i prezentacji programow w jego ofercie." w osobie moderatora nie jest promowaniem - reklamowaniem kanału ??

I jeszcze jedno: Co dla Ciebie stanowi absurd dla mnie jest pracą.

Dobranoc .
              Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 23:50.

Komentarz

A to ja nie wiedzialem ze wszystkie gry komputerowe prezentowane na tym kanale sa 18+ ;) Moze dlatego jest on emitowany dopiero po 21, czyli generalnie dzieci nie powinny miec do niego dostepu

Odnosze wrazenie, ze sam sie pogubiles i tak naprawde nie wiesz co ci przeszkadza w tym watku.

Czy "i prezentacji programow w jego ofercie." w osobie moderatora nie jest promowaniem - reklamowaniem kanału ??

Dobranoc .
                I po raz kolejny. Nie dociera do ciebie ze gazety tv tez prezentuja programy jakie znajduja sie w ofercie kanalow? Opisuja brutalne filmy nie dla dzieci itd itp. Czy to znaczy ze promuja one przemoc i maja negatywny wplyw, czy o co ci chodzi. Skoro jestes przeciwny prezentowaniu ramowki kanalu w watku temu kanalowi poswieconemu i dyskusji o programach jakie on prezentuje, to tym bardziej musisz byc przeciwny prezentowaniu ramowki tego kanalu i innych emitujacych programy i filmy z brutalnymi scenami w gazetach z programem tv, czy na stronach internetowych. Naprawde nie sadzisz ze to absurd?
                Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 23:56.

Komentarz

A to ja nie wiedzialem ze wszystkie gry komputerowe prezentowane na tym kanale sa 18+ ;) Moze dlatego jest on emitowany dopiero po 21, czyli generalnie dzieci nie powinny miec do niego dostepu

Odnosze wrazenie, ze sam sie pogubiles i tak naprawde nie wiesz co ci przeszkadza w tym watku.
                  Spokojnie wiem o czym piszę ale Ty nie potrafisz za to odpowiedzieć na proste pytanie:

Po drugie piszesz o przemocy narkotykach itp a w myśl ustawy są to treści zawarte w kategorii +18 i znów piszesz o dzieciach. Po raz kolejny powtarzam tobie, że nawet 18latek może wpaść w wir wirtualnego świata.

Ja widzę, że Ty nie potrafisz wychwycić sedna sprawy błądzisz i próbuje wmówić, że gazety opisują brutalność ze szczegółami co jest nie prawdą.

Chodzi o kanał, na którym reklamowane są gry łącznie z tymi brutalnymi. Założono wątek na forum OK, ale dodatkowo jest on jeszcze promowany czyt. umieszczane są posty moderacji zachęcające do oglądania tego typu kanału. Nie widzisz różnicy pomiędzy gazetą a forum? Chodzi o samą promocję kanału a nie o dyskusję na jego temat.
                  Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-28, 00:08.

Komentarz

Po drugie piszesz o przemocy narkotykach itp a w myśl ustawy są to treści zawarte w kategorii +18 i znów piszesz o dzieciach. Po raz kolejny powtarzam tobie, że nawet 18latek może wpaść w wir wirtualnego świata.
                    Oczywiscie ze moze, tak samo jak moze isc do sklepu kupic flaszke i sie nawalic, bo ma juz 18 lat. Zapomniales chyba o tym, ze te artykuly ktore prezentowales odnosza sie do dzieci - czyli do dzieci, a nie osob pelnoletnich. Do dzieci, ktorych psychika jest ksztaltowana, wychowywanych przez rodzicow ktorzy powinni miec piecze nad ich wlasciwym rozwojem, a wiec takze nad tym do jakich tresci w telewizji czy na komputerze maja dostep. Niestety nadal nie napisales, co ci przeszkadza prezentowanie w tym watku ramowki kanalu ktorego ten watek dotyczy, i dyskusja nad emitowanymi na kanale programami, no ale widocznie to za trudne pytanie.

