Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) sonikus Zobacz post
    Z nagłówkiem na górze jest lepiej bo zapy o szerokości ekranu nie będą teraz "rozjeżdżały" layoutu strony.
    To, że niektórzy nie umieją wrzucać miniaturek nie znaczy, że mamy mieć taką nieprzejrzystą masakrę.
    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Ja rozumiem rozwalić platformę z przyczyn ogólnych
      ale żeby do tego rozwalić forum kompletnie? miała być modernizacja a się okazało że to nieudolne wgranie nowej wersji vBulletin

ech...
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
        Ja rozumiem rozwalić platformę z przyczyn ogólnych
        ale żeby do tego rozwalić forum kompletnie? miała być modernizacja a się okazało że to nieudolne wgranie nowej wersji vBulletin

ech...
        A co w tym dziwnego? Tak samo robią z nowymi softami do szajsboxów i tak samo zrobili z forum .

Komentarz

• napisał(a) fan HDTV Zobacz post
          Jest znacznie gorszy niż poprzedni. I nie dlatego, że coś ładniej czy brzydziej wygląda, ale dlatego, że dużo gorzej czyta się posty. Mieści się ich mniej na ekranie. Linie są za szerokie przez co nie da się ich szybko czytać, bo nie da się objąć wzrokiem całego postu. Pisałem już o tym tutaj.

A co do nierozjeżdżania się layoutu, to faktycznie - teraz jest lepiej, ale chyba nie wynika to akurat z faktu, że avatary poprzeplatano z treścią postów.
          Twój post miał pokazać , że można rozjechać post na 2 szerokości ekranu 4:3 , bo tak właśnie u mnie się wyświetla ?

Komentarz

• Ja myślałem, że na pierwszym miejscu wprowadzająć modernizację jest brak dostępu dla takich sytuacji:
            napisał(a) 2i5tq5v5w
            Hot Wheels acaban mucho mĂĄs creativas con su publicidad de carretera,hollister espaĂąa. Este isn ’ t tu ďż˝C billboard promedio se &amp,hollister;#8217; ve realmente instalado un gigante ‘ bucle ’ en medio de un sobrevuelo en BogotĂĄ, Colombia.From la cara, se ve al igual que el famoso bucle pistas que Mattel ha sido entretenidos niĂąos con durante muchos aĂąos. Ahora, it��s su turno para entrar en la diversiĂłn,hollister madrid. La mala noticia es can��t realmente hacer bucle de bucle en su camino en el trabajo. Que ’ s una campaĂąa de publicidad totalmente diferente que esperamos Hot Wheels estĂĄ trabajando en ďż˝C junto con ese lavado de coches drive thru escupe en su coche a velocidades super-sonic.[Fuente: Neatorama]
            Pomyliłem się, jesteśmy utwierdzaniu w przekonaniu, że modernizacja wciąż trwa, ale na ..... kto zaczyna remont od podłogi.Wygląd forum był chyba najmniej ważny, no tak nie my decydujemy, nie podoba się to proszę nie wchodzić.

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 18:19.

Komentarz

• Proces update-u forum nie jest jeszcze zakończony. Prosimy o wyrozumiałość.

Komentarz

• Przepraszam bardzo ale na czym ten proces polega?

wgranie nowej wersji na aktualną vBulletin i ustawienie odpowiednio w panelu Admina konfiguracji nie zajmuje więcej niż godzinę !

no ludzie! wy się z tym trzeci dzień męczycie! podejrzewam że na forum znalazło by się kilkunastu zapaleńców którzy w ciągu dwóch godzin takie forum by odstrzelili aż miło

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                    Przepraszam bardzo ale na czym ten proces polega?

wgranie nowej wersji na aktualną vBulletin i ustawienie odpowiednio w panelu Admina konfiguracji nie zajmuje więcej niż godzinę !

no ludzie! wy się z tym trzeci dzień męczycie! podejrzewam że na forum znalazło by się kilkunastu zapaleńców którzy w ciągu dwóch godzin takie forum by odstrzelili aż miło
                    Ananianin takie rzeczy robi w 5 minut, a tutaj trwa to 3 dni, bo Panowie i Panie grają jeszcze w pokera ;)
                    Sharp 46LE830 3D
                    Dekoder Turbo+Multiroom.

Komentarz

• Ero i GDA spokojnie . Każda czynność wymaga czasu i to wszystko wg następującego harmonogramu (niezaleznie czy to aktualizacja FTA czy modernizacja forum):

1. Napisanie pisma z prośbą o wykonanie danej czynności (ok 2 h z korektą).
                      2 Wysłanie go pocztą (4 dni z doręczeniem)
                      3 Zarejestrowanie poczty przychodzącej (ok 3 min)
                      4 Przekazanie kierownikowi do przekierowania w odpowiedni dzial ( 1 dzien bo kierownik ma duzo zajec)
                      5 Zarejestrowanie poczty przychodzącej w dziale docelowym (ok 3 min)
                      6. Przekazanie kierownikowi do przekierowania odpowiedniemu pracownikowi ( 1 dzien bo kierownik ma duzo zajec)
                      7. Pracownik wykonuje zlecenie (od 2-5 dni w zaleznosci ile ma takich zlecen)

Komentarz

• napisał(a) Monika_n Zobacz post
                        nie da się wprowadzić wszystkich zmian jednocześnie.
                        s/nie da się/nie potrafimy/
                        Bo dać to się da na pewno.
                        --
                        Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 18:45.

Komentarz

• No fakt

zapomniałem że "n" to korporacja
                            przecież aby kogoś zbanować to moderator musi pisać prośbę do przełożonych

Komentarz

• napisał(a) Łukasz_n Zobacz post

W tym miejscu pozdrawiam Olgę_n, "emerytowanego" moderatora, który czasem odwiedza nasze forum
                              Szkoda tylko iż Olgę_n, przerobiliście na faceta o pseudonimie Oleg, po tej nowej aktualizacji, może przy następnych "poprawkach" zostanę kobietą. Skąd tyle błędów, wstyd.
                              Pozdrawiam.

Komentarz

• @Pilot for you
                                http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...0&postcount=68
                                http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p...4&postcount=70

edit.
                                Pilot nie o to mi chodziło
                                interesująco ujął to post @Bolero

A wracając do tematu wątku: Dlaczego przy edycji wpisu nie można użyć zakładki "Idź do zaawansowanych"?

czyżby kolejny babol??

edit.
                                a u mnie nie działa
                                modernizacja w dniu dzisiejszym zakończy za 3 min.
                                cdn. jutro
                                Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-01-09, 13:57.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+