Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• M4rKo
    replied
    napisał(a) danielqs Zobacz post
    A to ja nie wiedzialem ze wszystkie gry komputerowe prezentowane na tym kanale sa 18+ ;) Moze dlatego jest on emitowany dopiero po 21, czyli generalnie dzieci nie powinny miec do niego dostepu

Odnosze wrazenie, ze sam sie pogubiles i tak naprawde nie wiesz co ci przeszkadza w tym watku.
    Spokojnie wiem o czym piszę ale Ty nie potrafisz za to odpowiedzieć na proste pytanie:

Czy zamieszczanie przez moderatora tego typu wpisów nie jest promowaniem kanału??
    Po drugie piszesz o przemocy narkotykach itp a w myśl ustawy są to treści zawarte w kategorii +18 i znów piszesz o dzieciach. Po raz kolejny powtarzam tobie, że nawet 18latek może wpaść w wir wirtualnego świata.

Ja widzę, że Ty nie potrafisz wychwycić sedna sprawy błądzisz i próbuje wmówić, że gazety opisują brutalność ze szczegółami co jest nie prawdą.

Chodzi o kanał, na którym reklamowane są gry łącznie z tymi brutalnymi. Założono wątek na forum OK, ale dodatkowo jest on jeszcze promowany czyt. umieszczane są posty moderacji zachęcające do oglądania tego typu kanału. Nie widzisz różnicy pomiędzy gazetą a forum? Chodzi o samą promocję kanału a nie o dyskusję na jego temat.
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-28, 00:08.

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    A to ja nie wiedzialem ze wszystkie gry komputerowe prezentowane na tym kanale sa 18+ ;) Moze dlatego jest on emitowany dopiero po 21, czyli generalnie dzieci nie powinny miec do niego dostepu

Odnosze wrazenie, ze sam sie pogubiles i tak naprawde nie wiesz co ci przeszkadza w tym watku.

napisał(a) M4rKo Zobacz post
    Czy "i prezentacji programow w jego ofercie." w osobie moderatora nie jest promowaniem - reklamowaniem kanału ??

Dobranoc .
    I po raz kolejny. Nie dociera do ciebie ze gazety tv tez prezentuja programy jakie znajduja sie w ofercie kanalow? Opisuja brutalne filmy nie dla dzieci itd itp. Czy to znaczy ze promuja one przemoc i maja negatywny wplyw, czy o co ci chodzi. Skoro jestes przeciwny prezentowaniu ramowki kanalu w watku temu kanalowi poswieconemu i dyskusji o programach jakie on prezentuje, to tym bardziej musisz byc przeciwny prezentowaniu ramowki tego kanalu i innych emitujacych programy i filmy z brutalnymi scenami w gazetach z programem tv, czy na stronach internetowych. Naprawde nie sadzisz ze to absurd?
    Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 23:56.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    ..........i prezentacji programow w jego ofercie.

Jesli dla Ciebie prezentacja ramowki kanalu ktory znajduje sie w ofercie jest promocja i ma negatywny odbior, to znowu powtarzam, musisz zaczac agitowac przeciwko drukowaniu i sprzedazy tygodnikow z programem tv, ba nawet umieszczania programu tv w internecie na tysiacach stron.
    Pokaż mi gazetę która w swojej ramówce opisuje program +18 ze szczegółami. Jak się nie mylę to jest to uregulowane odpowiednim przepisem i twoje "idąc dalej" nie jest trafione...
    Czy "i prezentacji programow w jego ofercie." w osobie moderatora nie jest promowaniem - reklamowaniem kanału ??

I jeszcze jedno: Co dla Ciebie stanowi absurd dla mnie jest pracą.

Dobranoc .
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 23:50.

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    Alez ja na to pytanie juz odpowiedzialem wielokrotnie. Ten watek, tak jak kilkadziesiat innych poswieconych innym kanalom z oferty, sluzyc ma dyskusji na temat kanalu i prezentacji programow w jego ofercie. To ty nie odpowiedziales do tej pory na to jaka promocje kanalu tutaj zauwazyles.

Jesli dla Ciebie prezentacja ramowki kanalu ktory znajduje sie w ofercie jest promocja i ma negatywny odbior, to znowu powtarzam, musisz zaczac agitowac przeciwko drukowaniu i sprzedazy tygodnikow z programem tv, ba nawet umieszczania programu tv w internecie na tysiacach stron.
    Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 23:40.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    Czyli jednak mialem racje. Dla Ciebie promocja jest wiec umieszczenie tego watku na forum telewizji emitujacej ten kanal i prezentowanie niektorych pozycji prezentowanych na tym kanale. I istnienie takiego watku jest wiec dla Ciebie czyms negatywnym. Czyli tym samym, tak jak pisalem, musisz byc przeciwko temu ze gazety telewizyjne drukuja program i ramowke tego kanalu, bo przeciez tez go w ten sposob promuja wg Ciebie.

