Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Strona nc+

Do Administratorów:
    Czy osoby zajmujące się stroną nc+ mogą sprawdzić co dzieję się ze stroną. Otworzyć się otwiera ale już jak się chce rozwinąć zakładkę "kup nc+" czy pozostałe nie otwierają się. Nawet jak się chce otworzyć program na stronie nc+ to nie otwiera. Nie wiem czy na wszystkich przeglądarkach tak jest ale na tej, którą mam od tego tygodnia tak jest.

@Luki555,
    nie mamy zgłoszeń o błędnym działaniu strony internetowej. Z jakiej przeglądarki korzystasz?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Internet Explorer – po wejœciu na stronę nc+ nic nie można zrobić, rozwinąć tych zakładek poszczególnych jedynie po najechaniu myszką podświetlają się tak jak zawsze było, i po próbie wciœśnięcia czegokolwiek strona nie przechodzi dalej. Z pozycji strony Google jak np. napiszę nc+ program to otwiera ten link z tą stroną, którą chcę i wtedy już wszystko działa bez problemu na stronie nc+. Od tamtego czasu, jak pisałem pierwszego posta tak jest, a nic na komputerze nie zmieniałem ani niczego do przeglądarki nie instalowałem. Wszystko inne bez problemu działa i inne strony też problemów z nimi nie ma, tylko w tych konkretnych miejscach z pozycji głównej strony nc+ tak jest, trochę to jest dziwne, że tylko na stronie nc+ nic nie można zrobić jak się ją otworzy a przez google jak wejdę na waszą stronę to problemu wtedy nie ma. Jakby coś było w przeglądarce nie tak to by każda strona tak by się zachowywała jak ta
      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-08-01, 15:09.

Komentarz

Na stronie nc+ jest komunikat, że będą prace techniczne dzisiaj z piątku na sobotę i może te prace spowodują, że będzie już normalnie

Komentarz

Czy ktoś mi wyjaśni jaki jest sens istnienia tego forum skoro nie można pisać w większości tematów, a właściwie w żadnym temacie dotyczącym telewizji. Od blisko roku forum istnieje tylko iluzorycznie, może więc czas zamknąć definitywnie lub odblokować tematy? A może oddelegować dotychczasowych adminów forum, którzy mogli by udzielać oficjalnych odpowiedzi w imieniu platformy Canal+ na forum Satkurier, czyli największym forum w branży TV SAT?
          NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

jupiter 1.To, że wyłączając forum nie skasowali jego archiwum, to tylko na plus dla ludzi, którzy mogą w nim znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. 2. Skoro przedstawiciele tej platformy od czasu gdy opuścił ją Tomasz Berezowski nawet na własnym, moderowanym przez siebie forum uchylali się od odpowiedzi na większość pytań, to tym bardziej nie odpowiedzą na nie na forum, z którego nie mogliby później usunąć wątku, w którym by się zbłaźnili. 3. Zapewne na Satkurierze niejeden z dotychczasowych adminów forum nc+ wypowiada się, tyle, że robi to nie przyznając się do swego związku z tą platformą.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+