Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem techniczny z turbodekoderem (ITI-5720SX)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem techniczny z turbodekoderem (ITI-5720SX)

Od jakiegoś czasu mam problem z turbodekoderem, który ujawnia się tylko na jednym transponderze. Dotyczy transpondera, z którego nadawany jest kanał SuperTennis HD (kanał nr 316). Kanał ten transmituje cały ATP cap, w którym udział biorą Polacy. Właśnie jeden z nich gra teraz z Ciliczem. Problem polega na tym, że jeśli w czasie oglądania tego kanału przełączę dekoder na jakikolwiek inny kanał z innego transpondera, to gdy wrócę na SuperTennis HD mam kompletnie poszatkowany obraz, tak jakby jakość sygnału spadła kilkukrotnie. Oczywiście parametry sygnału z anteny są bardzo dobre. Jedynym, jaki dotąd odkryłem, sposobem na przywrócenie normalnego obrazu jest wyłączenie na moment dekodera z sieci. Wówczas po przełączeniu się na SuperTennis HD działa on bez zarzutu, oczywiście tylko do momentu gdy przełączę się na inny kanał i powrócę ponownie do SuperTennis HD. Mam w związku z tym prośbę do posiadaczy turbodekoderów - sprawdźcie czy macie to samo i dajcie znać na forum.
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Forum znowu dziala?
    Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
    abonent od 25-10-2006
    ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Ten dział nigdy nie przestał działać. Tylko chętnych do pisania w nim nie było.

Komentarz

Właśnie sprawdziłem i u mnie taki problem nie występuje.
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Problem ma pewnie związek z tym, że na tym jednym transponderze mam znacznie gorsze parametry sygnału niż z innych. Mam on siłę 39 i jakość 53. Klatkowanie obrazu zaczyna się wraz z pojawieniem się niezerowego BERa. Problem ustępuje po restarcie dekodera lub po wejściu do sprawdzania aktualizacji i wyjściu z tego sprawdzania.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+