Coz, kazdy to oceni we wlasnym zakresie.
    Chwila teraz ja zadałem Tobie pytanie:

Czy zamieszczanie przez moderatora tego typu wpisów nie jest promowaniem kanału??
    A druga sprawa dlaczego wrzucasz wszystko do jednego worka? Rozróżnisz promocję od dyskusji?

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    {ciach}

Zapraszamy do rozmowy
    a poniżej wklejki ramówki z opisami.... to nie jest promocja?

Ps. Pokaż mi gazetę która w swojej ramówce opisuje program +18 ze szczegółami. Jak się nie mylę to jest to uregulowane odpowiednim przepisem i twoje "idąc dalej" nie jest trafione...
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 23:41.

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    Czyli jednak mialem racje. Dla Ciebie promocja jest wiec umieszczenie tego watku na forum telewizji emitujacej ten kanal i prezentowanie niektorych pozycji prezentowanych na tym kanale. I istnienie takiego watku jest wiec dla Ciebie czyms negatywnym. Czyli tym samym, tak jak pisalem, musisz byc przeciwko temu ze gazety telewizyjne drukuja program i ramowke tego kanalu, bo przeciez tez go w ten sposob promuja wg Ciebie. Idac dalej, trzeba zakazac drukowania w programie telewizyjnym kanalow emitujacych filmy zawierajace przemoc, seks i narkotyki, zeby nie promowac zla i brutalizowac dzieci i mlodziezy.

Coz, kazdy to oceni we wlasnym zakresie.
    Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 23:34.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    Ok, widze ze odpowiedzi na pytanie jakie promowanie masz na mysli sie nie doczekam, bo ja tu nie widze zadnej promocji kanalu, tylko watek umozliwiajacy dyskusje o nim i prezentujacy jego ramowke, w ktorym zreszta sie znajdujemy. Skoro jednak uwazasz ze jest to promocja kanalu, to musisz zaczac protestowac takze przeciwko gazetom z programem telewizyjnym, ktore drukuja jego program, nie mowiac juz o specjalnych magazynach w calosci poswieconych grom komputerowym.

Tak jak napisalem wczesniej, to jest tylko telewizja, i mysle ze kazdy rodzic powinien sam zadbac o to co jego dziecko w telewizji oglada czy w co gra na komputerze. I mowmy tu o dzieciach w wieku dzieciecym, bo jak ktos jest juz pelnoletni to powinien juz dawno miec psychike odpowiednio uksztaltowana wlasnie przez swoich rodzicow.

Na koniec, mysle niestety, ze dyskusje o wplywie brutalnych gier komputerowych na wzrost agresji i przemocy wsrod dzieci i mlodziezy, co niewatpliwie jest problemem, swoimi wyimaginowanymi zarzutami o jakiejs promocji czy protestom przeciwko emisji kanalu w telewizji, sprowadziles niestety do absurdu.
    Resztę celowo pominę ........ Skoro uważasz, że nie jest to jakiś problem by ograniczać dostęp (wspomagać rodziców w kształtowaniu osobowości) do tego typu treści o których sam piszesz to nie mamy o czym rozmawiać. Polecam metodę małych kroków a nie sprowadzanie każdego problemu do absurdu. Odpisuję na posty a Ty usiłujesz udowodnić, że jestem "inny" bo posiadam w tym kierunku odpowiednią wiedzę, wykształcenie i za co mi płacą

I żeby była jasność: Ja nie jestem przeciwny temu kanałowi ale zbędnej jego promocji. A co o jest promocja to też odsyłam do odpowiednich publikacji.
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 23:25.

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    Gdzie ja napisałem, że nie rozróżnia w.s. od rzeczywistości? Napisałem, że takiemu typowi nie mogę zabronić grania czy oglądania a wpływ gry swój mają, a dziecko postanie zawsze dzieckiem.

Nie dostrzegasz problemu, lub go ignorujesz... postęp wymuszony przez media doprowadza do wykolejenia młodzieży, gdzie zostało udowodnione w przeważającej większości publikacji, iż bardzo duży wpływ na negatywne zachowania mają mi. nasycone przemocą gry wideo. Mało tego trzeba jeszcze wprowadzić program, który promuje gry a wiśnią na torcie jest dodatkowa promocja na forum.