Chodzi o kanał, na którym reklamowane są gry łącznie z tymi brutalnymi. Założono wątek na forum OK, ale dodatkowo jest on jeszcze promowany czyt. umieszczane są posty moderacji zachęcające do oglądania tego typu kanału. Nie widzisz różnicy pomiędzy gazetą a forum? Chodzi o samą promocję kanału a nie o dyskusję na jego temat.
                    Chyba zartujesz. W tym watku byl tylko opis kilku wybranych programow z tego kanalu. Widziales kiedys gazete z programem telewizyjnym? Czyli opisy filmow w gazecie, ktore zawieraja brutalne sceny nieodpowiednie dla dzieci, tez sa zachecaniem do ogladania kanalu? Nie mam pytan

To moze spytam co wg Ciebie mialoby sie znalezc w tym watku, jak nie opis ramowki i dyskusja nad programami emitowanymi w tym kanale?
                    Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-28, 00:14.

Komentarz

Hyper to kanał założony w 2001 roku i zajmujący się grami komputerowymi, super telewizja pokazująca recenzje gier i tym podobnych, a także programy typu joint czyli o związku książek i filmów z grami, polecam.
                      M4rko, kanał założony w 2001 roku, potrafisz to zrozumieć?
                      pozytywne aspekty grania to takie jak: jak grasz w co-op to uczysz się współpracy, w strzelankach można wytężać wzrok dzięki czemu można widzieć z realu wiecej rzeczy, na kinect można trenować swoje ciało, i to też są złe aspekty grania?
                      Ostatni raz edytowany przez krab13; 2013-04-28, 01:34.

Komentarz

Przecież jak ktoś zechce, to znajdzie negatywy w każdej możliwej rozrywce. I każda w przesadzie jest szkodliwa i niebezpieczna. "Profesjonalne badania" to zawsze najlepszy argument, żeby się zasłonić, zamiast kierować rozsądkiem. Nie podoba się - nie czytaj, nie oglądaj, nie sprawdzaj... Tam samo promowane są filmy, także te dla widzów pełnoletnich. Gracz to nie jest psychol, który tylko czeka, żeby kogoś zabić - to psychol jest psycholem. Proszę nie generalizować i ulegać stereotypom bez znajomości tematu.

Komentarz

[ciach]
                          Ja sam dużo gram i grałem jak byłem małym dzieciakiem.
                          Na pewno nie będę zabraniał grać mojemu synowi jak troche podrośnie, wiadomo że nie będzie w wieku paru lat grał w gry 18+.
                          Choć sam jako nastolatek grałem chociażby w soldier of fortune i jakos nie zaczołem wykańczać ludzi.

Uważam ze kanał jak i programy na nim emitowane są OK.

A pisanie postów przez moderatorów to poprostu zachęcenie do dyskusii a nie jakakolwiek forma promocji.
                          Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-30, 15:26. Powód: zbędny komentarz

Komentarz

Wyścigi po ulicach miast i wyprawa na księżych w nowych odcinkach programu z cyklu "Fresh Air"

W majowych programach z cyklu „Fresh Air” na widzów HYPER+ czeka wiele emocji i newsów ze świata gier wideo. W piątek, 9 maja o godz. 21:30 odbędzie się premiera programu poświęconego grze „To the Moon”. Ten tytuł podsuwa wiele pytań dotyczących ludzkiej natury, naszych marzeń i przyszłości. Tydzień później fani gier dowiedzą się, po których miastach będą mogli jeździć w wyczekiwanym sequelu jednej z najbardziej cenionych gier wyścigowych „Grid 2” oraz jakie nowe rozwiązania zastosował jej producent.

Fresh Air: To the Moon
                            program, Polska, 2013
                            © HYPER+
                            Premiera: piątek, 9 maja o godz. 21:30

Gra, która spełnia marzenia!

