Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Mi też to przeszkadza, fajnie byłoby gdybyście postarali sie to jakoś zmienić. Pozdrawiam ;)
    "Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz" W dzisiejszych czasach to strach..

Komentarz

• Dziękuję za sugestię. Zobaczymy co da się w tej sprawie zrobić. Jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej to damy Wam znać.

Komentarz

• @fan HDTV,
        bardzo celna uwaga, zmiana już wprowadzona

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          @fan HDTV,
          bardzo celna uwaga, zmiana już wprowadzona
          Tak szybko? Jestem pod wrażeniem.

Dzięki!
          USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• napisał(a) fan HDTV Zobacz post
            Tak szybko? Jestem pod wrażeniem.

Dzięki!
            Są wakacje, pewnie mają jakiegoś studenta na praktykach.
            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• Ale dodać wtyczkę tapatalk to już nie tak szybko

Komentarz

• Ja proponuję zmienić na forum moderatorów....Wtedy będzie LUX!!!!!!!!!!!!

Komentarz

• coś na poparcie tej śmiałej tezy może.
                  wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                  i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                  oni też mają swoją opowieść.
                  unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

• ..................................
                    Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 18:10.

Komentarz

• napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                      ale na kogo i co to miałoby zmienić?
                      to forum jest trupem i jakakolwiek roszada tego nie zmieni.
                      zostawić jednego, dać mu dostęp do 17 loginów i haseł i doskonale ogarnie całe to "forum".

zresztą kto wie, być może już tak jest.
                      Gdzie te czasy gdy na forum wrzala dyskusja widac czesc zarejestrowanych wyrejestrowala sie z N-ki przy okazji marcowej zmiany na "lepsze" a Ci ktorzy juz migrowali wpadaja okazyjnie,gdyz efektywnie korzystaja z wynegocjowanej oferty
                      Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-07-26, 20:22.
                      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                        Gdzie te czasy gdy na forum wrzala dyskusja widac czesc zarejestrowanych wyrejestrowala sie z N-ki przy okazji marcowej zmiany na "lepsze" a Ci ktorzy juz migrowali wpadaja okazyjnie,gdyz efektywnie korzystaja z wynegocjowanej oferty
                        Świetne spostrzeżenie

Jeszcze rok temu to mało serwer się nie zagotował wszyscy tak pisali posty na forum, a teraz? Może Administracja niech pomyśli nad czymś, aby to poprawić? Ktoś coś wspominał o Tapatalku. To jest świetny program i nie ma jakiś kosmicznych modernizacji, aby go wdrożyć.
                        Masz problem z instalacją antenową, multiroomem? Przyszły nagrody do kolejnego konkursu. Musisz !

Komentarz

• Szanowni,

w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, w poniedziałek od godziny 9:00 forum nie będzie dostępne. Planowany czas niedostępności to około 2h.

Dodam, że prace serwisowe wynikają z naszej reakcji na niedawne problemy. Po zakończeniu prac, niespodzianka w postaci weekendowego braku forum nie powinna się już zatem powtórzyć.

Przepraszamy za niedogodności.

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                            Szanowni,

w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, w poniedziałek od godziny 9:00 forum nie będzie dostępne. Planowany czas niedostępności to około 2h.

Dodam, że prace serwisowe wynikają z naszej reakcji na niedawne problemy. Po zakończeniu prac, niespodzianka w postaci weekendowego braku forum nie powinna się już zatem powtórzyć.

Przepraszamy za niedogodności.
                            Jeżeli jest taka potrzeba, jestem w stanie na czas modernizacji zapewnić forum zastępcze.
                            Masz problem z instalacją antenową, multiroomem? Przyszły nagrody do kolejnego konkursu. Musisz !

Komentarz

• Witajcie!

Prace modernizacyjne zostały już zakończone, więc możecie dalej korzystać z forum.

Przepraszamy za utrudnienia.

Komentarz

• Coś słabo ta modernizacja poszła bo forum strasznie wolno chodzi
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+