I przypadek z życia. Kilka miesięcy temu przed Sądem na przesłuchaniu młodzieńca z III klasy gimnazjum, p. Sędzina pyta się go dlaczego pobił kolegę z klasy do nieprzytomności? Jak była odpowiedź? Bo tak było w grze... Może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie zapis z monitoringu szkoły .... Napiszę pokrótce filmy z oznaczeniem +18 nie zawierają takiego sadyzmu i przemocy co pokazał ten młody nielat.

Rozumiesz już dlaczego jestem przeciwnikiem i dlaczego tu? I czy dalej bronisz gier wideo i tego kanału?

A tak nawiasem mówiąc swojego czasu wycofano z oferty CN informując o negatywnym wpływie na dzieci a teraz wprowadza się kanał promujący gry wideo...........
    Ok, widze ze odpowiedzi na pytanie jakie promowanie masz na mysli sie nie doczekam, bo ja tu nie widze zadnej promocji kanalu, tylko watek umozliwiajacy dyskusje o nim i prezentujacy jego ramowke, w ktorym zreszta sie znajdujemy. Skoro jednak uwazasz ze jest to promocja kanalu, to musisz zaczac protestowac takze przeciwko gazetom z programem telewizyjnym, ktore drukuja jego program, nie mowiac juz o specjalnych magazynach w calosci poswieconych grom komputerowym.

Tak jak napisalem wczesniej, to jest tylko telewizja, i mysle ze kazdy rodzic powinien sam zadbac o to co jego dziecko w telewizji oglada czy w co gra na komputerze. I mowmy tu o dzieciach w wieku dzieciecym, bo jak ktos jest juz pelnoletni to powinien juz dawno miec psychike odpowiednio uksztaltowana wlasnie przez swoich rodzicow.

Na koniec, mysle niestety, ze dyskusje o wplywie brutalnych gier komputerowych na wzrost agresji i przemocy wsrod dzieci i mlodziezy, co niewatpliwie jest problemem, swoimi wyimaginowanymi zarzutami o jakiejs promocji czy protestom przeciwko emisji kanalu w telewizji, sprowadziles niestety do absurdu.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    No sorry jak dziecko powyzej 18 lat nie rozroznia wirtualnego swiata gier od rzeczywistosci, to cos z nim jest nie tak ale na pewno nie z powodu tych gier.......
    Gdzie ja napisałem, że nie rozróżnia w.s. od rzeczywistości? Napisałem, że takiemu typowi nie mogę zabronić grania czy oglądania a wpływ gry swój mają, a dziecko postanie zawsze dzieckiem.

Nie dostrzegasz problemu, lub go ignorujesz... postęp wymuszony przez media doprowadza do wykolejenia młodzieży, gdzie zostało udowodnione w przeważającej większości publikacji, iż bardzo duży wpływ na negatywne zachowania mają mi. nasycone przemocą gry wideo. Mało tego trzeba jeszcze wprowadzić program, który promuje gry a wiśnią na torcie jest dodatkowa promocja na forum.

I przypadek z życia. Kilka miesięcy temu przed Sądem na przesłuchaniu młodzieńca z III klasy gimnazjum, p. Sędzina pyta się go dlaczego pobił kolegę z klasy do nieprzytomności? Jak była odpowiedź? Bo tak było w grze... Może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie zapis z monitoringu szkoły .... Napiszę pokrótce filmy z oznaczeniem +18 nie zawierają takiego sadyzmu i przemocy co pokazał ten młody nielat.

Rozumiesz już dlaczego jestem przeciwnikiem i dlaczego tu? I czy dalej bronisz gier wideo i tego kanału?

A tak nawiasem mówiąc swojego czasu wycofano z oferty CN informując o negatywnym wpływie na dzieci a teraz wprowadza się kanał promujący gry wideo...........

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    Chyba pomijasz jedną podstawową zasadę, dziecko zawsze pozostaje dla rodziców dzieckiem nawet jak ma więcej niż 18lat.
    No sorry jak dziecko powyzej 18 lat nie rozroznia wirtualnego swiata gier od rzeczywistosci, to cos z nim jest nie tak ale na pewno nie z powodu tych gier.

Widze ze jednak nie doczekam sie odpowiedzi na kluczowe pytanie, ktore ci zadalem, a o ktore rozbijaja sie wszystkie Twoje obiekcje.

Skoro kanał jest o grach a w większości badań wskazywany jest zły wpływ gier na rozwój człowieka więc chyba mogę być przeciwny tego typu trendom tym bardziej, że jest to wpisane w mój zawód?
    Ale jakim trendom? Tworzenia takiego kanalu? Czy moze utworzenia watku dotyczacego tego kanalu na forum dla umozliwienia dyskusji o nim i prezentacji jego ramowki? Bo chyba sam sie juz zagubiles w tym o co Ci tak naprawde chodzi.

