Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak powiadomień o nowych postach.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak powiadomień o nowych postach.

Od wczoraj popołudnia (godz. 15) przestały mi przychodzić powiadomienia o nowych postach w śledzonych tematach. Czy Wam też?
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

W moich subskrybowanych wątkach nic się nie działo. W związku z czym nie otrzymałem nic. Dodałem do subskrypcji ten wątek więc jeśli możesz napisz w nim cokolwiek. Sprawdzę czy mi dotrze powiadomienie.

Komentarz

No to wysyłam tekst dla testu.
      PS.
      Oczywiście z tym problemem radzę sobie na wiele sposobów. Jeden z nich to kliknięcie Nowe Posty ale są też inne sposoby w narzędziach tego forum aby sprawdzić czy coś zostało nowego napisane i gdzie na forum.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Dziękuję za pomoc.

Potwierdził się fakt braku powiadomień o nowych postach.
        Sprawę przekazałem do osób odpowiedzialnych za utrzymanie forum.
        Po weekendzie będziemy podejmować kroki w tej sprawie.
        Za utrudnienia przepraszam.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
          Dziękuję za pomoc.

Potwierdził się fakt braku powiadomień o nowych postach.
          Sprawę przekazałem do osób odpowiedzialnych za utrzymanie forum.
          Po weekendzie będziemy podejmować kroki w tej sprawie.
          Za utrudnienia przepraszam.
          Weekend minął a powiadomień o nowym poście w subskrybowanym temacie jak nie było tak nie ma.

Komentarz

Minął nie tylko weekend ale też cały tydzień a powiadomień nie ma.

Komentarz

powiadomień nie ma bo i nowych postów przybywa dziennie tyle, co kot napłakał.
              dla tych kilkunastu, nikt nie będzie usprawniał/naprawiał czy też jak to się kiedyś szumnie nazywało - "modernizował" forum.
              .

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                powiadomień nie ma bo i nowych postów przybywa dziennie tyle, co kot napłakał.
                dla tych kilkunastu, nikt nie będzie usprawniał/naprawiał czy też jak to się kiedyś szumnie nazywało - "modernizował" forum.
                Nie kilkanaście ale kilkadziesiąt postów nowych dziennie jest. Bez powiadamiania też łatwo je wyselekcjonować.
                PS.
                Powiadamianie już działa.od ok.13.30

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                  Nie kilkanaście ale kilkadziesiąt postów nowych dziennie jest.../
                  jeżeli "wątek powielony" to nowy post to tak, zgadzam się.
                  czasami jest ich kilkanaście.

mspanc
                  .

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+