Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamawianie uslugi

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zamawianie uslugi

Witam

chcac zamowic nc+ INTERNET jako abonent musze podac dodatkowo numer drugiego dokumentu. Moim zdaniem jest to archaiczne, juz odbywa sie to dosc rygorystyczne sprawdzanie baz gospodarczych rejestrow dluznikow jak rowniez zadluzen u innych operatorow. Jest to chyba wystarczajace i chyba drugi dokument nie jest konieczncy. Jest tak ogromna konkurencja rozbudowana infrastruktura LTE konkurencji i w dalszym ciagu internet stacjonarny bez limitow ze dokladanie takich wymogow jest dobijaniem gwozdzia do trumny oferty internetowej nc+

Dlatego ja jako abonenta nie moge zamowic INTERNETu ani TELEFONu.
    I moja propozycja jest usuniecie wymogu drugiego dokumentu w formularzu zamowienia na stronie internetowej.

lpotaczek,

dziękuję za przesłane sugestie dotyczące rozwoju usługi i zmiany procedur. Przesłałam je do odpowiedniego Działu.

Komentarz

Wpisz byle co i tak nikt tego nie sprawdzi.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

do doradców nc+

Kiedy wreszcie zmienicie wymog drugiego dokumentu? Sa tak bezsensowne ze bardziej nie moga byc? Karta pobytu.. no prosze was ile cudzoziemcow chce brac internet nc+? Prawo jazdy? Moze w dzisiejszych czasach sa jeszcze osoby co nie maja. A no tak zostaje jeszcze paszport... no comments ktos kto ma paszport nie wezmie nc+ tylko ta platforme w ktorym Panstwie bedzie mieszkal :/ Juz mogliscie dolozyc jakis rachunek z innej firmy za internet telefon telewizje czy cos skoro nie chcecie zlikwidowac wymogu 2 dokumentu.

Chcialem wziasc max abonament 100gb nielitowane noce router i modem i co teraz?

Takim podejscie. tracicie calkowicie przyszlych nabywcow uslugi Internet nc+

Chociaz moze chcecie miec baze falszywych informacji abonenckich (danych) u siebie w systemie jak przyklad powyzej? Paranoja.

Proponownaie ich w obecnych wymogach przez doradcow mija sie calkowicie z sensem.

Komentarz

lpotaczek,
          dziękuję Ci za uwagi. Sprawa zmiany procedur wymaga odpowiedniego przygotowania, wdrożenia i weryfikacji. Twoja uwaga została przekazana, staramy się usprawniać procesy najszybciej jak to możliwe.

Komentarz

----------
            Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2017-10-22, 14:06.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+