Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naruszenia

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
    Twój sposób jak widać jest jak płachta na byka dla moderatorów.
    Mylisz się. Jest tak jak napisał @_michal:
    napisał(a) _michal Zobacz post
    bo tu nie można być zbyt szczerym.
    Nie nauczyłeś się jeszcze?

Dobre czasy minęły w okolicach pierwszego dnia wiosny 2013

Komentarz

• Przyszła na mnie kryska

napisał(a) Paweł_nc+
      Witaj Kipcior,

otrzymałeś/aś ostrzeżenie na Forum platformy nc+ :: forum HD.

Powód:
      -------
      post niezwiązany z tematem

-------

Originalny post:
      https://forum.pl.canalplus.com/forum/node/1122062
      napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      99,90 więcej nie chciało mi się targować. Byłem już praktycznie zdecydowany wziąć od września CP, za 95zł (5zł multiroom) ale uznałem że 5zł można dopłacić i mieć Canal+ (Premier League, Champions League). Tam miałbym pół roku za darmo ale umowa na 24 miechy, tutaj 12 miesięcy, a nie ukrywam że wolę krótszą umowę. Z początku ten pakiet oferowali mi za... 139zł. 129zł za pakiet + 10zł za multorioom, wtedy oczywiście grzecznie podziękowałem.
      No właśnie. Trochę offtop ale jak to jest z tym CP. Jak jest 6 m za darmo to wlicza się w te 24 miesiące czy umowa jest na 30 z czego pierwsze 6 za darmo?? Pamiętam, że kiedyś CP stosował taki ciekawy wybieg właśnie - niby 24 miesiąca, ale z okresem darmowym było 30.
      Ostrzeżenie służy przypomnieniu o obowiązujących na forum zasadach i obowiązku ich przestrzegania. Łamanie Regulaminu może skutkować, ograniczeniem dostępu do forum przez określony czas.

Pozdrawiamy,
      Forum platformy nc+ :: forum HD
      Hahaha, nie mogłem powstrzymać się od śmiechu jak to czytałem Z jednym muszę się zgodzić, to był post nie na temat, ale ... sam o tym napisałem w treści dodając w treści słowa "trochę offtop". Inna sprawa, że w tymże wątku wiele osób pisze w podobnym tonie, ale jakoś posty nie giną co znaczy, że nie naruszają regulaminu. Rodzi się więc pytanie:

Czy gdybym w treści nie napisał wyraźnie "trochę offtop" to moderator nie skapnąłby się, że to nie na temat ???

P.S.

Mój post poleciał, ale już odpowiedź na moje pytanie nie Po pierwsze to brak konsekwencji moderatora, po drugie skutkuje to tym, że w temacie siedzi post z ..... wzięty, nie pasujący do niczego, bo odnoszący się bezpośrednio do posta, którego już nie ma Jak już wykonujecie swoją robotę, Panie i Panowie modzi, to proszę rzetelnie i konsekwentnie

P.S. 2

Uwaga. Mimo, że w treści tego posta, którego właśnie piszę znalazły się słowa ""trochę offtop"" to dla moderatora informacja, że mimo wszystko jest na temat. To tak na wszelki wypadek, gdyby szło po filtrze bez wnikania w treść.
      Ostatni raz edytowany przez Kipcior; 2015-07-16, 09:08.

Komentarz

• Ostrzeżenie nie przynosi żadnych konsekwencji i szybko traci ważność. Najwyżej przez pewien czas trzeba się powstrzymać od zbędnego chlapania jęzorem (ściślej klawiaturą komputera). U niektórych osób nieco cierpi ich własna ambicja. Naprawdę ostrzeżenie to nie jest powód do zmartwień czy nerwów.

Komentarz

• Zasłońcie oczy dzieciom, żeby ich nie zdemoralizować!

Ostrzerzenie Profilu (pisownia oryginalna)
          Powód: Niewłaściwe słownictwo

Post Comparison
          napisał(a) dlugi073 Zobacz post
          Właśnie dzwoniłem w tej sprawie na infolinię i konsultant oficjalnie poinformował mnie, że dostawca usług TVN Player podjął decyzję o ograniczeniu oferty na platformie nc+.
          Wygląda na to, że to prawda. W dekoderze nc+ można znaleźć np. odcinki programu Kuba Wojewódzki czy Kuchenne rewolucje (oczywiście jak zawsze spóźnione), ale dodatkowych materiałów dostępnych w player.pl, tj. dalszego ciągu talk-show oraz powrotów, już nie.
          - Najwyraźniej los usługi został przypieczętowany. Oferujący ten (przypominam - dodatkowo płatny) śmieć, którego problemy od lat nie zostały rozwiązane, a teraz jeszcze ubywa programów i przybywa reklam, powinien spalić się ze wstydu.
          + Najwyraźniej los usługi został przypieczętowany.[ciach]
          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• Jakiś nadgorliwy moderator czuwa
            Za zdanie odnoszące się do oferty konkurencji,"prawie" premium.Otrzymałem ostrzeżenie" jako promowanie konkurencji".
            Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2016-02-15, 17:48.
            PAKIET SUPERPREMIUM+
            +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
            Rodzinny HD

Komentarz

• .................................................. ....................
              Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2016-04-13, 17:54.
              .

Komentarz

• .................................................. .............
                Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2016-04-13, 17:53.
                .

Komentarz

• @kostek88 Jest to błąd tłumaczenia szablonu z którego korzystamy, a nie moderatora. Swoją drogą dziwne, że nikt wcześniej tego nie zauważył
                  Błąd oczywiście został zgłoszony do poprawy. Dzięki za zwrócenie uwagi.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• napisał(a) Norbert_nc+ Zobacz post
                    @kostek88 Jest to błąd tłumaczenia szablonu z którego korzystamy, a nie moderatora. Swoją drogą dziwne, że nikt wcześniej tego nie zauważył
                    P...e Hipolicie (przepraszam Norbercie).
                    Wcześniej nikt nie zauważył, bo było bez byka.
                    Attached Files
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Naprawdę było dobrze ? Sugeruję zobaczyć post, który znajduje się trochę wyżej w tym samym wątku. Jednak ktoś zauważył

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                      Zasłońcie oczy dzieciom, żeby ich nie zdemoralizować!

Powód: Niewłaściwe słownictwo
                      Dodatkowo dodam, że już poprawiłem błąd i teraz w wszystkich ostrzeżeniach pojawi się prawidłowa pisownia.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• napisał(a) Norbert_nc+ Zobacz post
                        @kostek88 Jest to błąd tłumaczenia szablonu z którego korzystamy, a nie moderatora. Swoją drogą dziwne, że nikt wcześniej tego nie zauważył
                        Był wcześniej zgłaszany (4 dni temu) tylko przeglądający moderatorzy nie domyślili się czego dotyczy uwaga w nawiasie. Potrzeba wyłożenia jak "krowie na miedzy":
                        napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                        ...
                        ...
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Ale już na szczęście zostało poprawione. Teraz możemy śmiało dawać ostrzeżenia, a nie "ostrzerzenia".

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+