Czy mając okazję polecieć na Księżyc skorzystalibyście z niej? A co by było gdyby ta podróż miała miejsce tylko w waszej głowie? Firma Sigmund Corp. pozwala umierającym ludziom na nowo przeżyć swoje wspomnienia oraz spełnia marzenia o wyprawie w przestrzeń kosmiczną.

W grze „To the Moon” wcielamy się w dwójkę lekarzy, Eve Rosalene i Neila Wattsa, którzy pracują z nieuleczalnie chorymi pacjentami. Towarzyszymy im podczas „typowego” zabiegu zmiany wspomnień. Na zakorzenienie w podświadomości klienta pragnienia podróży na Księżyc mamy 48 godzin.

„To the Moon” to niezwykła przygoda, która podsuwa nam wiele pytań dotyczących ludzkiej natury. Czy warto je zadać? Oglądajcie Fresh Aira i oceńcie sami.

Fresh Air: Grid 2
                            program, Polska, 2013
                            © HYPER+
                            Premiera: piątek, 16 maja o godz. 21:30

Najlepsza z gier o wyścigach powraca!

Fani motoryzacji zacierają ręce. Niedługo premiera drugiego GRID’a, kolejnej „ścigałki” od Codemasters i sequela jednej z najbardziej cenionych gier tego typu.

Twórcy porzucili możliwość wyboru poziomu trudności oraz korzystania z asyst. Zamiast tego dostajemy uniwersalny system mający pogodzić zręcznościowe aspekty gry z symulacją jazdy samochodem. Ścigać będziemy się na trasach wzorowanych na istniejących torach wyścigowych, po ulicach miast oraz na łączących je drogach. Realizm zapewni m.in. szczegółowy model zniszczeń pojazdów oraz najnowsza wersja silnika EGO.

Co „GRID 2” ma jeszcze do zaoferowania? Jego sekrety poznacie w najnowszym Fresh Airze!

Komentarz

Nowe programy z cyklu "Fresh Air" od 23 maja w HYPER+

Nowe programy z cyklu "Fresh Air" od 23 maja w HYPER+

Od czwartku, 23 maja HYPER+ zaprasza na nowe programy z cyklu „Fresh Air”. Fani gier dowiedzą się m.in. czy gra „Star Trek” godnie uzupełni wizję J.J. Abramsa i dorówna popularnością swojemu telewizyjnemu pierwowzorowi, poznają innowacje zastosowane w nowej polskiej produkcji „Anomaly 2”, której pierwsza część była najlepiej ocenianą grą 2011 roku oraz będą mogli przyjrzeć się wizji postapokaliptycznego świata moskiewskiego metra, stworzonej przez Głuchowskiego w nowym tytule „Metro: Last Light”.

Fresh Air: Star Trek
                              program, Polska, 2013
                              Premiera: czwartek, 23 maja o godz. 21:30

Spock i Kirk w akcji!

„Star Trek” i załoga Enterprise to ikony gatunku science-fiction. Tytuł, znany wszystkim z ekranów telewizyjnych i kinowych, doczekał się realizacji w postaci gry wideo. Produkcja początkowo miała wypełnić fabularną lukę miedzy pierwszą, zekranizowaną w 2009 częścią filmu, a drugą, która pod koniec maja trafi do polskich kin. Głównymi bohaterami gry „Star Trek” są dwie najpopularniejsze oraz najbardziej charakterystyczne postaci tego uniwersum – Kirk i Spock.

Czy gra „Star Trek” godnie uzupełnia wizję J.J. Abramsa i dorówna popularnością swojemu telewizyjnemu pierwowzorowi? W poświęconym temu tytułowi „Fresh Airze” redaktorzy HYPER+ sprawdzą m.in., jak gra prezentuje się w akcji i bezlitośnie potraktują wszystkie uchybienia jej producenta. Widzowie programu będą mogli także przekonać się, jak działa tryb kooperacji, który według zapewnień twórców miał być jedną z mocniejszych stron tego projektu.

