Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usunięcie postów z tematu

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• usunięcie postów z tematu

chodzi o temat Stacje SD, HD i 4K link tu
    chciałbym pozbyć się wszystkich innych postów i zostawić tylko pierwszy

czy muszę klikać każdy post i go zaznaczyć czy możne jakiś moderator usunąć wszystkie posty ?
    jest 5 podstron do wywalenia.
    Moderator skasował tylko posty, które zaznaczyłem, ale zależy mi na usunięciu wszystkich postów i zostawienie tylko pierwszego z listą stacji.

napisał(a) spiro Zobacz post
    ... zależy mi na usunięciu wszystkich postów i zostawienie tylko pierwszego z listą stacji.
    Przecież tam pisało wielu a Ty chcesz ich posty pousuwać, bo Ci nie podobają się ? T o raportuj jeden po drugim z uzasadnieniem a moderator jeżeli uzna raporty za słuszne to je usunie.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

chodzi mi tylko o usunięcie spamu, która i tak nie ma sensu i nie wnosi nic do tematu. Sam bym to zrobił gdybym miał prawa administratora w swoim temacie.

Komentarz

Nie usunę pozostałych postów, które są tam widoczne. Jest to rozmowa, gdzie również znajdują się wpisy użytkowników już nie obecnych na forum. W niczym nie przeszkadzają.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

... Sam bym to zrobił gdybym miał prawa administratora w swoim temacie.
          Nikt z nas takich praw nie ma i dobrze. Wtedy dopiero byłaby jatka na forum.
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

zamiast jęczeć tutaj, utwórz sobie swoje prywatne podforum, opublikuj regulamin i warunki rekrutacji "członków", mianuj się administratorem i będziesz mógł sobie tam pisać do woli.
            .

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
              Nie usunę pozostałych postów, które są tam widoczne. Jest to rozmowa, gdzie również znajdują się wpisy użytkowników już nie obecnych na forum. W niczym nie przeszkadzają.
              A faktycznie usuwacie tylko niewygodne tematy, a jak ktoś prosi o usunięcie spamu to wielki problem.

Komentarz

Przecież to nie Ty decydujesz co jest spamem, a co nie jest. Po prostu temat nie "wypalił" i tyle.

Komentarz

A faktycznie usuwacie tylko niewygodne tematy, a jak ktoś prosi o usunięcie spamu to wielki problem.
                  Jeżeli widzisz jakiś spam, proszę o raport. Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+