Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• pamiętajcie o dodaniu wtyczki taptalk!

Komentarz

• napisał(a) connor Zobacz post
      pamiętajcie o dodaniu wtyczki taptalk!
      i klauzuli o wykorzystaniu plików cookies bo T4x7 gotów spamować przez najbliższy miesiąc na ten temat
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Chyba za dużo wymagasz ale w końcu do prośb by mogli się ustosunkować i dodać chyba to nie jest aż tak pracochłonne
        17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
        1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
        1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
        1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
        ADB 2850st
        CLRA 500 GB
        ITI 5800S

Komentarz

• napisał(a) Paweł.G_n Zobacz post
          zmienia się adres i kilka innych elementów forum, natomiast Waszych kont nie ruszamy
          Czyli po staremu, tylko więcej przestrzeni do spamowania. Żeby było ładnie na wiosnę dadzą tęczę i będzie git.

Komentarz

• napisał(a) Paweł.G_n Zobacz post
            @GDA

zapraszam 21 marca
            Czy w zwiazku z modernizacja forum moge prosic o usuniecie mojego konta? I tak nie korzystam z tego forum, a nie chcialbym, aby widnial tutaj moj login i dane. Serdecznie dziekuje!

Komentarz

• @grzmiq92 - napisz maila w tej sprawie na adres: doradca@n.pl

Komentarz

• jak przerwa będzie w forum , to myślę może zalogować się na forum pana c6666 (9999) przynajmniej będzie śmiesznie .

ciekawe jak będzie wyglądać forum po przerwie , może pojawią się jacyś specjaliści podobni do T.B.
                przydał by się jakiś licznik na forum do startu nc+
                Ostatni raz edytowany przez Artek Ł.; 2013-03-19, 21:21.
                nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
                Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

• nPrzedstawiciele:
                  to od której startujecie z tą modernizacją?
                  Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• @Ziomal153,

można powiedzieć, że lada moment

Komentarz

• No to owocnej pracy i do zobaczenia w nowej odsłonie forum.
                      Niech ta modernizacja będzie odpowiedzią na nasze oczekiwania
                      Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2013-03-20, 09:39.
                      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Dobra, laurki już były.
                        Teraz konkrety:
                        Czy Mody mogą uchylić rąbka tajemnicy w kwestii ewentualnych zmian w zakładce "Pokaż liste liderów" w części "n"?
                        Będzie wersja rozszerzona czy stan aktualny?

"Lepszy wróg swój niż obcy"

bo już "lada moment" forum przejdzie w stan letargu i w razie rozszerzenia listy liderów, od jutra trzeba będzie opracowywać nowa taktyke.

Komentarz

• Post pod postem, ale to pierwszy na forum nc+, więc się nie liczy.
                          Powyżej zapytywałem o wygląd "Listy liderów" ale nie spodziewałem się że będzie potrzebny scroll do przeglądania.

Komentarz

• wielka reorganizacja forum i........................
                            zero zmian (jeśli nie liczyć kilku nowych kategorii i działów w "n")

Komentarz

• Co to jest Pod-Forum?
                              Ma to coś wspólnego z Pod-Spodem lub Pod-Władnym czy też czymś Pod-Ziemnym?

Wstyd. Po prostu wstyd.
                              --
                              Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

• poprawcie przekierowanie ze starego adresu bo przenosi donikad

czy zmienicie belki i dla tych co sie zmigruja beda nc+ user
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+