Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Sprawdzam

edit: nic się nie zmieniło
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Podbijam...

edit...w moim przypadku poprawa oznacza wydłużenie czasu oczekiwania do 42sek :-(
      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) Michał_nc+ Zobacz post
        Problem powodujący publikowanie postów z opóźnieniem został już rozwiązany.
        Zależy jakiego rozwiązania się spodziewano.
        U mnie 32 sek, ale ja daleko od Warszawy mieszkam, zanim to doleci, przecież to tysiące kilometrów.

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
          Podbijam...

edit...w moim przypadku poprawa oznacza wydłużenie czasu oczekiwania do 42sek :-(
          no właśnie - też mi sie wydało dłużej nawet

edit: Opera - 32,6 sek
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
            no właśnie - też mi sie wydało dłużej nawet

edit: Opera - 32,6 sek

Widać inwigilacja mojego kompa zajmuje dłuższy czas

P.S.

Uuuu..na firefoxie przyspieszyłem i tylko 32sek
            Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
            W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Dziękujemy za informacje. Przekażemy sprawę ponownie do weryfikacji.

Komentarz

• Test na Google Chrome wyszło tylko o ok. 1 sekundę dłużej niż do dzisiaj czyli dokładnie 32,6s.
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Uwaga testuje. Zaraz zobaczymy.

edit: dalej ponad 30 sekund.

Komentarz

• Paweł85, Nie żartuj, przecież Michał napisał, że przekazał do weryfikacji, a nie że naprawione.
                    Naprawianie potrwa ze 2 tygodnie.

Komentarz

• napisał(a) Leon Zobacz post
                      Paweł85, Nie żartuj, przecież Michał napisał, że przekazał do weryfikacji, a nie że naprawione.
                      ...
                      Przecież 3,5 godziny temu:
                      napisał(a) Michał_nc+ Zobacz post
                      Problem powodujący publikowanie postów z opóźnieniem został już rozwiązany. Dziękuje za czujność i zwrócenie uwagi.
                      PS.
                      Czas 31,7s (Google Chrome)
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• buehehhehehee

jest postęp 39s, było mniej
                        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Ja wysyłam "szybkim wysyłaniem" i mam zawsze poniżej 30sek. Skąd wiem ? Bo zamiast wyświetlić dodany post to mi pisze że nie może opublikować bo nie minęło 30s

PS szukanie też jest "wonderful". Przy próbie wyszukania "nc+ mix" zgadnijcie co powiedział. Albo nie, nie zgadujcie. Sam napiszę:

Niestety, nie znaleziono wyników dla podanych kryteriów.

The following words are either very common, too long, or too short and were not included in your search : nc, mix
                          No to poszedłem do googla, który zamiast podać pięć powodów dla których termin "nc+ mix" jest z kosmosu wzięty i co to w ogóle ma być, po prostu znalazł odpowiedni wątek.
                          Ostatni raz edytowany przez sonikus; 2013-10-30, 14:33.

Komentarz

• napisał(a) sonikus Zobacz post
                            Ja wysyłam "szybkim wysyłaniem" i mam zawsze poniżej 30sek. Skąd wiem ? Bo zamiast wyświetlić dodany post to mi pisze że nie może opublikować bo nie minęło 30s
                            ...
                            Gratuluję wniosków . Przecież system nie pozwala do 30s wysłania postu od kliknięcia Zatwierdź odpowiedź a nie od jego pojawienia się. Postu poprzedniego jeszcze nie będzie na forum a system wie, że wysłałeś i Ci nie pozwoli na następny aż minie 30s od kliknięcia Zatwierdź odpowiedź.
                            PS.
                            Są postępy. Poprzednio z Google Chrome było ok.31s teraz pojawił się po 36s.

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                              Postu poprzedniego jeszcze nie będzie na forum a system wie, że wysłałeś
                              Achaa, czyli co: twierdzisz, że system w te 15sek od kliknięcia "Wyślij Szybką Odpowiedź", gdy objawia się tym komunikatem, jeszcze nie opublikował posta a jedynie daje znać, że "wie iż wysłałem" ? I że tak czy siak opublikowanie odpowiedzi potrwa conajmniej 30sek ? To może być prawda...

Czyli mamy dwa rodzaje odpowiedzi w wątkach:

1. normalna odpowiedź, opublikowanie trwa przynajmniej 30sek i po tym czasie (plus vat) wyświetla nam się wątek z opublikowaną odpowiedzią

2. szybka odpowiedź, opublikowanie trwa przynajmniej 30sek ale przed upłynięciem tego czasu dostajemy enigmatyczny komunikat, który w zawoalowany sposób zawiadamia nas, że system "już wie" że wysłaliśmy wiadomość i że możemy się już udać do innych zajęć a w wątku po jakimś czasie nasza odpowiedź się pojawi
                              Ostatni raz edytowany przez sonikus; 2013-11-01, 11:11.

Komentarz

• Teksty na PW do kogoś z forum idą natychmiast bez tak długiej zwłoki więc ta zwłoka musi być jakimś rodzajem weryfikacji posta.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+