Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• >sonikus : mniej więcej dobrze zrozumiałeś.
    PS.
    Czas od kliknięcia do publikacji nieco ponad 31s.
    PS dodatkowe.
    Zmiana (edycja) posta w czasie mniejszym niż 1s.
    Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2013-11-01, 16:23.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Post dodany w...39 sekund.
      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• BRAWO

rozumiem że najlepiej skasować post i po sprawie
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
          BRAWO

rozumiem że najlepiej skasować post i po sprawie
          Post skasowany za niewłaściwe słownictwo.
          Problem dotyczący czasu pojawiania się postów jet cały czas weryfikowany.

Komentarz

• A od kiedy słowo ZENUJĄCY jest słowem zakazanym na forum?

a zresztą bawcie się dalej tak - mnie już nudzi czekanie ponad pół minuty na dodanie postów
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Czy coś się zmieniło jeżeli chodzi o czas dodawania postów...dalej w okolicy 37 sek.
              Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Wiele się zmieniło, także i moja cierpliwość się kończy.
                Faktycznie to nie może być tak, że ktoś coś robi w tym temacie, oni nas mają daleko w d.....e, nie wierzę, że jest to wypadek przy pracy, wierzę że jest to celowe, uporczywe utrudnianie nam abo udzielania się na forum.

Komentarz

• Zmieńcie logo na forum aby było to nowe nc+ przezroczyste.
                  Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2013-11-07, 21:14.

Komentarz

• napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                    Zmieńcie logo na forum aby było to nowe nc+ przezroczyste.
                    Jakby to był ich najważniejszy temat w tym momencie .

Komentarz

• I jak zawsze technicy dali...............

Od dziś "nowy wizerunek" , a tu wszędzie stare logo

Czyli ... normallka

Komentarz

• napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                        I jak zawsze technicy dali...............

Od dziś "nowy wizerunek" , a tu wszędzie stare logo

Czyli ... normallka
                        Coś się strona ncplus.pl powoli zmienia i logo już jest,ale nowej oferty jeszcze nie ma.
                        Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-11-08, 08:52.
                        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                          Coś się strona ncplus.pl powoli zmienia i logo już jest,ale nowej oferty jeszcze nie ma.
                          na forum dalej stare, na dekoderze stare,........ itd.

Wiem, że to "pierdoła" ale to wpływa na wizerunek firmy.

Przecież wiedzieli o zmianach dawno (takie sprawy to nie 2-3 dni).

Powinni mieć wszystko przygotowane i o 24 myk....... i leci nowa strona, nowe oprogramowanie itd......

P.S. Zresztą widać brak podstawowego kursu informatycznego. Każdy kto prowadzi stronę wie, że logo się wgrywa w jednym miejscu, a potem tylko mamy odnośniki. Dzięki temu zmiana loga to wgranie jednego jpga, które trwa ok. 0,3 sekundy !!!!!!!

Komentarz

na forum dalej stare, ...
                            A ja mam zainstalowany programik antyreklamowy A...B...k i nie muszę patrzeć na jakiekolwiek logo czy też reklamy (na tej stronie teraz jest ich dokładnie 6) a strona ta i inne otwierają się wiele wielokrotnie szybciej. Na wielu stronach jest po kilkadziesiąt reklam. Zablokowanie ich tym programem powoduje, że nie tylko strona otwiera się szybciej ale i strony są znacznie przejrzystsze czytelniejsze.
                            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

P.S. Zresztą widać brak podstawowego kursu informatycznego. Każdy kto prowadzi stronę wie, że logo się wgrywa w jednym miejscu, a potem tylko mamy odnośniki. Dzięki temu zmiana loga to wgranie jednego jpga, które trwa ok. 0,3 sekundy !!!!!!!
                              biorąc pod uwagę forumowe okoliczności skłaniałbym się raczej do ok. 37 sekund....
                              Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                              Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                              Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Mamy nadzieję, że podoba się Wam nowy wygląd strony oraz logo. Tym samym chcielibyśmy Was przeprosić za dalej występujące opóźnienia w zamieszczaniu postów. Tą sprawę byliśmy zmuszeni odłożyć na czas modernizacji strony www. Do poprawy tej sytuacji wrócimy jak tylko zostaną zakończone prace na stronie internetowej.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+