Przypomne, ze wszystko zaczelo sie od Twojego posta :

No brawo Jesteście jedyną platformą która promuje oglądanie telewizji i granie w gry wideo A co z nauką i książkami??

Biznes........ k.........m.......
    Post ten napisales po zaledwie paru postach opisujacych i prezentujacych niektore programy na tym kanale. I nadal nie rozumiem o jakim promowaniu grania w gry wideo tutaj mowisz. No ale jak juz sie uparles to moge odeslac Cie tutaj http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63742, to tak dla przeciwwagi i w odpowiedzi na Twoje pytanie
    Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 22:59.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    No widzisz i nadal nie doczekalem sie odpowiedzi...a wpisy poczytalem, i wiekszosc tego watku to klotnia nt. szkodliwego wplywu gier komputerowych na dzieci. To tylko telewizja, nie chcesz zeby dziecko ogladalo ten program to mu go zablokuj, pomijajac to ze po 21 powinno raczej miec inne rzeczy do roboty.
    Chyba pomijasz jedną podstawową zasadę, dziecko zawsze pozostaje dla rodziców dzieckiem nawet jak ma więcej niż 18lat.

Skoro kanał jest o grach a w większości badań wskazywany jest zły wpływ gier na rozwój człowieka więc chyba mogę być przeciwny tego typu trendom tym bardziej, że jest to wpisane w mój zawód?
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 22:41.

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    Ja nie potrafię Tobie wytłumaczyć bo ty nie potrafisz zrozumieć

Samo założenie wątku rozumiem ale poczytaj wszystkie wpisy....
    No widzisz i nadal nie doczekalem sie odpowiedzi...a wpisy poczytalem, i wiekszosc tego watku to klotnia nt. szkodliwego wplywu gier komputerowych na dzieci. To tylko telewizja, nie chcesz zeby dziecko ogladalo ten program to mu go zablokuj, pomijajac to ze po 21 powinno raczej miec inne rzeczy do roboty.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    Tak, mam problem bo nie rozumiem w jaki sposob promowany jest tutaj ten kanal? Nadal mi tego nie wytlumaczyles, chyba wiec nie potrafisz tego zrobic.
    Ja nie potrafię Tobie wytłumaczyć bo ty nie potrafisz zrozumieć

Samo założenie wątku rozumiem ale poczytaj wszystkie wpisy....

Leave a comment:

• danielqs
    replied
    Tak, mam problem bo nie rozumiem w jaki sposob promowany jest tutaj ten kanal? Nadal mi tego nie wytlumaczyles, chyba wiec nie potrafisz tego zrobic.

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
    Myślę, że córka nie będzie chętna na takie gry

Niestety mamy takie czasy, a nie inne. Kiedyś dzieciak wyszedł o 10 w pole, wracał o 14 na obiad i dalej biegać, nie było komórek i rodzice jakoś się nie martwili, a teraz ??
    ....... wszystko zależy od Nas jak dzieci wychowamy.

Ale kto ci cos wciska i w jaki sposob? Bo nadal nie rozumiem. Nie widzisz innych watkow poswieconych innym kanalom z poszczegolnych pakietow?

A tak w ogole, to mysle ze po 21 dzieci powinny miec inne zajecia niz ogladanie telewizji.
    Po raz kolejny powtórzę: Dlaczego nie promowano wcześniej np. WiP, ReligiaTV i DVL by przyciągnąć widzów? Tylko teraz promują ofertę gdzie mi. jest tego typu kanał? Po połączeniu zabrano kilka kanałów po to by wcisnąć to coś? Forum nie powstało wczoraj, ci sami modsi pracowali przed połączeniem więc?

Ps.
    3 twój post i dalej piszesz "nie rozumiem" - masz jakiś problem?

napisał(a) maciek199022 Zobacz post
    Lecą całą dobę bo są oznaczone np. 12 czy 16. Jest cała masa filmów, właściwie większość gdzie jest dużo treści nieodpowiednich dla dzieci. Tylko po prostu każdemu przeszkadza to, czego akurat nie lubi. Z grami jest dużo mniejszy problem (o ile jest) bo sporo kosztują i łatwo można dzieci kontrolować czy sobie kupują czy nie. A telewizji się tak kontrolować nie da. A oczywistym jest fakt, że to nie broń, gry, narkotyki, alkohol są złe, tylko kwestia jest człowieka i jego wychowania.
    I tym pozytywnym akcentem zakończę tę dyskusję
    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 22:27.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+