Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
    noooo dzisiaj powysyłałem (chyba, bo jeszcze nie opanowałem do końca tej opcji) zaproszenia do kontaktu do znajomych.... których już mam w "kontakty i znajomi"
    Właśnie miałem o tym napisać. Samo forum już prawie jak twarzoksiążka .

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Co to za skrót obok FAQ, ten NZP? Narodowy Związek Pszczelarzy?
      mówisz i masz.
      Narodowy Związek Pszczelarzy został rozwiązany.
      został sam FAQ

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
        noooo dzisiaj powysyłałem (chyba, bo jeszcze nie opanowałem do końca tej opcji) zaproszenia do kontaktu do znajomych.... których już mam w "kontakty i znajomi"
        też od wczoraj z tym walczę :-(

ale jest postęp - licznik postów zniknął
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Może się powtórze ale prosze o poprawke stylistyczną w tej statystyce

Najwięcej użytkowników Online było 2 256, 2011-01-10 dnia 21:19. jak też przy cyferkach podstron jest nadal 'First'

oraz okienko w lewym (prawie)dolnym rogu pozostało do spolszczenia (wiem wielu to nie przeszkadza)

Zasady Postowania

You may post new threads
          You may post replies
          You may post attachments
          You may edit your posts

BB code is Włączony
          Emotikonki są Włączony
          [IMG] kod jest Włączony
          Kod HTML jest Wyłączony
          Forum Rules

W panelu 'szukaj' po rozwinięciu jest też do spolszczenia Tag Search oraz przy loginie jest 'WELCOME' tudzież w panelu użytkownika jest 'Ustawienia i opcje' takie coś: Edytuj Email & Hasło

i na koniec w zakładce 'Społeczność' po rozwinięciu na niebieskim pasku 'Community Links' - do spolszczenia
          Ostatni raz edytowany przez jonus1; 2013-01-08, 14:10.

Komentarz

• Po wylogowaniu czas np. napisania posta zgadza się z tym na pasku zadań.
            nie ma już(?) w końcu przesunięcia czasowego o 1 h.
            niby mała rzecz a cieszy

Komentarz

• I o to chodziło, zróbcie całe forum po angielsku to na pewno na nim będzie spokój bo bambolo nie będzie miał do kogo się odezwać.
              Nie wiem o co chodzi bo u mnie englisz nie tego tam, ale całe to ustriojstwo gdzie były wiadomości, górny prawy róg jest po angielsku. Tak ma być?
              Dlaczego widać liczbę postów, skoro mam wyłączone, i następne pytanie do użytkownika który czyta, widać moje naruszenia?
              Augustus62, Ty wiesz o co chodzi ja nie.

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 18:20.

Komentarz

• Dzięki. Będzie dobrze.

Komentarz

• Skąd ich Tobie, aż tyle się nazbierało?

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                      I..../Augustus62, Ty wiesz o co chodzi ja nie.
                      Powoli (ale to bardzo powoli) łapie z czym to się je.
                      angielski (a raczej brak jego znajomości w potocznej mowie i piśmie, poza niektórymi zwrotami ) jest pewną zaporą.
                      Rusyfikacja z lat młodości przynosi "efekty".
                      Udało mi się bez translatora rozpracować "Welcome, Augustus62."
                      Leon to porażka ale takie stare konie jak my powinni mieć wsparcie ze strony Młodej/gniewnej Moderacji.
                      a tak: 4 litery
                      Dlaczego widać liczbę postów, skoro mam wyłączone, i następne pytanie do użytkownika który czyta, widać moje naruszenia?
                      Leon przecież to powód do dumy
                      Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-01-08, 15:52. Powód: literówka :)

Komentarz

• Jakoś poradziłem se, licznik wyłączyłem chociaż nie wiem kto to włączył, a naruszenia to ja mam zawsze i nawet mogą być widoczne dla wszystkich.

Augustus62, kliknij na swój login po zalogowaniu w prawym górnym rogu, to chyba jakieś nieporozumienie, najpierw admini robią forum po angielsku a później tłumaczą na polski?
                        Faktycznie post
                        napisał(a) Formoza53 Zobacz post
                        Nie.
                        Trzeba to było robić 2 lata temu.
                        Teraz to przypomina kosmetykę nieboszczyka przed ceremonią pogrzebową.
                        jest strzałem w dziesiątkę.
                        Ostatni raz edytowany przez Leon; 2013-01-08, 17:13.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                          Jakoś poradziłem se, licznik wyłączyłem chociaż nie wiem kto to włączył.../
                          Sorry Leon ale wyłączyć to sobie mogłeś ale tylko dla poprawienia samopoczucia że masz kontrole nad P.U.
                          a nie masz bo licznik jest dostępny nawet po wylogowaniu
                          ...kliknij na swój login po zalogowaniu w prawym górnym rogu, to chyba jakieś nieporozumienie, najpierw admini robią forum po angielsku a później tłumaczą na polski?..../
                          weź przestań
                          tłumaczenie na język polski zajmuje im, jak na razie, 16 godzin.

jako podsumowanie pasuje ten cytat:
                          napisał(a) Aninianin Zobacz post
                          To jest forum na miarę naszych możliwości. My tym forum otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasze forum, przez nas zrobione, i to nie jest nasze ostatnie słowo!
                          10/10
                          brakuje tylko parówkowych skrytożerców

Komentarz

• ten nowy wygląd nawet nie jest taki zły
                            dobrze przegląda się forum smartfonem

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
                              ten nowy wygląd nawet nie jest taki zły
                              dobrze przegląda się forum smartfonem
                              Z nagłówkiem na górze jest lepiej bo zapy o szerokości ekranu nie będą teraz "rozjeżdżały" layoutu strony.

Komentarz

• napisał(a) sonikus Zobacz post
                                Z nagłówkiem na górze jest lepiej bo zapy o szerokości ekranu nie będą teraz "rozjeżdżały" layoutu strony.
                                Jest znacznie gorszy niż poprzedni. I nie dlatego, że coś ładniej czy brzydziej wygląda, ale dlatego, że dużo gorzej czyta się posty. Mieści się ich mniej na ekranie. Linie są za szerokie przez co nie da się ich szybko czytać, bo nie da się objąć wzrokiem całego postu. Pisałem już o tym tutaj.

A co do nierozjeżdżania się layoutu, to faktycznie - teraz jest lepiej, ale chyba nie wynika to akurat z faktu, że avatary poprzeplatano z treścią postów.
                                Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2013-01-08, 23:41.
                                USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+