Fresh Air: Anomaly 2
                              program, Polska, 2013
                              Premiera: piątek, 24 maja o godz. 21:30

Polacy idą za ciosem!

Po sukcesie „Anomaly: Warzone Earth”, która była najlepiej ocenianą grą 2011 roku, przyszedł czas na kolejną część polskiej produkcji.
                              Projekt warszawskiego studia 11 bit studios stanowi bardzo nietypową wariację klasycznego trybu tower defense. W nowej odsłonie „Anomaly” zamiast stawiać wieżyczki, by bronić się przed napastnikami, wcielamy się w rolę ich dowódcy. Wędrujemy z oddziałami po okupowanej przez kosmitów Ziemi w poszukiwaniu zapasów i środków do życia. W walce, poza nienaganną dyscypliną żołnierzy, graczom pomagają różne gadżety, które pozwalają m.in.: odwrócić uwagę wroga, wyłączyć z walki konkretne wieżyczki czy naprawiać pojazdy.
                              Nowością w „Anomaly 2” jest opcja transformowania pojazdów, która otwiera wiele nowych możliwości przed graczami. O tej i pozostałych innowacjach widzowie HYPER+ dowiedzą się więcej w dedykowanym temu tytułowi „Fresh Airze”.

Fresh Air: Metro: Last Light
                              program, Polska, 2013
                              Premiera: piątek, 31 maja o godz. 21:30

Ponownie zanurzymy się w mrocznym świecie Głuchowskiego.

Po zamknięciu firmy THQ losy gier tego wydawcy nie były pewne. Na szczęście projekt „Metro: Last Light” ocalał pod skrzydłami Deep Silver i trafił na sklepowe półki, choć z rocznym opóźnieniem.

Gra stanowi kontynuację historii Artioma, którego poznaliśmy wcześniej w „Metro 2033”, produkcji opartej na książce pod tym samym tytułem. Wizja postapokaliptycznego świata moskiewskiego metra stworzona przez Głuchowskiego jest tu równie mroczna, co w poprzednim formacie, wydanym przed trzema laty. Tym razem Artiom zostanie wplątany w konflikt między czterema ocalałymi frakcjami. Bohater okaże się kluczową figurą w tej wojnie, lecz wspomniany spór jest dla niego sprawą drugorzędną. Protagonista podąża śladami zaginionej, mrocznej rasy, na którą natrafił w pierwszym „Metrze”…

Twórcy zaplanowali trochę zmian w rozgrywce. Przede wszystkim chcą, aby gracze podczas zabawy skupili się na eksploracji i interakcji z otoczeniem, dlatego w grze nie uświadczymy ani minimapy, ani innych GPS-ów. Duże znaczenie mają również ukryte wybory moralne. Brzmi obiecująco, ale czy Ukraińcy wywiązali się z obietnic? Redaktorzy HYPER+ sprawdzą to w kolejnym programie z cyklu „Fresh Air”.

Komentarz

Mimo że już nie jestem dzieckiem sam również jestem zapalonym graczem. Podobnie jak wielu moich znajomych. Pamiętam jeszcze początki Hypera kiedy to francuski program robił furorę na satelitarnych odbiornikach. Dziejszy stan Hypera+ to jest kompletna porażka. Często włączałem Hyper+ gdy prowadziło program dwóch matołów nie znam nazwisk ani nie wiem co to za program, ale tak beznadziejnych redaktorów nie widziałem. Chudzielec w okularach i drugi nieco bardziej postawny z brudką jednak obaj conajmniej z porażeniem mózgowym. Nie da się tego oglądać. Programy na Hyper+ prowadzą dorośli ludzie którzy zachowuja sie tragicznie. Jednak wciąż mam wspomnienia i marzę o tym aby powrócił stary dobry Hyper z francuskiego wydania.
                                Uwolnić listę kanałów w N-boxie

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+